4.maj

Не слажем се са мишљењем да је за тадашњи квалитет живота заслужан
Тито.
Сви који имају више од 26 година знају да се живело лепше него данас,
међутим цео свет је био много лепше место за живот него што је сада,
постојала су два блока и несврстани, тако да је постојала некаква равнотежа
и склад.
У Европи је било незамисливо бомбардовати неку државу, Лека је наравно
за време Тита слао тенкове на Космет, па ником није било ни на крај памети
да нас због тога бомбардује...
Имали смо пасоше готово највредније на свету, без икаквих виза и малтретирања,
могли смо да путујемо где смо желели...
 
Po mojoj teoriji, on je ustvari 'zatučen' 30-og aprila, na godišnjicu samoubistva Adike, a objavljeno je tek nakon prvomajskih praznika, da ih ne pokvari raji ...:D :D :D

PS: Što je neka vrsta pravde, pa tile je bio odgovoran za smrt više balkanaca nego Hićini vojnici...
 
Kad se setim jedne scene... Jednog od narednih 4. majeva ja išao na trening biciklom i sirene počele dok sam bio u putu. I ja naravno nastavio da vozim... A moralo se stati mirno dok sirene traju. Kad me napadoše par njih sa povicima: sram te bilo, što ne staneš i slično! Majko mila...
 
Највећи крволок српског народа, зликовац и сатрап... требало је његову "кућу смећа" однети усташама да се клањају свом аустроугарском каплару који се борио против Срба и који је најподлијим и најлукавијим средствима потпуно уништио тадашњу младост Србије, уништио и сатро житеље-грађане градова Србије и успоставио своју шлосерску владу са крвавим рукама до рамена , задужио Србију до гуше, жвалавио о равноправности а живео као цар, потписао 170 штетних уговора по Србију.

Да Бога да горео у паклу ! 8-)

п.с. стицајем околности тај дан се у мојој проводи ВЕСЕЛО... јер је мој рођендан... :lol: :lol: :lol:
 
eremita:
Највећи крволок српског народа, зликовац и сатрап... требало је његову "кућу смећа" однети усташама да се клањају свом аустроугарском каплару који се борио против Срба и који је најподлијим и најлукавијим средствима потпуно уништио тадашњу младост Србије, уништио и сатро житеље-грађане градова Србије и успоставио своју шлосерску владу са крвавим рукама до рамена , задужио Србију до гуше, жвалавио о равноправности а живео као цар, потписао 170 штетних уговора по Србију.

Да Бога да горео у паклу ! 8-)

п.с. стицајем околности тај дан се у мојој проводи ВЕСЕЛО... јер је мој рођендан... :lol: :lol: :lol:

A zamisli tek da si mogao zaraditi i koju godinu robije samo ako si prepričao vic o tom debilu, a tek da si smislio koji vic?. A 'dobar' mi je i pravilnik Krstarice: Ne sme se vređati ni omalovažavati nijedan živi ili mrtvi političar.......nadam se da to ne vredi i za one čije su ruke do ramena zamazane krvlju srpskog naroda.......
Pa kaže, taj pravilnik valjda ne vredi za Adiku, a sada trebamo čekati ne znam koju svetsku facu da konačno sličan status dodeli i JeBoTitu...:D

Osim toga, oni koji smatraju tileta pozitivcem, mogli bi kraj 'kuće smeća' podići i spomenik Adiki, jer da taj nije započeo WW2, na Balkanu bi još uvek bila Monarhija :D :D :D
 

Back
Top