Ljubomoran je na komp,chat,...sta da radim???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sanha

Domaćin
Poruka
3.108
Smeta mu chat,chak i kada nema toga(a i on chatuje),smeta mu kad pregledam neke sajtove ili proveravam poshtu-tek onda pohisterishe - "ko mi je pisao i zashto i da idem kod njih...mozda su mi bolji..."
Po ceo dan smo zajedno,zivimo zajedno...ne znam vishe na koji nachin da mu dokazem da nishta loshe ne radim...??!!
Da li neko ima slichan problem ili da li postoji neko ko moze NJEGA da ubedi da ne treba tako da se ponasha...?
Molim vas...pomozite mi...!!!!!
Shta da radim..??? :cry:
 
Sanha:
Smeta mu chat,chak i kada nema toga(a i on chatuje),smeta mu kad pregledam neke sajtove ili proveravam poshtu-tek onda pohisterishe - "ko mi je pisao i zashto i da idem kod njih...mozda su mi bolji..."
Po ceo dan smo zajedno,zivimo zajedno...ne znam vishe na koji nachin da mu dokazem da nishta loshe ne radim...??!!
Da li neko ima slichan problem ili da li postoji neko ko moze NJEGA da ubedi da ne treba tako da se ponasha...?
Molim vas...pomozite mi...!!!!!
Shta da radim..??? :cry:

ваљда ће га проћи временом...мада, можда је превише заљубљен и љубоморан па немаш онда разлога да бринеш...само још кад не би хистерисао за сваку ситницу.
 
Sanha:
Smeta mu chat,chak i kada nema toga(a i on chatuje),smeta mu kad pregledam neke sajtove ili proveravam poshtu-tek onda pohisterishe - "ko mi je pisao i zashto i da idem kod njih...mozda su mi bolji..."
Po ceo dan smo zajedno,zivimo zajedno...ne znam vishe na koji nachin da mu dokazem da nishta loshe ne radim...??!!
Da li neko ima slichan problem ili da li postoji neko ko moze NJEGA da ubedi da ne treba tako da se ponasha...?
Molim vas...pomozite mi...!!!!!
Shta da radim..??? :cry:

pa ostavi sve to....................i budi tu samo za njega....................ma nemoj ni da dises ako mu smeta............. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
jeasus ::
Da se ne bi suvise naprezali da saznamo identitete jedni drugih,najbolje bi bilo da se lepo na forumu dogovorimo za neki sastanak koji bi poceo sa ness caffe i zavrsio se sa hodom u nekom parkicu ili nekom boljem mestu ako imate sta da predlozite.
Lepo bi se ispricali,razmenili iskustva i dokazali da ovaj sport spaja ljude i fizicki i psihicki.
Dajte vase predloge za sastancenje i odlucicemo kada i gde...
Pozdrav

Ja sam ZA !!! Mozemo i neobavezno da se nadjemo,a mozemo i na nekoj od hoda....Angola rode su mirne i veoma gostoprimljive,....pa kako hocete

Moze i grad....

Axe

pretpostavljam da je ovo procitao pa mu se ne svidja :roll:
 
Sanha:
Smeta mu chat,chak i kada nema toga(a i on chatuje),smeta mu kad pregledam neke sajtove ili proveravam poshtu-tek onda pohisterishe - "ko mi je pisao i zashto i da idem kod njih...mozda su mi bolji..."
Po ceo dan smo zajedno,zivimo zajedno...ne znam vishe na koji nachin da mu dokazem da nishta loshe ne radim...??!!
Da li neko ima slichan problem ili da li postoji neko ko moze NJEGA da ubedi da ne treba tako da se ponasha...?
Molim vas...pomozite mi...!!!!!
Shta da radim..??? :cry:

Koleginice, malo stvari tu mozes da uradis (nazalost). Iz prostog razloga sto je problem u njemu, ne u tebi. Probaj da sednes s njim, da porazgovaras, da mu objasnis...Saslusace te ako mu iole nesto znacis. Ti si imala svoj zivot i pre njega, a imas ga i kad je on tu. To krene tako...jos malo pa ce mu smetati to sto ides na treninge (zaboga, pun trening dobrih frajera...ne daj boze da svratite do nas...kuku!) Znam da su ljudi za ljubav spremni na svakakve zrtve i da su spremni da se spuste vrlo nisko...ali zapamti, ljubav treba da te oslobodi, a ne da te stavi u kavez!
Uz tebe smo!

