necin dizajn

Kavga je bash jaka (kupujem). Eight ball je lepa (kupujem i to; nosio bih je kad vozim bajs). Bljak valja (kupujem). Pillulice mi izgledaju malo zbrzano i kao nedovrsheno.
 
za 8ball nemam font pa je pomalo praznjikavo...to kavga bi bio znak brenda recimo...ma nemam ih ja na kompu ima josh toga...qpujete a?...pa nemam bitje valjda...ako ne zavrshi kao i vetjina ideja koje mu/nam padaju na um...e a meni se pill i najvishe svidja...heee zamisli me dajem nekom neke lekove a na majci pill kill...ma neca kicks ass...skoro je uradio znak za neq firmu za radove na visinama to kao otvorio neki momak...mnooogo dobro ispalo...al anus se nije javio da da kintu...blah koja smorchina je ovaj forum tuga 1na...

ovaj piaf bre ko neka zhena...kao nosio bi je kad vozi bajs...garant ima neq za shoping neq za do prodavnice...hah...shminker

ja sam ko klinac isqko da mi qpe licidersko srce...i otvorim ga u fazonu ala tju te smazhem ko svinja masan dzak...kad ono shipack...sve samo testo totalno neuqsno...spolja gladac...jbte kolko narodnih umotvorina chovek mozhe spakovati na jedno mesto...e nije mi dobro mnogo sam se...al shta ima veze petak veche ludilo zezanje...haos...
 
Pa znash kako, Antun-tu-run-tun-e, ova 8ball mi je nekako sk8erska... A poshto sk8 ne vozim (a ni rollere) ostaje mi jedino je l' te...

A liciderska srca su cool. Moj pokojni deda-ujak je prodavao tu (hm) galanteriju po seoskim vasharima. Zanimanje u izumiranju, da. Liciderska srca, "dukati", "svilene" bombone, orasnice, shecerni shtapovi, tjeten alva, kretosh (zvani "radost karijesa").......
 
gigule:
e pjafe jel ostalo nešto od alata za te slatkiše?
i radi li neko...jel neko nastavio taj zanat?
Deda-ujak je napustio posao pre desetak godina i niko nije nastavio. Kao shto rekoh, zanimanje u izumiranju, a vesele devedesete su samo ubrzale proces. Mada, video sam u Karlovcima, proshle godine na Grozdjenbalu, jedan shtand sa tim sharenishom. Bash sam se bio obradovao.


Nego, o majicama. Ja bih napravio sebi neke unikatne ali ne znam gde se to moze odraditi. Sito-shtampa se radi samo za serije a ovi termo-preslikachi po papirnicama nish ne valjaju.
 
ovi tje kao da rade mnogo...a mislim da imash neq relativno kvalitetnu shtampu u bgu...neko je prichao ja sam slushao al sam zaboravio gde...al pouzdano znam da je negde u centru...heee...lazhem nemam pojma al znam da ima...tj znao sam...
 

Back
Top