Lako je pljuvati....

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
38.038
Svaki Srbin, pre nego što i pomisli nešto loše o onima koji su učestvovali u borbenim operacijama, a možda i učinili nešto loše, neka se zapita prvo:
A šta sam JA napravio kako bi što manje Srba stradalo u zadnjih 15godina?
 
fosilvaso:
Svaki Srbin, pre nego što i pomisli nešto loše o onima koji su učestvovali u borbenim operacijama, a možda i učinili nešto loše, neka se zapita prvo:
A šta sam JA napravio kako bi što manje Srba stradalo u zadnjih 15godina?

Ko ne ume da shvati GLUPOST tih 15 godina neće moći ni u budućnosti da pravi pametne poteze.
Po običaju - stradaće nedužni.

Ne mogu da osudjujem nikoga ko je u tim godinama ostao bez nečega i tužnije - nekoga.
 
Iron Lord:
Ko ne ume da shvati GLUPOST tih 15 godina neće moći ni u budućnosti da pravi pametne poteze.
Po običaju - stradaće nedužni.

Ne mogu da osudjujem nikoga ko je u tim godinama ostao bez nečega i tužnije - nekoga.
Ne mogu da se vratim toliko unazad, bejah tad tek u petom-sestom razredu osnovne :evil:
Da li petom ili sestom, ne bih, zene uvek malo kriju godinice, pa sto da ja budem izuzetak :wink: 8-)
 
fosilvaso:
Svaki Srbin, pre nego što i pomisli nešto loše o onima koji su učestvovali u borbenim operacijama, a možda i učinili nešto loše, neka se zapita prvo:
A šta sam JA napravio kako bi što manje Srba stradalo u zadnjih 15godina?

Tacno.......narociito naka se zapita onaj koji o ljudima koji su dobrovoljno isli da ga brane
misli ovako:

@Mihajlo
Јеси глуп човече, ту продају и шверц су радили добровољци из Шумадије
 
fosilvaso:
Svaki Srbin, pre nego što i pomisli nešto loše o onima koji su učestvovali u borbenim operacijama, a možda i učinili nešto loše, neka se zapita prvo:
A šta sam JA napravio kako bi što manje Srba stradalo u zadnjih 15godina?
Ishao sam u rat i popio metak.Dovoljno za vashe preegoistichne mozgove?Smeshni ste mi.
 
Oximoron:
Ishao sam u rat i popio metak.Dovoljno za vashe preegoistichne mozgove?Smeshni ste mi.

Pa, brate, kao ranjenik iz rata, kako se osecas kada neko kaze da si bio u ratu da bi se bavio svercom??
I to bas onaj koga si branio??

@Mihajlo

 
absonic:
aha, a ti oces da kazes da u ratu nije bilo sverca?
sverca je bilo vishe od oruzanih sukoba puta 100

Pa nisi pratio polemiku od pocetka....

Sverca je bilo vise nego borbi........zato mnogi ove ratove i zovu ratovi za belu tehniku...

Ali, kakav je to bezobrazluk, da ovaj polulik , Mihajlo, kaze da su kod njega u RS , Srbi odande hrabro ginuli (satro), a da su se dobrovoljci iz Sumadije bavili samo svercom..

To je hvala dobrovoljcima iz Srbije, i ispostavilo se ,eto , da su bili naivni i glupi kada su isli da brane ovakve sljamove, koji ih sad prozivaju da su lopovi...

Pun mi ovih iz RS.......sto mrse po forumu ...imate vase, BiH forume, pa udrite.....
 
Major_TOM:
Pun mi ovih iz RS.......sto mrse po forumu ...imate vase, BiH forume, pa udrite.....

Sta hoces da kazes??? Ko ti si pa tek neki bolji srbin od mene.. Ako mi je volja da budem bas na ovom forumu, to je moja stvar, osjecam se debelo prozvanim od nekog ko nije rata vidio a daje sebi za pravo da komentarise kojesta.. Inace vidim da si neobican lik.

No nisi ni vazan..