Axe
 
DellBoy-011:
jeasus ::
Da se ne bi suvise naprezali da saznamo identitete jedni drugih,najbolje bi bilo da se lepo na forumu dogovorimo za neki sastanak koji bi poceo sa ness caffe i zavrsio se sa hodom u nekom parkicu ili nekom boljem mestu ako imate sta da predlozite.
Lepo bi se ispricali,razmenili iskustva i dokazali da ovaj sport spaja ljude i fizicki i psihicki.
Dajte vase predloge za sastancenje i odlucicemo kada i gde...
Pozdrav

Ja sam ZA !!! Mozemo i neobavezno da se nadjemo,a mozemo i na nekoj od hoda....Angola rode su mirne i veoma gostoprimljive,....pa kako hocete

Moze i grad....

Axe

pretpostavljam da je ovo procitao pa mu se ne svidja :roll:

E pa znas sta, ako mu roda (ne mislim na pticu, da ne bude zabune) smeta e onda stvarno... :roll: :?:
 
Princeza:
kao sto Joca kaze.... batali komp, uskoro ce traziti ces da batalis i drustvo, pa roditelje... uostalom sta ce ti bilo ko kada je on tu... on ti je dovoljan i vise od toba.. a onda ce da kaze da batalis i sebe jer on vredi za vas oboje!
hehehe..mislim da je vec zatrazio da batalim sebe...Pa,..vegetiracu dok se ne ucrvljam ubudjam,dok se ne uhvati memla i lepra na mene... :lol:
Valjda ce me onda pustiti da radim na kompu... :wink:

Pozdrav svima !! Hvala !!
P.S. Volela bi kad bi on ovo prochitao...
 
Guardian:
Sanha:
Smeta mu chat,chak i kada nema toga(a i on chatuje),smeta mu kad pregledam neke sajtove ili proveravam poshtu-tek onda pohisterishe - "ko mi je pisao i zashto i da idem kod njih...mozda su mi bolji..."
Po ceo dan smo zajedno,zivimo zajedno...ne znam vishe na koji nachin da mu dokazem da nishta loshe ne radim...??!!
Da li neko ima slichan problem ili da li postoji neko ko moze NJEGA da ubedi da ne treba tako da se ponasha...?
Molim vas...pomozite mi...!!!!!
Shta da radim..??? :cry:

Koleginice, malo stvari tu mozes da uradis (nazalost). Iz prostog razloga sto je problem u njemu, ne u tebi. Probaj da sednes s njim, da porazgovaras, da mu objasnis...Saslusace te ako mu iole nesto znacis. Ti si imala svoj zivot i pre njega, a imas ga i kad je on tu. To krene tako...jos malo pa ce mu smetati to sto ides na treninge (zaboga, pun trening dobrih frajera...ne daj boze da svratite do nas...kuku!) Znam da su ljudi za ljubav spremni na svakakve zrtve i da su spremni da se spuste vrlo nisko...ali zapamti, ljubav treba da te oslobodi, a ne da te stavi u kavez!
Uz tebe smo!

