Call Of Duty Online Ekipa

Zool

Ističe se
Poruka
2.223
E ovako:
Odlucili smo da se organizujemo oko igranja Call Of Duty 2 Online:
najpre da navedemo sta vam je potrebno:
1.osnovna verzija igre

2.patch 1.2 koji mozete skinuti sa ove adrese (33.6MB)
http://download.activision.com/callofduty2/CallofDuty2Patchv1_2.exe

3.program Hamachi (600KB)
http://files.hamachi.cc/HamachiSetup-0.9.9.9-sr.exe

Neka se jave svi koji su zainteresovani za igranje i neka ostave podatke o svojoj Internet konekciji.
za ostalo,podesavanja u Hamachiju i podelu timova, kad se skupimo! :wink:

@Father
zamolio bih te da brises sve postove koji nemaju veze sa ovom temom,poredjenje sa drugim igrama i slicno.hvala unapred
 
@Miki 13991
ne mora da znaci da ce da ti secka,moj drug je pre igrao neke igre sa modemom,najvise warcraft na battlenetu ali mu je pucala veza na svakih pola sata,sto i nije neki problem :wink:
nista te ne kosta da probas.
@Everybody
koliko vidim nema nista od hamachija,najbolje da formiramo ekipu(ili ekipe) od po 8 igraca,i da izazivamo ekipe koje imaju server,na primer ove bosancerose.:wink:
 
ja sam svojevremeno na dial up-u igrao quake 2 i quake 3 onda Jedi Knights, worms, Need 4 speed 3, fifa 2001, tiberian sun itd.
Moze da se igra i preko dial up-a.
Za call of duty 2 nisam siguran. Ako ima jaci racunar da ga bez problema potera mozda ce i moci, doduse sa veliim pingom ali nije ni bitno toliko ako mu ne secka puno a server ne napravi ping limit.

@bufla
Ukapirao sam ja to, ja sam samo napomenuo da sam ga ranije igrao preko all seeing eyes programa cisto da pokazem da imam iskustva u online igranju ove igrice.
 
Cao.Evo i mene...Ako ste za, odaberite server ili dajte neka uputstva sa hamaci da se umrezimo i dogovorimo...
Imam 256 k wireless, ali me jako zeza...Pada gore-dole...
Vidim da ce ipak biti server, pa izaberite jedannn
A tebi Zool cu pucati u ledja za ono "Bosancerosi"....... :) :) :) :) :) :)
 
evo kreirao sam kanal na krstarici
#cod2
dodjite svi da se dogovorimo!
i jel moze neko da mi objasni (posto sam slabo na ircu) kako da se postavi onaj bot koji ce odrzavati kanal uvek aktivnim?
nadam se da svi znate da se prikacite na irc.krstarica.com
 
Neznam sta imamo chatovati.Kazi lepo Zool ( posto si ti sada glavni organizator ), neki server i svaki dan u to i to vreme, malo vezbe radi...Kako se ko loguje, ukuca nesto kao poz ekipo ili slicno da se "raspoznamo"...Predlazem da vi kazete koju stranu da biramo...Jeste da nebi bilo mesta za sve nas u jednom timu (svabo, ameri), pa dajte da to resimo nekako.
A ja bas i neznam taj irc da nadjem....
Poz
 

Back
Top