Sto se tice, pljackasa i ratnika, bilo ih je i onih iz srbije koji su dolazili da bi pljackali i onih casnih koji su dolazili da brane bracu preko Drine..
I takodje u RS-u je bilo onih koji su stalno bili na borbenim linijama ali je bilo i domacih izdajnika (zovem one koji su se bavili upravo svercom i pljackom)...

S toga ne mozemo generalno gledati tako na stvari...
 
Major_TOM:
Pa nisi pratio polemiku od pocetka....

Sverca je bilo vise nego borbi........zato mnogi ove ratove i zovu ratovi za belu tehniku...

Ali, kakav je to bezobrazluk, da ovaj polulik , Mihajlo, kaze da su kod njega u RS , Srbi odande hrabro ginuli (satro), a da su se dobrovoljci iz Sumadije bavili samo svercom..

To je hvala dobrovoljcima iz Srbije, i ispostavilo se ,eto , da su bili naivni i glupi kada su isli da brane ovakve sljamove, koji ih sad prozivaju da su lopovi...

Pun mi ovih iz RS.......sto mrse po forumu ...imate vase, BiH forume, pa udrite.....

"Dobrodosli u Republiku Srpsku!"

P.s. Slobodno se pocasti nekim BiH forumom, tu ste negde ti i oni...
 
Major_TOM:
Pa, brate, kao ranjenik iz rata, kako se osecas kada neko kaze da si bio u ratu da bi se bavio svercom??
I to bas onaj koga si branio??

@Mihajlo

Ne mislimo na isti rat.Mislim na Kosovo.Tamo sam od muslisha popio metak.I ne zanima me ako mi neko govori da sam svercovao.On,duboko u sebi,zna da mi zavidi na tome shto sam imao priliku da stanem za svoju zemlju i da je branim dok je on sedeo kuci i gledao sve na televiziji.
 
Major_TOM:
Izvini.......GZ Preterao sam, stavljajuci sve u isti kos...Izvini


Izvinjenje prihvaceno, s tim da ne samo tebi vec i jos nekim koji imaju obicaj da kazu kojesta, moram da napomenem, da cesto gledaju subjektivno stvari i praveci dobru razliku srba iz Republike Srpske i srba iz Srbije, sto mi nenormalno smeta, a pored toga da ne govorim o tome koliko stvari se desava unutar same srbije ili prepucavanja oko politicara i partija..

No cudilo bi me da nije tako, TAKVI SMO MI SRBI...
 
Oximoron:
Ne mislimo na isti rat.Mislim na Kosovo.Tamo sam od muslisha popio metak.I ne zanima me ako mi neko govori da sam svercovao.On,duboko u sebi,zna da mi zavidi na tome shto sam imao priliku da stanem za svoju zemlju i da je branim dok je on sedeo kuci i gledao sve na televiziji.

...ma to samo major hoce da te posvadja sa Mihajlom :)
 
Ma, sestro........zabole majora K*ta za Mihajla..........kao i za njegove istomisljenike....
Ja, sa takvima , srecom , imam kontakt samo preko neta.......i to me zabavlja..:)

A u real life, ne bi imao zivce da budem okruzen takvima.....srecom , i nisam..........
 
Ljudi dok se vi medjusobno pljujete drugi rade. Rade na tome da nam i dalje prodaju maglu, pa zar vi ne vidite da je Kosovo proslost, BiH ce biti jednog dana Hravatska kao sto i zele. Crna Gora je vec druga drzava. A Vojvodina samo sto nije zatrazila "sustinsku autonomiju". A vi se raspravljate oko toga ko je koga uvredio. Pa to oni i hoce. Srbija nema i nije nikad ni imala minimum nacionalnog koncenzusa oko sustinskih pitanja. A dugorocnim planovima na globalnom planu da i ne pricamo. Takva je bio i ovaj poslednji rat. Daj da udaramo pa cemo videti sta ce iz toga da ispadne. ******* priznajmo barem to sebi. Mozda nesto iz toga i naucimo.
 

Back
Top