New Wave

  • Začetnik teme Vladimir Zemun
  • Datum pokretanja
Ne prodajem muziku. Mogu da ti snimim pa da ti nekako dostavim. Znam par ljudi iz tvog grada samo je pitanje kad cu ih videti. posalji mi mejl na pp pa cemo se dogovoriti.

i r o n y m u s:
Gwydion:
Imam ja i drugi i treci koji nisam siguran da je ikada zvanicno uopste i izasao? :P

i r o n y m u s:
Naravno da ima!Nego,poseduje li ko nesto od PARAF-a?Ja imam samo prvi album(a dan je tako lijepo poceo)?
Kako da dodjem do toga?Zainteresovan sam za sve varijante(razmena,otkup).
 
U BGD su bili najtovi sa muzikom osamdesetih u KST-u (mislim) i mozda na Aakdemiji ako je to gavra radio, ne znam stvarno. U Filiju su Dark Entruies radili nesto slicno, a posle i u Yellow klubu/kafeu. U NS nemas nista takvo, a jedina emisija koja je pustala 80-te je bila na IN radiu ali je pre dve nedelej skinuta i umesto nje su stavili komercijalnu ljigu koja se mislim zove "Hajde svi da djuskamo". U Subotici vec godinama imas takve vecerim, uglavnom Depeche Mode najtove, sve sa zivom svirkom,

Apach:
mene zanimaju mesta po NSu i BGu gde mozzess izaci i slussati ovu vrstu mjuze
Zna li ko gde bi to bilo?
 
Gwydion:
U BGD su bili najtovi sa muzikom osamdesetih u KST-u (mislim) i mozda na Aakdemiji ako je to gavra radio, ne znam stvarno. U Filiju su Dark Entruies radili nesto slicno, a posle i u Yellow klubu/kafeu.
U KST jos uvek postoje osamdesete svake prve subote u mesecu, a za akademiju ne znam.
Gde je taj Yellow?
 
Negde pobocno od Knez Mihajlove, ne znam kako da ti opisem. Ali tu je negde u centru.

introitus:
Gwydion:
U BGD su bili najtovi sa muzikom osamdesetih u KST-u (mislim) i mozda na Aakdemiji ako je to gavra radio, ne znam stvarno. U Filiju su Dark Entruies radili nesto slicno, a posle i u Yellow klubu/kafeu.
U KST jos uvek postoje osamdesete svake prve subote u mesecu, a za akademiju ne znam.
Gde je taj Yellow?
 
jel to neko pomenu new wave?!
kako da ne slusamo, pa narode gde cete bolju ziku...
evo upravo razvaljujem usi...
hehe..
ovako:
ekv, azra prljavci, haustor, smak, zabranjeno pus*nje, atomsko skloniste i naravno oktobar..mada nije bas iz tog vremena, ali ja cu ga svrstati tu..!
e sta je tad zika bila...a ne sad :(...
i ljudi...samo glasno, glasnije!
 

Back
Top