Sex u troje???? KAKO???

Mars

Početnik
Poruka
4
Sta mislite o sexu u troje? Kako da uspem sa dve drugarice? Kako da ih nagovorim na tako nesto? A i takodje nek devojke iznesu svoje misljenje o ovome jer bas me zanima kako one razmisljaju povodom ovoga.

Zasto se devojke ustrucavaju u ovakvim situacijama, ne vazno da li je sa dva momka ili sa momkom ili devojkom?
 
Princeza:
Jednostavno im predlozi. Ako posle toga izvuces zivu glavu... castis sebe sexom sa muskarcem!

Da ali devojke koje bi mozda to i uradile stide se da kazu tako da od toga nista. Uzmi npr. sebe, da li bi ti to nekada uradila? Iako je to normalno devojke se stide, zar ne? I recimi sta je za vas devojke normalnije sa dve devojke i ortakom ili obrnuto??????? Hvala unapred!
 
Mars:
Da ali devojke koje bi mozda to i uradile stide se da kazu tako da od toga nista. Uzmi npr. sebe, da li bi ti to nekada uradila? Iako je to normalno devojke se stide, zar ne? I recimi sta je za vas devojke normalnije sa dve devojke i ortakom ili obrnuto??????? Hvala unapred!

Ako bih to radila to bi bilo sa 2 muskarca... suvise sam sebicna u sexu da bih mogla da Njega delim sa jos jednom zenom.
 
DellBoy-011:
jel ti to mene ubedjujes ili sta?
hahahahahaa
znas ti dobro sta sam mislio

Samo ti pokazujem kako je ona izjava plitka...

Pa kad bi ljudi sve probali, ne verujem da bi bas dugo ziveli...

Treba probati sve sto vam se cini interesantnim, uzbuljivim, intrigantnim... A ne bas sve! :lol: :lol: :lol:

Sto se mene tice, rekao sam vise puta, kad bih o tome razmisljao, dolazi u obzir ja + n osoba suprotnog pola... Nije da sam sebican, ali mi ne prija prisustvo golih muskaraca u mom okruzenju :wink:
 
Incognito:
DellBoy-011:
jel ti to mene ubedjujes ili sta?
hahahahahaa
znas ti dobro sta sam mislio

Samo ti pokazujem kako je ona izjava plitka...

Pa kad bi ljudi sve probali, ne verujem da bi bas dugo ziveli...

Treba probati sve sto vam se cini interesantnim, uzbuljivim, intrigantnim... A ne bas sve! :lol: :lol: :lol:

Sto se mene tice, rekao sam vise puta, kad bih o tome razmisljao, dolazi u obzir ja + n osoba suprotnog pola... Nije da sam sebican, ali mi ne prija prisustvo golih muskaraca u mom okruzenju :wink:

Ali jednom se zivi i moje misljenje je da sve treba probati zar ne, bar koliko je moguce, zar sa 80 da zalim sto nisam probao ovo i ono?????
 
Mars:
Ali jednom se zivi i moje misljenje je da sve treba probati zar ne, bar koliko je moguce, zar sa 80 da zalim sto nisam probao ovo i ono?????

Da... fakat je da je bolje zaliti za stvarima koje si uradio/la, nego za onima koje nisi...

Ali ne treba preterivati u tome... Kao sto rekoh, sve sto smatras pozeljnim po sebe, zasto da ne... Iza te granice ne treba ici... Uostalom, tesko da cu ikad zazaliti sto se nisam fiksao, sto nisam bio umesan u homoseksualne veze, sto nisam nekog ubio... To se jednostavno ne poklapa sa mojom licnoscu, i to nikad necu uraditi...
 

Back
Top