kompleks ili nesto drugo?

marco3dx

Zainteresovan član
Poruka
496
imam druga, ima 20 godina, debeo je i gadan, a sexualni odnos imao je 3 puta u zivotu, ali on misli da je to jako dobro... navodno kaze da je bolje tako nego da je8e svaki dan pa da se "zasiti"!
jel on uopste normalan?! :)
mislim da je u pitanju neki odbrambeni mehanizam, jer on nas ostale (koji imamo redovne sexualne odnose) stalno kritikuje da ce nam dosaditi... bahhh
 
reci mu da ce ziveti krace ako ne ejakulira redovno, ali stvarno..
pa makar neka drka redovno, i to se rachuna..
ali ako ima neki javni nastup i tremu ili stres, onda obavezno mora da dodje do penetracije da bi se postigao zeljeni uchinak, da mu tog dana sve nekako klizi..
 
Ali ne mora da znači da je jadan. Jer, taj odbrambeni mehanizam često može da bude jako koristan... koliko ima likova koji svoje devojke hvale na sva vrata, a onda, posle raskida, čuješ rečenice tipa: "Ma nije mi bre ni trebala ta pi(biiip!)ka!" Eto, i to je odbrambeni mehanizam!
 
chypawa_18:
Hahahahaa.................supper ti je post...;) TI si neki opasni *ebach, a?;)
Ne one su opasne ebacice... :wink:
anibarby34ss.gif
 
marco3dx:
imam druga, ima 20 godina, debeo je i gadan, a sexualni odnos imao je 3 puta u zivotu, ali on misli da je to jako dobro... navodno kaze da je bolje tako nego da je8e svaki dan pa da se "zasiti"!
jel on uopste normalan?! :)
mislim da je u pitanju neki odbrambeni mehanizam, jer on nas ostale (koji imamo redovne sexualne odnose) stalno kritikuje da ce nam dosaditi... bahhh


Mozda ne bi bilo lose da ga razumete i pomognete mu ... a ne da ga ismevate. Verovatno su kompleksi u pitanju, ali sve se da promeniti.
 

Back
Top