TAJNA 11. SEPTEMBRA

big l

Zainteresovan član
Poruka
119
mozda nije tajna ali je u svakom slucaju cudna slicnost... Od samog bombardovanja "bliznakinja" sam smatrao da je to jevrejska igra, i izgovor za napad na arapske zemlje.
UKUCAJTE U WORD-U Q33 NY I PREBACITE U FONT WINGDINGS, I VIDECETE ZANIMLJIVE SIMBOLE...
P.S Q33 je bio broj leta aviona koji se zakucao 11. septembra, a NY je skracenica za New York
 
Ovo je preneto sa drugog foruma, mene to baš i ne zanima, ali ko voli.....


1) *New York City* ima 11 slova.

2) *Afghanistan* ima 11 slova.

3) *Ramsin Yuseb* (terorist koji je prijetio da ce srusiti Blizance 1993. godine) ima 11 slova.

4) *George W Bush* ima 11 slova.Ovo bi mogla biti puka slucajnost, ali postaje zanimljivije:)

5) New York je bila *jedanaesta savezna drzava* SAD-a.

6) *Prvi avion* koji se zabio u Twin Towers je bio let broj 11.

7) Let 11 je imao *92 putnika*. 9 + 2 = 11.

icon_cool.gif
Let 77 koji se takoder zabio u tornjeve je imao *65 putnika*. 6 + 5 = 11.

9) Tragedija se dogodila *11. rujna*, ili kako Ameri kazu, 9/11. 9 + 1 +1 = 11.

10) *Datum tragedije (9/11)* se poklapa sa Americkim brojem za hitne sluzbe (911). Opet 9 + 1 + 1 .

Slucajnost? Nastavite citati, pa cete mozda promijeniti misljenje.

11) Ukupni broj poginulih putnika otetih aviona je* 254*. 2 + 5 + 4 = 11.

12) 11. rujna je *254. dan u godini*. Opet 2 + 5 + 4 = 11.

13) Bombaski napad u Madridu se dogodio *11.3.2004*. 1 + 1 + 3 + 2 + 4 = 11.

14) Tragedija u Madridu se dogodila tocno *911 dana nakon napada na Blizance
*. Tu postaje jako cudno. Najpoznatiji simbol SAD-a, nakon zvjezdica i crta sa zastave, je *Americki Orao*.

Stih koji slijedi je preuzet iz Kur'ana, Svete knjige Islama. Zapisano je da ce sin Arabije probuditi strahovitog Orla.Ljutnju Orla osjetit ce svi u zemljama Alaha, imakar ce neki drhtati u ocaju, drugi ce u nadi
govoriti:ljutnja Orla je ocistila zemlje Alaha i tamo je zavladao mir.' To je stih9.11 u Kur'anu. Jos uvijek ne vjerujete? Probajte ovo, mene je sokiralo.

*Otvorite MicrosoftWord i napravite sljedece:*

1) Utipkajte Q33 NY . To je sluzbeni naziv leta prvog aviona koji se zabio u Twin Towers.

2) Zacrnite ih i povecajte font na 48.

3) Promijenite font slova na WINDINGS.
 
Iako su i Templari bili umesani..........zajedno sa Malteskim vitezovima. A ni sveta stolica nije nevina, sve sa Pahomijem u talu....
Iluminati su sve zakuvali, a Rokfellerovi i Rotshildi su izdali nalog Sorosu, koji je preko CIA, i Mosada, naravno , sve sa Jevrejma ............realizovali stvar.......
 
DellBoy-011:
Ovo je preneto sa drugog foruma, mene to baš i ne zanima, ali ko voli.....


1) *New York City* ima 11 slova.

2) *Afghanistan* ima 11 slova.

3) *Ramsin Yuseb* (terorist koji je prijetio da ce srusiti Blizance 1993. godine) ima 11 slova.

4) *George W Bush* ima 11 slova.Ovo bi mogla biti puka slucajnost, ali postaje zanimljivije:)

5) New York je bila *jedanaesta savezna drzava* SAD-a.

6) *Prvi avion* koji se zabio u Twin Towers je bio let broj 11.

7) Let 11 je imao *92 putnika*. 9 + 2 = 11.

icon_cool.gif
Let 77 koji se takoder zabio u tornjeve je imao *65 putnika*. 6 + 5 = 11.

9) Tragedija se dogodila *11. rujna*, ili kako Ameri kazu, 9/11. 9 + 1 +1 = 11.

10) *Datum tragedije (9/11)* se poklapa sa Americkim brojem za hitne sluzbe (911). Opet 9 + 1 + 1 .

Slucajnost? Nastavite citati, pa cete mozda promijeniti misljenje.

11) Ukupni broj poginulih putnika otetih aviona je* 254*. 2 + 5 + 4 = 11.

12) 11. rujna je *254. dan u godini*. Opet 2 + 5 + 4 = 11.

13) Bombaski napad u Madridu se dogodio *11.3.2004*. 1 + 1 + 3 + 2 + 4 = 11.

14) Tragedija u Madridu se dogodila tocno *911 dana nakon napada na Blizance
*. Tu postaje jako cudno. Najpoznatiji simbol SAD-a, nakon zvjezdica i crta sa zastave, je *Americki Orao*.

