TAJNA 11. SEPTEMBRA

Haha, ima više tih "wingdings" tastatura...
Da nema neka simbolika i u ostalim? :lol:
:wink:
 

Prilozi

  • Capturekobigaznao.jpg
    Capturekobigaznao.jpg
    17,2 KB · Pregleda: 5
Ja se izvinjavam za recnik koji ce uslediti. Ali pun mi je **** kojekakvih budalasa sa kojima evidentno moram da se ganjam po forumu, koji propagiraju antisemitizam, koji tvrde da postoji urota Jevreja protiv svih drugih naroda, i koji evidentno svrsavaju na Protokol sionskih mudraca. Koliko god se trudio da argumentovano pobijem tvrdnje pojedinih likova ovde, uvek neki novi iskoci iz zbuna i da neku novu teoriju zavere koju zli Jevreji smislili da bi pokorili ceo svet. Jos jednom se izvinjavam na recniku, ali zaista mi je prekipelo
 
Markelja:
Ja se izvinjavam za recnik koji ce uslediti. Ali pun mi je **** kojekakvih budalasa sa kojima evidentno moram da se ganjam po forumu, koji propagiraju antisemitizam, koji tvrde da postoji urota Jevreja protiv svih drugih naroda, i koji evidentno svrsavaju na Protokol sionskih mudraca. Koliko god se trudio da argumentovano pobijem tvrdnje pojedinih likova ovde, uvek neki novi iskoci iz zbuna i da neku novu teoriju zavere koju zli Jevreji smislili da bi pokorili ceo svet. Jos jednom se izvinjavam na recniku, ali zaista mi je prekipelo
Markelja,ja sam ovde zaduzen za takav recnik a inace sto se tice paranoja o 9.11 nema nikakve zavere,najgore sto sam cuo do sada je iz knjige Nije bilo 11 septebra,nekog Francuza,ima je u prodaji kod nas ,pa ko je raspolozen da baca pare na paranoje neka izvoli,kaze Bus je znao sta ce se desiti i zajedno je to sa Talibanima organizovao samo da se ima povod za nove ratove!!!
 
Markelja:
Ja se izvinjavam za recnik koji ce uslediti. Ali pun mi je **** kojekakvih budalasa sa kojima evidentno moram da se ganjam po forumu, koji propagiraju antisemitizam, koji tvrde da postoji urota Jevreja protiv svih drugih naroda, i koji evidentno svrsavaju na Protokol sionskih mudraca. Koliko god se trudio da argumentovano pobijem tvrdnje pojedinih likova ovde, uvek neki novi iskoci iz zbuna i da neku novu teoriju zavere koju zli Jevreji smislili da bi pokorili ceo svet. Jos jednom se izvinjavam na recniku, ali zaista mi je prekipelo

Možda si u pravu! Recimo da postupak i tendencija akumulacije kapitala na svetskom nivou običnom smrtniku zaudara na zaveru!!??
 
Na kraju sam shvatio da su Ameri sami sebi skrkali zgrade sa malo ljudi unutra..Obično je radilo oko
20000 ali poginulo oko 3000...Trebaju im nove zgrade u centru grada i eto načina...Nošta me ne čudi
da sve što rade ,rade sami sebi..
 
Psihologue:
Na kraju sam shvatio da su Ameri sami sebi skrkali zgrade sa malo ljudi unutra..Obično je radilo oko
20000 ali poginulo oko 3000...Trebaju im nove zgrade u centru grada i eto načina...Nošta me ne čudi
da sve što rade ,rade sami sebi..

Mali broj žrtava se može objasniti i vremenom događanja, pre početka radnog vremena za većinu zaposlenih!!??
 
I "Jugoslavija" ima 11 slova zato smo onako na****li devedesetih kad se ona raspadala. Zato se sad zovemo Srbija pa imamo 6 slova -> znaci kad tri puta kazes Srbija prizvao si djavola :) a takodje je 11=2*6-1. Leleeeeeeeeeeeee! :)
 
big l:
mozda nije tajna ali je u svakom slucaju cudna slicnost... Od samog bombardovanja "bliznakinja" sam smatrao da je to jevrejska igra, i izgovor za napad na arapske zemlje.
UKUCAJTE U WORD-U Q33 NY I PREBACITE U FONT WINGDINGS, I VIDECETE ZANIMLJIVE SIMBOLE...
P.S Q33 je bio broj leta aviona koji se zakucao 11. septembra, a NY je skracenica za New York

Mene zanima zašto su uklonili fliper iz Worda?
:-?
 

Back
Top