najlepse sto vam je on rekao

Pa jednom mi je jedan momak napisao na vratima sobe koliko me voli, drugi na ogromnom hameru napisao je BUDALO JEDNA VOLIM TE PUNO i tako napravio transparent i setao ispred moje zgrade, pa stajao po kisi i to sve urlao na sav glas jedno pola sata.
Sadasnji mi je napisao pesmu u akro stihu.

Pa sve mi je to bilo jako slatko tada.
 
"Ne mogu da verujem da mi vece zadovoljstvo predstavlja da samo lezim ovde u krevetu sa tobom i raspravljam se, nego da vodim ljubav sa bilo kojom drugom"
nije bas romaticno, ali s'obzirom od koga je doslo, verujte, preeemija!
 
da ne trebe nista da ucinim ni kazem, dovoljno je da budem tu i on je najsrecniji covek na svetu... posle toliko godina, kako ne poverovati da je to istina, oboje smo odavno presli 30-tu. A znamo se vec dvocifren broj godina. Pa, mozda, u sledecem zivotu........
 
"Ne mogu da verujem da mi vece zadovoljstvo predstavlja da samo lezim ovde u krevetu sa tobom i raspravljam se, nego da vodim ljubav sa tobom"

cula sam ovu recenicu(i jos prelepih stvari ) od coveka za koga sam mislila da me voli, posle par dana uvredio me na najgori moguci nacin, podmuklo i vrlo ruzno. (mozda preterujem u opisu ali bitan je moj feeling u svemu tome, a on je bio loooos)
tako da se sada trudim da ne pamtim takve 'recenice' i bice mi potrebno dosta vremena da nekom poverujem.
sta da vam kazem, life is a bitch.
 
Jedan mi je kroz suze rekao da me voli (prvi put posle 4 godine samoinicijativno),a onda mi je rekao da mora dalje.
Jedan mi je rekao bas na godisnjicu da me ne voli nego da sam mu draga, a mamu i tatu voli.
Jedan mi je rekao da lezi u krevetu, i udise moj miris koji je ostao na postejini, da jos uvek cuje moj glas uz "laku noc, malena, ljubi te tvoj severac".
Jedan mi je rekao da mi nije mesto medju zvezdama vec na zemlji pored njega. To je lepo.
 

Back
Top