KRIJETE LI.....

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
Sad nesto kontam , ja ne bi mogla da izadjem sa muskarcem koji krije celu, sa kapom, ili prebacujete kosu na drugu stranu, uzas jedan, volim vise otvorenost, ako gubi kosu bolje je da se osisa na celavo ili na jako kratko
to mi je jako cool

Vi muski da li to krijete ili to pokazujete otvoreno
zasto to radite
jel to neki znak starosti, kompleksa.........cega
 
Imam neki utisak da se ovde neće javiti niko da ti odgovori, jer bi automatski priznao da je proćelav :lol:
Sa druge strane, ako se ko javi, može to biti samo onaj koji ne krije, tako da propade pitanje.
Pa gde si ti, Bobbo? :)
 
Evo,ja sam celav :lol: ...nemam ni dlake na glavi :lol: ...kad kupim digitalac potkrepicu to i slikama.......
Pa ja ne znam.....ako izlazis s tipovima u 40-tim to je moguce...... da su celavi mislim......il ako ti je decko Zidan :lol: ...ja nesto nisam primetio da ima toliko procelavih ili potpuno celavih mladjih muskaraca. :?
Ne mogu da odgovorim posto imam shumu na glavi.
 
Lexa:
Imam neki utisak da se ovde neće javiti niko da ti odgovori, jer bi automatski priznao da je proćelav :lol:
Sa druge strane, ako se ko javi, može to biti samo onaj koji ne krije, tako da propade pitanje.
Pa gde si ti, Bobbo? :)
Stani bre... Pa, ne mogu da stignem da odgovorim na sve teme koje me se doticu. Znas li ti, koliko ih ima?
Sta treba da kazem/priznam? Da sam procelav? Jesam. I dugo sam razmisljao sta da radim s tim... Medjutim, zene su mi i tu pomogle. Gledao sam mnoge, kako iako nesavrseno gradjene, nose mini suknje i helanke. Muskarci se pale na tu odecu, a druge zene im se dive - jer bez kompleksa nose ono sto im se dopada. Tako sam i ja odlucio da pustam kosicu... Sta me briga. Imam repove, pustam brkove... nosim kapu. Ma, sve sto mi padne na pamet... Bitno je da sam ja zadovoljan.
Javite mi kad bude neka nova tema - da ne bude kako niko nece da odgovori.
 
U, evo, ja odajem priznanje, zaista, javio si se i otvorio dušu, respect!
Valjda će se neko setiti da otvori temu o kvarnim zubima i zadahu, da vidimo tamo...
Vidim da ti žene baš puno pomažu u životu. Dobro je da nisi ogorčen.
Drago mi je zbog tebe. Samo tako nastavi :D
 
Julian_Duranona:
Stani bre... Pa, ne mogu da stignem da odgovorim na sve teme koje me se doticu. Znas li ti, koliko ih ima?
Sta treba da kazem/priznam? Da sam procelav? Jesam. I dugo sam razmisljao sta da radim s tim... Medjutim, zene su mi i tu pomogle. Gledao sam mnoge, kako iako nesavrseno gradjene, nose mini suknje i helanke. Muskarci se pale na tu odecu, a druge zene im se dive - jer bez kompleksa nose ono sto im se dopada. Tako sam i ja odlucio da pustam kosicu... Sta me briga. Imam repove, pustam brkove... nosim kapu. Ma, sve sto mi padne na pamet... Bitno je da sam ja zadovoljan.
Javite mi kad bude neka nova tema - da ne bude kako niko nece da odgovori.


eh moj Julio
znala sam da si ti cool
 
Lexa:
U, evo, ja odajem priznanje, zaista, javio si se i otvorio dušu, respect!
Valjda će se neko setiti da otvori temu o kvarnim zubima i zadahu, da vidimo tamo...
Vidim da ti žene baš puno pomažu u životu. Dobro je da nisi ogorčen.
Drago mi je zbog tebe. Samo tako nastavi :D
Lexa, sad cu ozbiljno... Vidi, tema je takva, da ako bi se ozbiljno analizirala - nekom ne bi bilo prijatno. I dovela bi do teskih reci... kao i mnoge pre toga. Znaci, jedino sto moze da se uradi, je da se salimo na nju. E, sad, tebi se to ne svidja - pa mi lepis etikete. Povedi malo racuna o ponasanju... Zajebi to sa ogorcenoscu i slicnim prozivkama.
Ma, sam sam kriv.
 
