PIRAMIDA U BOSNI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto se tice piramide verujem u to.
Ali cujte ovu pricu pred rat 88god u okolini Mostara pronacene su zidine antickog grada koje su bile identicne onim u troji i vrsena su detaljna iskopavanja Svecki istoricari tj. par njih is Nemacke i Amerike nisu hteli da priznaju to kao drevnu koloniju Geka kako ne bih ugrozili grcki turisam i staru tvrdnju Zidine i sam grad bili su u odlicnom stanju sve je unisteno za vreme rata planski ili ne neznamo..
 
ja ne znam sto ljudi ovo odbacuju ka izmisljotinu.sto je to nemoguce.zar moraju piramide postojat samo u egiptu i u africi.piramida je da recem tako osnovni oblik sakralnog objektya kod starih kultura.ima ih i u aziji.sa obzirom na pogodnosti zar je nemoguce da se neka jaca civilizacija nije i odje razvila.tragovi te kulture su mozda u vecini unisteni i gotovo.pa ni sfingu u egiptu nisu napravili faraoni vec neko stariji.
 
Don_Vito:
pred rat 88god u okolini Mostara pronacene su zidine antickog grada koje su bile identicne onim u troji i vrsena su detaljna iskopavanja Svecki istoricari tj. par njih is Nemacke i Amerike nisu hteli da priznaju to kao drevnu koloniju Geka kako ne bih ugrozili grcki turisam i staru tvrdnju Zidine i sam grad bili su u odlicnom stanju sve je unisteno za vreme rata planski ili ne neznamo..

Ostatke identicne Troji? A ti bas znas kako je izgledala Troja? Ko uopste zna kako je izgledala Troja? U krajnjem ona moze biti i izmisljena posto su Grci u to doba pisali sve i svasta! Pih, identicne Troji ! Pa ko moze da poveruje u to?

Jeste i sada je ceo rat bio bas zbog tog grada. Grci su tu umesali prste kako im ne bi propao turizam! Pa Grci i sada nemaju sta da prodaju turistima! Sve sto vredi su kupili stranci! Vrh akropolja je u vlastnistvu britanskog muzeja...

Don_Vito:
sam grad bili su u odlicnom stanju sve je unisteno za vreme rata planski ili ne neznamo..

Do sada samo znamo da ne poznajes pravopis...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top