Axe
Obrigado por todos Capoeristas aqui...!!!!
/Kako me nadje,Guardian...?:)/

Znam ja da nije u meni problem,znam kakvu ljubav zelim i shta znachi vleti nekoga..-ne varam ga preko ekrana POBOGU!!!Pa choveche boziji,ja sam na ovoj Krstarici vec 5 godina,..shunjam se tamo-vamo,chatujem,imam dobre drugove sa neta,uchim,...ali on je pocheo tek pre 2 meseca,pa mu zato nije jasno kako ja to mogu free da spikam sa svakim o svachemu!!!On je zatvoren i nekomunikativan na ovaj nachin-kompjuterski,a meni su svi "najbolji drugari" posle prvog chata...:)Ja bash,bash,bash imam psihichke probleme zbog nekog mog stagniranja u SVEMU,u zivotu,...I ovako mi je dosta svih ostalih,josh mi ljubomora,patetika,posesivnost treba..??!!ALI ON MENE NECE DA SASLUSHA!!!ON SVE PRECHUJE I TERA PO SVOM!!!Ovo je moj life,ja sam ovo radila i pre njega(kao shto reche kolega:)),...ali dzaba,..ne mozesh ga ubediti,ni smiriti,ne mogu mu objasniti da je to samo jedna mashina i da su sve to likovi koje ne znam(kao neka vrsta dnevnika...-josh i dobijesh savet),niti cu ih znati,niti ja njega ogovaram....BLA,BLA,BLA....Umorna sam od svog tog cimanja!!!
E,sad,...tu je problem br. 2!!Toliko je konzervativan i zatvoren-chuva sve u sebi i to ochekuje i od mene-...da kad bi mu ja pokazala ili kad bi NE D'O BOOOOOOG on sam sluchajno naleteo na ovu poruku,automatski bi raskinuli!!!On bi rekao da ja njega ogovaram kod vas,a hiljadu puta su neki moji "virtuelni drugari" pisali NJEMU i objashnjavali da to nije nishta loshe...i-ne vreedii!!!Sta sad??!!I da mu pokazem shta smo sve prichali ovde,ja ispadoh najgora-reci ce da sam .....,da ga ne volim,da flertujem i muvam se sa svakim...BLA,BLA,BLA....!!!

P.S. A jesteee...ljubomoran je i na moje treninge,i na rodu,na profesora pogoootovo!!Misli da cu se iscimati sa profesorom(jedno vreme se cimao i za trenere i obichne uchenike)!!Dolazio je NON-STOP,dok mu nisam rekla da prestane,pa je josh vishe posumnjao(Guardian,...ti razumesh-sad mu je frka,jer idu seminari,prof.M ce biti tu,a mi treba da idemo i u Zagreb,Italiju i Brazil,..)tamo sam sama i on je vec doneo konachnu odluku da cu 'tamo negde' biti sa drugim :? !Znam da mi je spomenuo zadnje da cemo raskinuti chim ja krenem sa seminarima,treninzima,putovanjima pogotovo...ETO TI!!!Ali je ova veshtina moj zivot i ja nikada necu prestati da treniram NI ZBOG KOGAAAAA!!!!...TACHKA...!!!
Kako da mu pridjem(i na kraju pokazem forum),a da me on shvati,prihvati,pridruzi se meni...i da me ne ishutira iz kuce ko poslednjeg bednika i varalicu??!!

HVALA SVIMA !!!
HVALA MOJIM "KOLEGAMA" :lol: !!!


...ako mozete da se stavite u moju situaciju,ili imate slichnu,...POMAGAJTE!!! Zajedno smo jachi...:) :idea:

Meu cumprimentos por todos,porque voce quero ajudar-me....!!!
Axe !!
 
DellBoy-011:
jeasus ::
Da se ne bi suvise naprezali da saznamo identitete jedni drugih,najbolje bi bilo da se lepo na forumu dogovorimo za neki sastanak koji bi poceo sa ness caffe i zavrsio se sa hodom u nekom parkicu ili nekom boljem mestu ako imate sta da predlozite.
Lepo bi se ispricali,razmenili iskustva i dokazali da ovaj sport spaja ljude i fizicki i psihicki.
Dajte vase predloge za sastancenje i odlucicemo kada i gde...
Pozdrav

Ja sam ZA !!! Mozemo i neobavezno da se nadjemo,a mozemo i na nekoj od hoda....Angola rode su mirne i veoma gostoprimljive,....pa kako hocete

Moze i grad....

Axe

pretpostavljam da je ovo procitao pa mu se ne svidja :roll:

hehehe...jeasus,....ti si mnogo druzeljubiv,ti bi SVE ljude sa foruma na jedno mesto - "..pa ajd' da poprichamo o problemima..."
Stvarno moram da te upoznam,a i Guardiana isto tako:)!!

P.S. Identiteti su nekima poznati,nekima nisu,...neka tako ostane,...A,ovaj moj NIJE josh video forum,...sad priznajem,nemam muda a ni snage da se vishe prepirem,svadjam i pravdam(ovo zadnje nikako ne treba raditi:))!!
Bicete blagovremeno obaveshteni kad ce pasti odluka da on vidi forum,a onda mi samo pozelite srecno puteshestvije po BG-u,...I u tom sluchaju...-ochekujem pomoc u vidu nalazenja krova nad glavom :shock: :!: !!!

