test informisanosti

mala_nish

Domaćin
Poruka
3.950
mozda je i postojala ova tema, ali je nisam pronasla, inace bih je iskoristila za svoje potrebe.
elem,da li neko zna gde mogu pronaci na internetu neke testove znanja tj. informisanosti? pitam radi prijemnog...presla sam par onih koje imam kod kuce, ali bojim se da moram da se "naoruzam" svim zivim sferama koje obuhvata ovaj test (a mogu da mi bupnu ko zna koje pitanje)
hvala
 
mala_nish:
mozda je i postojala ova tema, ali je nisam pronasla, inace bih je iskoristila za svoje potrebe.
elem,da li neko zna gde mogu pronaci na internetu neke testove znanja tj. informisanosti? pitam radi prijemnog...presla sam par onih koje imam kod kuce, ali bojim se da moram da se "naoruzam" svim zivim sferama koje obuhvata ovaj test (a mogu da mi bupnu ko zna koje pitanje)
hvala

Teško da možeš da spremiš test informisanosti... To ti je ono, ‚‚ili jesi ili nisi"...
Kad sam ja polagao na Filozofskom,nije bio mnogo težak test... A i oko polovina pitanja je bila iz onih testova koji se kupuju na faksu...
Za drugu polovinu,nek' ti je Bog u pomoći...mogu da frljnu šta im padne na pamet,al' uglavnom ne daju nenormalno teška pitanja.Prilično su umereni...
 
pa nije fora poloziti test nego uraditi puno-upasti na budzet..
e sad ako hoces psihologiju, onda se valja malo potruditi, budi u toku sa aktuelnim desavanjima i poradi malo na oblastima koje ti skripe..
a ako su drugi smerovi u pitanju onda nemoj da se cimas mnogo jer tu nije potrebno tooliko bodova.
i srecno!!! :D
 

Back
Top