orgazam i...
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: orgazam i...

razocarana
    Guest

Podrazumevano orgazam i...

da li kad devojka svrsi znaci da je dozivela orgazam???da li to moze i jedan bez drugog i sta je bitnije???imam problem,jer svaki put kad spavam sa deckom ili kad me zadovoljava,ja iz sebe izbacim neku tecnost i on onda smatra da sam ja dozivela orgazam i tu je kraj,zbunjena sam jer znam da to nije to,meni tek tad postaje lepo!!!ZNAM DA PITANJE NIJE DOBRO FORMULISANNO,ALI MOLIM SVE ONE KOJI SU ME SHVATILI I KOJI BI ZNALI DA MI TO MALO POJASNE DA MI UJEDNO I POMOGNU!HVALA

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano Re: orgazam i...

Citat Original postavio razocarana
    da li kad devojka svrsi znaci da je dozivela orgazam???da li to moze i jedan bez drugog i sta je bitnije???imam problem,jer svaki put kad spavam sa deckom ili kad me zadovoljava,ja iz sebe izbacim neku tecnost i on onda smatra da sam ja dozivela orgazam i tu je kraj,zbunjena sam jer znam da to nije to,meni tek tad postaje lepo!!!ZNAM DA PITANJE NIJE DOBRO FORMULISANNO,ALI MOLIM SVE ONE KOJI SU ME SHVATILI I KOJI BI ZNALI DA MI TO MALO POJASNE DA MI UJEDNO I POMOGNU!HVALA
    Orgazam == svrsavanje...

Ono sto se tebi desava je skroz prirodna stvar... Vagina luci svoje tecnosti radi lubrikacije, i stvaranja 'podobne' okoline za spermatozoide... Orgazam dolazi kasnije...

A ti daj tvom decku knjigu iz biologije, ili medicinsku enciklopediju, da nauci sta je sta... a mogla bi i ti da procitas ponesto...

Prosto je zapanjujuce koliko se ljudi, koji ne znaju ni sopstvenu anatomiju i osnove biologije, upusta u seksualne odnose... Pa se posle pita drustvo kako to da je devojcica od 14 godina zatrudnela, kako to da se AIDS siri brze nego kuga...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Sednesh ti odozgo i tyi kontroolises situacili ali nek stavi kondom...pa kad on mislid aje gotovo ti samo produzi..e kad doje TO TO onda mu akzi e tek sam sad svrsila...ako je jos uvek ziv)))))

Početnik
    Učlanjen
    28.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Incognito
    Orgazam == svrsavanje...

Ono sto se tebi desava je skroz prirodna stvar... Vagina luci svoje tecnosti radi lubrikacije, i stvaranja 'podobne' okoline za spermatozoide... Orgazam dolazi kasnije...

A ti daj tvom decku knjigu iz biologije, ili medicinsku enciklopediju, da nauci sta je sta... a mogla bi i ti da procitas ponesto...

Prosto je zapanjujuce koliko se ljudi, koji ne znaju ni sopstvenu anatomiju i osnove biologije, upusta u seksualne odnose... Pa se posle pita drustvo kako to da je devojcica od 14 godina zatrudnela, kako to da se AIDS siri brze nego kuga...
    aplauz za izlaganje a ti devojcice nadji neki hobi

Početnik
    Učlanjen
    26.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano BI

Ili, mozda bolje od hobija, probaj s drugim. Jer tu nesto ne valja. Ne verujem da tvoj decko zna bilo sta od toga.

Početnik
    Učlanjen
    05.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Da,da

Nema pojma a izgleda da ga ni ne zanima da sazna ...

Poznat Peta W. (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    157

Podrazumevano

Ma,samo se opusti... :wink:
    Opterecujes se nebitnim stvarima...

ccc
    Guest

Podrazumevano

tvoj decko je sebican,
    il ga menjaj il mu objasni da treba da nauci da kontrolise sopstveni orgazam da bi tebi produzio zadovoljstvo..

Početnik
    Učlanjen
    17.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

reci ti svom decku da je "svrsheno" kad ti kazes !!!! pa on nema pojma!!!!
    koliko on uopste ima godina?

razocarana
    Guest

Podrazumevano orgazam i...

18

Početnik
    Učlanjen
    26.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano BI

Sta ce jadan. Sa 18 dobro da zna gde mu je ona stvar.

Slične teme

1. ORGAZAM
    Autor Mirjanadz u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 199
    Poslednja poruka: 21.10.2012., 21:40
  2. Orgazam
    Autor Dragan 852 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 90
    Poslednja poruka: 25.08.2008., 20:32
  3. ORGAZAM ILI ................???
    Autor shaddow u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 136