World of Warcraft : The Burning Crusade

P_R_E_D_A_T_O_R:
Koja ce biti rasa za Alliancu?

Bice Draenei tako se zovu.Oni su najveci neprijatelji od Blood Elves-a.

thumb.jpg
 
blizzard je napisao tako komplikovani nastavak da me prosto zbunio !
Draenei su bezeci od kil`jeadena dosli u outland , gde su naisli na blood elfove , posto su elfovi samo za njihove bedne kristale koje im daju zivot i koji su pristali da budu sa Ilidanom u paktu , Draeni su dobili moci od naaru rase tj. Light-given power (valjda sa dobro napisao) i presli na stranu aliance (kao pakt protiv blood elfova) . Zato se krvnicki mrze zbog naredbe kil`jeadena . Za sada se zna za warriora , paladina i mozda za priesta , magea . Znam da ce biti instanca sa Ilidanom !!! A za otvaranje Dark Portala ce trebati svi warlock- ci i sa strane aliance i sa strane horde (tako sam bar cuo :) ) .
 
dead_man:
blizzard je napisao tako komplikovani nastavak da me prosto zbunio !
Draenei su bezeci od kil`jeadena dosli u outland , gde su naisli na blood elfove , posto su elfovi samo za njihove bedne kristale koje im daju zivot i koji su pristali da budu sa Ilidanom u paktu , Draeni su dobili moci od naaru rase tj. Light-given power (valjda sa dobro napisao) i presli na stranu aliance (kao pakt protiv blood elfova) . Zato se krvnicki mrze zbog naredbe kil`jeadena . Za sada se zna za warriora , paladina i mozda za priesta , magea . Znam da ce biti instanca sa Ilidanom !!! A za otvaranje Dark Portala ce trebati svi warlock- ci i sa strane aliance i sa strane horde (tako sam bar cuo :) ) .
Kakvo njesra ne mogu da verujem da su ovi iz blizarda tako nesto mogli da urade da stave blood elvofe na strani horde pa jesu li oni normalni...stomak mi se prevrce dok ovo pisem kako elfovi mogu da stanu i da se bore rame uz rame sa orcom ili trolom i to protiv high elfova aka "blood elfova" i night elfova(INACE TI
"BLOOD" ELFOVI SU PREMA ISTORIJI WAR RTS UNISTILI GLAVNI GRAD TROLOVA...) ili najgora varijanta sa undedovima zbog kojih su i postali blood elfovi...ma ovi novi iz wizarda su debili neka se napuse k. steta sto su svi dobri ljudi iz blizarda koji su pravili diabla1,2 i war3-roc i deo war-twt pa mozda i deo wow-a otisli... oni nebi dozvolili ovakvu lakrdiju...mozda je ovo pocetak kraja blizada?(ipak mislim da nije ali..) :-)
 
ma nije bre Humans i blood elfs (highborne) su zajedno unisili glavni grad trollova na azerotu a ime "blood" je zbog arthasa koji je pobio highborne zbog kel`thuzarda (da bi ga oziveo ) . U ime onih koji su pali u borbi protiv arthasa keal princ highborne elfova je dao naziv `blood elfs` i od tada arthas i keal su zestoki protivnici . Lady Vash (glavna kod naga) je ponudila kealu osvetu arthasu samo ako se udruzi sa Ilidanom (koji je bio u sluzbi kil`jeadena jer je kil`jeaden hteo da unisti Frozen Throne ) . A ti undeadovi su Forsaken pod vodstvom sylvane koja je takoge provit arthasa. A arthas je deathknight shampion of Lich King .
 
Da se primetiti da su rase u hordi ruzhnije po izgledu od onih iz alijanse i zato se klinci i pochetnici lozhe pa igraju alijansu (naravno ne mislim na sve nemojte kasnije srati o postovima kako alijansu igraju neki isqsni bla bla) pa je blizzard "dao" hordi blood elfove tako da poveca populaciju horde a ruzhne draene alijansi bar sam tako chuo
 

Back
Top