Kako to zene rade?

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zene na koji nacina muvate tipove? Primetio sam u zadnje vreme da koriste iste fore kao tipovi. Jedna je pustila spiku kako ima kesha... hahaha ko bi rekao. :lol:

Vidim da cu jos unovciti kitu. Ne visi on za dzabe. :lol:
 
Moram priznati da sam nedavno upoznao dve devojke koje su drugarice od zabavista i zajedno su isle u osnovnu i srednju, ali ih nisam vidjao u kraju.. medjutim nedavno su i jedna i druga kupile nova kola (tj kupio im tata al' to nije sad bitno) i pocele tako malo da se svrckaju po gradu i odjednom svi zivi ih znaju, svi sve znaju o njima, a njih dve potpuno u fazonu one pesme: "krenulo mi u zivotu, ja sam dete srece...".
E sad, ono sto je interesantno ja kada sam ih upoznavao nisam znao tu pricu sa kolima (jer sam izuzetno retko u gradu tako da ih nisam mogao sresti), i primetio sam da su vidno uznemirene. Kasnije sam saznao od drugarice koja me je inace upoznala s njima da ih je iznenadila moja hladnokrvnost i nezainteresovanost i da su isle po gradu i raspitivale se o meni ko sam, sta sam, jednom recju naprzile se zestoko.
Naravoucenije cele ove price je: Dzabe njima sve te pare i taj izgled i kola, kad osim toga nista vise ne nude.
E sad, moram priznati da unovcavanje visuljka uopste nije losa ideja cak stavise odlicna je ideja :D:D:D
 

Back
Top