bobba:
Sad nesto kontam , ja ne bi mogla da izadjem sa muskarcem koji krije celu, sa kapom, ili prebacujete kosu na drugu stranu, uzas jedan, volim vise otvorenost, ako gubi kosu bolje je da se osisa na celavo ili na jako kratko
to mi je jako cool

Vi muski da li to krijete ili to pokazujete otvoreno
zasto to radite
jel to neki znak starosti, kompleksa.........cega

i meni se polako razredjuje kosa , a i osedeo sam za medalju !
a vi kako celulit strie ?..... imate li problema sa oziljcima od akni?
E vidite ja nemam tih problema pa ne pitam po zenskom kutku kako vi zene krijete svoj najveci problem celulit? mislim kako pitanje tako kontra pitanje...

zene ajde da ne gledamo jedni drugima u mane i da se mrzimo .... ajde da se volimo aman!
a ovo soljenje rana iz dosade moze samo da proizvede kontra efekat , bar kod mene ...
 
Captain Jack Sparrow:
i meni se polako razredjuje kosa , a i osedeo sam za medalju !
a vi kako celulit strie ?..... imate li problema sa oziljcima od akni?
E vidite ja nemam tih problema pa ne pitam po zenskom kutku kako vi zene krijete svoj najveci problem celulit? mislim kako pitanje tako kontra pitanje...

zene ajde da ne gledamo jedni drugima u mane i da se mrzimo .... ajde da se volimo aman!
a ovo soljenje rana iz dosade moze samo da proizvede kontra efekat , bar kod mene ...

pitanje sam samo postavila da bi pitala
nista nema izmedju ;)
 
Captain Jack Sparrow:
E vidite ja nemam tih problema pa ne pitam po zenskom kutku kako vi zene krijete svoj najveci problem celulit? ...
:shock:
Imam ga, kao i većina djevojaka uostalom, ali da mi je barem TO najveći problem u životu... :lol:

A šta se ljutiš zbog pitanja, pa ima i o celulitu cijela tema na ženskom kutku, ko kaže da ga krijemo? :lol:
 
Julian_Duranona:
Lexa, sad cu ozbiljno... Vidi, tema je takva, da ako bi se ozbiljno analizirala - nekom ne bi bilo prijatno. I dovela bi do teskih reci... kao i mnoge pre toga. Znaci, jedino sto moze da se uradi, je da se salimo na nju. E, sad, tebi se to ne svidja - pa mi lepis etikete. Povedi malo racuna o ponasanju... Zajebi to sa ogorcenoscu i slicnim prozivkama.
Ma, sam sam kriv.
Pa sam si kriv, indeed. Tanka je linija između zlonamerne ironije i čiste zajebancije, osobito kada se na taj način obraćaš osobi za koju znaš da te tumači sa velikom dozom rezerve.
 
Buuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Celulit :lol: Celavci :lol: bobba
haha.gif


Sta je njoj palo na pamet :lol: Sto rece neko sta ti trazis a matorcima od 40+
editpost.php

Tebi bre treba piletina ;)
 
Captain Jack Sparrow:
i meni se polako razredjuje kosa , a i osedeo sam za medalju !
a vi kako celulit strie ?..... imate li problema sa oziljcima od akni?
E vidite ja nemam tih problema pa ne pitam po zenskom kutku kako vi zene krijete svoj najveci problem celulit? mislim kako pitanje tako kontra pitanje...

zene ajde da ne gledamo jedni drugima u mane i da se mrzimo .... ajde da se volimo aman!
a ovo soljenje rana iz dosade moze samo da proizvede kontra efekat , bar kod mene ...

CcCCCC E moj kapetane pa sto si tako ogorcen,..devojka je lepo pitala...:D:D:D:D
 
frozen1982.:
E loop a sto ne mogu da otvorim ovaj tvoj link?
Kaze mi nesto nemate prava......bla,bla,bla
Missim ako je za usku klijentelu,koji moj si stavio ovako javno?...sta god da je.....

Taj link je se tu nasao sasvim slucajno, cak ga ne bih ni video da mi nisi rekao da pogledam. moras da priznas da je extra fora :lol: A meni nije jasno zasto si uopste kliknuo :?
 

Back
Top