Stih koji slijedi je preuzet iz Kur'ana, Svete knjige Islama. Zapisano je da ce sin Arabije probuditi strahovitog Orla.Ljutnju Orla osjetit ce svi u zemljama Alaha, imakar ce neki drhtati u ocaju, drugi ce u nadi
govoriti:ljutnja Orla je ocistila zemlje Alaha i tamo je zavladao mir.' To je stih9.11 u Kur'anu. Jos uvijek ne vjerujete? Probajte ovo, mene je sokiralo.

*Otvorite MicrosoftWord i napravite sljedece:*

1) Utipkajte Q33 NY . To je sluzbeni naziv leta prvog aviona koji se zabio u Twin Towers.

2) Zacrnite ih i povecajte font na 48.

3) Promijenite font slova na WINDINGS.
Da. Jesi video odgovore na to sve?
 
Ma VATIKAN JE KRIV ZA SVE.....Setimo se one stare ''svi putevi vode u Rim'', a važna je i ona '' rome wasnt built in a day''....A ne sme se isključiti ni jevrejsko- kjukjuksklanovska zavera.....
 
big l:
mozda nije tajna ali je u svakom slucaju cudna slicnost... Od samog bombardovanja "bliznakinja" sam smatrao da je to jevrejska igra, i izgovor za napad na arapske zemlje.
UKUCAJTE U WORD-U Q33 NY I PREBACITE U FONT WINGDINGS, I VIDECETE ZANIMLJIVE SIMBOLE...
P.S Q33 je bio broj leta aviona koji se zakucao 11. septembra, a NY je skracenica za New York
Nedavno sam pročitao, da nisu uopšte avioni udarili....
Nego da su ih skenjali nekom raketom....
Sve je moguće...
Kad su mogli da snime osvajanje meseca u nevadskoj pustinji i još da u tome učestvuje STENLI KJUBRIK( sa idejama iz odiseje2001)......
 
DellBoy-011:
6) *Prvi avion* koji se zabio u Twin Towers je bio let broj 11.
1) Utipkajte Q33 NY . To je sluzbeni naziv leta prvog aviona koji se zabio u Twin Towers.
ove dve stvari su malo kontradiktorne? :) tacna je samo prva stavka, sluzbeni broj leta je 11
DellBoy-011:
8 ) Let 77 koji se takoder zabio u tornjeve je imao *65 putnika*. 6 + 5 = 11.
zapravo, let 77 je nosio 64 putnika... ali to se ne uklapa u teoriju zavere :D
DellBoy-011:
Stih koji slijedi je preuzet iz Kur'ana, Svete knjige Islama. Zapisano je da ce sin Arabije probuditi strahovitog Orla.Ljutnju Orla osjetit ce svi u zemljama Alaha, imakar ce neki drhtati u ocaju, drugi ce u nadi
govoriti:ljutnja Orla je ocistila zemlje Alaha i tamo je zavladao mir.' To je stih9.11 u Kur'anu.
naravno, ovakav stih uopste ne postoji u kuranu

u stvari, cela lista je potpuno suluda i smesna, a nisam siguran da bi bolje mogli da se okarakterisu oni koji mogu da poveruju u tako nesto :D
 
Ljudi, ne filozofirajte previše! Mudžosima pala roletna na oči, dohvatili dva leta koji idu u blizini NY i skrljali se u zgradurine. Šta tu ima da nije jasno i gde je tu mesto za zaveru ili šta već??? Bole njih baš ko će da izgine tamo...
 
yoyo999:
Ja sam cuo da nijedan jevrej nije poginuo u napadu 11.9.
Ako je to stvarno istina onda zavjera nije iskljucena.Po meni.

Još dodaj i činjenicu da su 'blizanci' bili sazreli za generalnu popravku, ovako se to brzo sruši, digne lova od osiguranja i gradi novije i bleštavije...:D :D :D

Btw: kada su izgrađene te zgrade?
 
sad sam stvarno uveren da smo mi naopak narod.ceo svet, odvajkada, lepo pise 9.11, a jedino mi 11.09.!
pa stvarno smo stvoreni da rasturimo sve sto je postojalo i kao predskazano u svim svetim knjigama.Stvasno!
 
mshone:
sad sam stvarno uveren da smo mi naopak narod.ceo svet, odvajkada, lepo pise 9.11, a jedino mi 11.09.!
pa stvarno smo stvoreni da rasturimo sve sto je postojalo i kao predskazano u svim svetim knjigama.Stvasno!

Šta ćeš, tako je to u svetu! Da nismo započeli WW1 u Sarajevu, Hrvati bi još živeli u Austro-Ugarskoj, ovako su 'slobodni'...za sada...:D
 
a ono da nije poginuo nijedan jevrejin je istina... Ima i fora sa novcanicom od dvadeset dolara, koja je pustena u stampu mnogo pre 11. septembra, presavije se dvaput odredjenim redosledom i dobijes sliku bliznakinja koje gore... P.S ovo sa dolarima mi je brat pokazao 2003. i nisam mogao da verujem
 
'Alo, Zemlja! Let Q33 NY nije postojao. To je prevara. Moram da potražim fotku, ima neka fora sa savijanjem dolarskih novčanica, posle kojih se ukazuju slike kula i Pentagona u plamenu, pa ako se ispresavija ne-znam-ni-ja-kako ispadne reč "Osama", i sve nešto u tom stilu.

Ako vas interesuje zavera oko WTC, pogledajte film "911 Eyewitness", na primer.
 

Back
Top