izbor....

izbor...

  • kandidat 1

  • kandidat 2

  • kandidat 3


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

livija

Veoma poznat
Poruka
12.265
Vreme je da se izabere novi svetski lider. i jedino se vas glas racuna....
Ovo su cinjenice o tri vodeca kandidata:

Kandidat 1:
Povezan je (druzi se) sa korumpiranim (pokvarenim) politicarima i konsultuje se sa astrolozima.
Imao je dve ljubavnice.
Pusi cigarete jednu za drugom i pije 8-10 martinija dnevno.

Kandidat 2:
Dva puta je izbacen s posla.
Spava do podne.
Koristio je opijum tokom studija, i pije cetvrt litre viskija svako vece.

Kandidat 3:
On je nakiceni ratni heroj.
Vegetarijanac je, ne pusi, povremeno pije pivo i nikad nije varao svoju zenu.

Koji bi od ovih kandidata bio vas izbor?

confused.gif
confused.gif
confused.gif
confused.gif
confused.gif
confused.gif
confused.gif


Stvari nisu uvek onakve kako se nama cine na prvi pogled. :roll: :-D

molim moderatore da ne brisu temu, i da je ne premestaju ovo jeste za svastaru, fala si.... :grin:
 
livija:

molim moderatore da ne brisu temu, i da je ne premestaju ovo jeste za svastaru, fala si.... :grin:
Auuuuuu, Livija, kakav si ti nepopravljivi OPTIMISTA !!! :shock:
Pa, OVDE se i za ČITANJE dobija BANOVANJE, a ti moliš da samo ne brišu ili ne premeštaju ... !!! :lol:
 
Aj ne lupaj.............:-D
Prvi je švaler, drugi pijanac, pa je logično da je treći nekako najpristupačniji...............dobro to vegeterijanac mi je malo.........ali od te trojice je najbolji.............hahaha.........:-D
 
hahahahahaha.... pa ti si definitivno najveca kraljica ovde... hahaha... odavno me niko nije nasmejao ovako... znaci, klanjam ti se o Livijo, princezo od svega sto je najbolje... ovako zdrav humor jos nisam video ovde... hahaha...
 
batka_mija:
hahahahahaha.... pa ti si definitivno najveca kraljica ovde... hahaha... odavno me niko nije nasmejao ovako... znaci, klanjam ti se o Livijo, princezo od svega sto je najbolje... ovako zdrav humor jos nisam video ovde... hahaha...

mislio sam da ces je vec prozvati najvecim plagijatorom...ovoga foruma...a i sire...;-)
 
prvi je shljam po difoltu...tretji je pravi onaj american politichar zvuchi ljigavo...
drugi...heee sad tje ope da bude da sam narkoman...al...izbachen s posla = zna kako je...i da se razumemo ako uzmemo u obzir da su skoro svi vetji mozgovi sveta u zadnjih par vekova bili na nekim opijatima...a pushio je na studijama btw to bi bio period kad chovek sebi treba dopustiti luxuz exqrzije u nepoznato...ma drugi
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top