Koju ste knjigu poslednju kupili ili dobili?

Lutjena Tinuvjela:
HM, kupovanje knjiga, to je opasna zona, ne smem da nosim novčanik ili nešto više para na sajam knjiga itd, jer sve pare odu na to, ali sad su zamenjene uloge... dobih danas sliku Dorijana Greja ...

@Kvarc, čitao/la Buđenje- Antoni de Melo?
Uvek moras neceg da se odreknes das bi kupio knjigu i to je malo bzvz.....
Ono kao za neke dobre ' tike, ili neki drugi deo odeće ti mozes da kupiš extra knjigu/e......
A kad razmisliš onda izabers tike jer su kao važnije.....
Mada su obe stvari podjednako važne....
Tu je i faktor udžbenika, koji ti često izvuku pare iz džepa pa nemaš ni za.......
 
goxy:
Uvek moras neceg da se odreknes das bi kupio knjigu i to je malo bzvz.....
Ono kao za neke dobre ' tike, ili neki drugi deo odeće ti mozes da kupiš extra knjigu/e......
A kad razmisliš onda izabers tike jer su kao važnije.....
Mada su obe stvari podjednako važne....
Tu je i faktor udžbenika, koji ti često izvuku pare iz džepa pa nemaš ni za.......

Nisu važnije, prvo za dobru knjigu ako već nema gde da se iznajmi ili što god... onda može da dođu na red druge stvari... jer šta ću ja sa patikama ako nemam zbog čega da idem, ovako barem imam zbog čega da mislim... prokleti faktor udžbenika je koban
 
Lutjena Tinuvjela:
Nisu važnije, prvo za dobru knjigu ako već nema gde da se iznajmi ili što god... onda može da dođu na red druge stvari... jer šta ću ja sa patikama ako nemam zbog čega da idem, ovako barem imam zbog čega da mislim... prokleti faktor udžbenika je koban
Рекох '' као'' важније,то само говори колико је среднји слој који је највише куповао кнјиге код нас упропашћен.....
 
Obi-wan:
Ma neko svemirsko sranje. Idi vidi, vraćaju li novce tamo gde si kupila :-)

Obi-wan ljudi cije misljenje izuzetno cijenim su mi preporucili knjigu tako da sam je pocela citati i moram priznati da se nisam prevarila. Bila sam skepticna jer skoro svaki put kad je neka knjiga previse hvaljena i izvikana meni se nije dopala (Alhemicar, Da Vicijev Kod i sl)
U svakom slucaju nikad ne bih knjigu vratila jer nije stvar u parama; u krajnjoj liniji mogu je nekome pokloniti.
ps. Jesi li ti citao knjigu?
 
Fleur:
Obi-wan ljudi cije misljenje izuzetno cijenim su mi preporucili knjigu tako da sam je pocela citati i moram priznati da se nisam prevarila. Bila sam skepticna jer skoro svaki put kad je neka knjiga previse hvaljena i izvikana meni se nije dopala (Alhemicar, Da Vicijev Kod i sl)
U svakom slucaju nikad ne bih knjigu vratila jer nije stvar u parama; u krajnjoj liniji mogu je nekome pokloniti.
ps. Jesi li ti citao knjigu?

Svih 5 delova po 5 puta, a čitat ću sigurno još kada ne bude ništa novo.:-)
Obožavam tu knjigu. Ja sam se malo našalio, mislio sam da ćeš uočiti ironiju. Vodič po broju fanova ide rame uz rame sa Gospodarem prstenova, znači među 5 najpopularnijih SF/fantasy ostvarenja.
Za vraćanjem i poklanjanjem neće biti potrebe. To je knjiga koja se čuva kao biser kolekcije, ne bih se čudio da ju za par godina poželiš ponovo pročitati... :-)
 
Fransoaz Sagan- Odgovori
Sabrani intervjui poznate francuske spisateljice, koji, kada se sakupe u celinu, veoma verno oslikavaju zivot Mademoiselle Quoirez (Fransoaz Sagan je njen pseudonim) koja je u svojoj 18 godini postala jedna on najcitanjih pisaca u Francuskoj. Svojim prvencem "Dobar dan, tugo" postala je slavna i sirom sveta, a samo u Francuskoj je njen kratki roman, dostigao milionski tiraz.
Vrlo je duhovita, iskrena i neobicno obicna zena:)
 

Back
Top