Axe !!!
 
lolla:
tesko da ce da shvati....meni je to patoloski, tolika ljubomora.
U pravu si...patoloshki-bolesnichka ljubomora...ili zavist...ili posesivnost pracena velikom dozom patetike...
Znam ja sve to...ali kako sad i shta da radim dalje??
Shmrcccc...ko zna da li cu ikada vishe prichati sa vama...!!! :(

...i kao shto Zak i JOVANA77 kazu..:"ili on il komp,....a plus josh i da ne dishem,..." :?
Bice bolje,bice bolje...-teshi se,teshi... :evil: !

Axe amigos !!!
 
Sanha:
Smeta mu chat,chak i kada nema toga(a i on chatuje),smeta mu kad pregledam neke sajtove ili proveravam poshtu-tek onda pohisterishe - "ko mi je pisao i zashto i da idem kod njih...mozda su mi bolji..."
Po ceo dan smo zajedno,zivimo zajedno...ne znam vishe na koji nachin da mu dokazem da nishta loshe ne radim...??!!
Da li neko ima slichan problem ili da li postoji neko ko moze NJEGA da ubedi da ne treba tako da se ponasha...?
Molim vas...pomozite mi...!!!!!
Shta da radim..??? :cry:

ej lutko ...
aj se veedeemoooooo!?
:)
8)
 
oxi:
Sanha:
Smeta mu chat,chak i kada nema toga(a i on chatuje),smeta mu kad pregledam neke sajtove ili proveravam poshtu-tek onda pohisterishe - "ko mi je pisao i zashto i da idem kod njih...mozda su mi bolji..."
Po ceo dan smo zajedno,zivimo zajedno...ne znam vishe na koji nachin da mu dokazem da nishta loshe ne radim...??!!
Da li neko ima slichan problem ili da li postoji neko ko moze NJEGA da ubedi da ne treba tako da se ponasha...?
Molim vas...pomozite mi...!!!!!
Shta da radim..??? :cry:

ej lutko ...
aj se veedeemoooooo!?
:)
8)

Pojasni sad shta si rekao,... :?
 
Gazdarica:
A da mu pokazes ovaj topic...???
Mozda nesto shvati iz njega...

Ne,ne...ne moze on na internet...-ko zna sa kim ce se cimati tamo i dogovarati oko svega i svachega,... :roll:

Mislite (vas dve) da ga stvarno dovedem da prochita??!!Pa ja sam ga onda ......,al' mozda i iskulira ako prochita neshto pametno i razoruzavajuce!!Mozda neko da napishe psiholoshki profil o takvom ponashanju(ljubomori prema kompu i prema ljudima sa neta) :?

Pa,ajde videcu kako da ga dovuchem,ali kazem vam da nece biti sjajno i bajno...-mozda ostanem i bez kompa :shock: :!: :?:

Evo sada pishem(07:30 je ujutru),on spava,...'ebiga..-to mi je jedina prilika da se shunjam ovuda :twisted: !!

Axe...svima na help-u!!!!
 
Jao bre ljudi pa ne mogu da verujem da mi odmah nesto pakujete iza ledja!Ako citate i druge topic-e znacete o cemu se radi,to sto sam je zvao na ness ne znaci da nesto pokusavam,pobogu ljudi.Sem toga tu bi bio i Guardian koji isto trenira capoeira-u,tako da bi to vise licilo na neki poslovni sastanak jer kao sto ste procitali njegoh kraj bi bio u hodi(rodi) a to je prijatelji moji,tuca.(u neku ruku).
A ti koleginice,probaj malo da iskuliras njegove reakcije ili mu saspi u lice sve sto ti smeta kod njega.Verujem da nece smeti da krene u svadju sa tobom jer znas da udaris.
Uz tebe smo!
poz
 
Sanha:
Smeta mu chat,chak i kada nema toga(a i on chatuje),smeta mu kad pregledam neke sajtove ili proveravam poshtu-tek onda pohisterishe - "ko mi je pisao i zashto i da idem kod njih...mozda su mi bolji..."
Po ceo dan smo zajedno,zivimo zajedno...ne znam vishe na koji nachin da mu dokazem da nishta loshe ne radim...??!!
Da li neko ima slichan problem ili da li postoji neko ko moze NJEGA da ubedi da ne treba tako da se ponasha...?
Molim vas...pomozite mi...!!!!!
Shta da radim..??? :cry:
To je zato sto te voli, a da li ti volis njega?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top