THE Residents

Che_Anarki

Aktivan član
Poruka
1.966
Ne znam im ime pa bas se pitam koje je. Hteo bi da ih slusam ali ne znam nista o njima. Znam samo da su pre par godina bili ovde i da su imali svi umesto glave OKO. Ali bas svi ne kao kod Slipknot-a. Pa ako znate na sta mislim recite mi ime, preporucite pesme, i taako.
 
Che_Anarki:
Ne znam im ime pa bas se pitam koje je. Hteo bi da ih slusam ali ne znam nista o njima. Znam samo da su pre par godina bili ovde i da su imali svi umesto glave OKO. Ali bas svi ne kao kod Slipknot-a. Pa ako znate na sta mislim recite mi ime, preporucite pesme, i taako.

Da se ne zaboravi zasto je otvorena ove tema.
@svi To sto se ovde chatuje to na znaci da se zaboravilo za pocetak. Ako znate odgovorite. Za chatovanje cje biti vremena.
 
Che_Anarki:
Ne znam im ime pa bas se pitam koje je. Hteo bi da ih slusam ali ne znam nista o njima. Znam samo da su pre par godina bili ovde i da su imali svi umesto glave OKO.
res2.jpeg


jel ovo u pitanju ;)
 
zovu se the residents,evo ukratko nesto o njima
postoje od kraja sedamdesetih godina...niko ne zna njihov identitet.svo vreme od pocetka su pod maskama o kojim ovde pricamo...
izdali su gomilu albuma,mislim preko 30..i dalje su pojam za sve grupe koje sebe zovu underground...njihova muzika je sto se mene tice true original 100 %..nema grupe koja imalo podseca na jedan ceo njihov album...kod njih se ne radi samo o muzici,vec i o umetnickom konceptu koji imaju sa albuma na album.

www.residents.com

vidi ovo :D

B00002MYLI.01._SCLZZZZZZZ_.jpg


http://www.allmusic.com/cg/amg.dll

ok ;)
 

Back
Top