Da li biste nekad bili sa PROSTITUTKOM u ozbiljnoj vezi?

  • Začetnik teme PROSTITUTKA
  • Datum pokretanja
P

PROSTITUTKA

Gost
Ja za zivot zaradjujem tako sto se bavim najstarijim zanatom.
Ne zato sto hocu nego iz razloga sto sam prinudjena.
Moj stalni decko ne zna cime se ja to bavim i kako zaradjujem za zivot.
Da li da mu kazem?
Da li ce moci da me razume?
Inace, iako ne verujete, ja sam fakultetski obrazovana.
TUGA I JAD JE OVA NASA ZEMLJA!
 
PROSTITUTKA:
Ja za zivot zaradjujem tako sto se bavim najstarijim zanatom.
Ne zato sto hocu nego iz razloga sto sam prinudjena.
Moj stalni decko ne zna cime se ja to bavim i kako zaradjujem za zivot.
Da li da mu kazem?
Da li ce moci da me razume?
Inace, iako ne verujete, ja sam fakultetski obrazovana.
TUGA I JAD JE OVA NASA ZEMLJA!
Nisi prinudjena,to je tvoj IZBOR.
Verujemo da si fakultetski obrazovana,sto da ne.Diploma fakulteta je rezultat rada a ne stvar karaktera.
Da li ce razumeti?Ko zna,ja ne bih razumela,ali ima nas raznih...
 
PROSTITUTKA:
Ja za zivot zaradjujem tako sto se bavim najstarijim zanatom.
Ne zato sto hocu nego iz razloga sto sam prinudjena.
Moj stalni decko ne zna cime se ja to bavim i kako zaradjujem za zivot.
Da li da mu kazem?
Da li ce moci da me razume?
Inace, iako ne verujete, ja sam fakultetski obrazovana.
TUGA I JAD JE OVA NASA ZEMLJA!


Kakve veze ima zemlja sa tvojim izborom da budes *****?
Ako to zelis da radis - tvoja stvar ali nemoj da pokusavas da optuzis drustvo i drzavu da su oni krivi. Evo npr. ja sam gradjanin zemlje i sad ja treba da se osecam uvredjenim jer si me ti indirektno optuzila da sam ja kriv sto se ti kurvas.
To je tvoj izbor !
Imas toliko alternativa a ti si izabrala to sto si izabrala. I niko drugi nije kriv za to.
A la ne bi nikada bio sa tobom ili sa bilo kojom prostitutkom u ozbiljnoj vezi a nadam se da ne bi ni iko drugi.
 
PROSTITUTKA:
Ja za zivot zaradjujem tako sto se bavim najstarijim zanatom.
Ne zato sto hocu nego iz razloga sto sam prinudjena.
Moj stalni decko ne zna cime se ja to bavim i kako zaradjujem za zivot.
Da li da mu kazem?
Da li ce moci da me razume?
Inace, iako ne verujete, ja sam fakultetski obrazovana.
TUGA I JAD JE OVA NASA ZEMLJA!

to sto se bavis prostitucijom nije zato sto si prinudjena?vec zato sto si tako izabrala!
jadan taj tvoj decko!ako je normalan nece te razumeti i odmah ce okoncati vezu sa tobom!to sto si fakultetski obrazovana je jos veci minus za tebe zbog tvog izbora da se bavis prostitucijom;nasa zemlja nema nikakve veze sa tvojim poslom,jer ja zivim na zapadu gde ima prostitutki ne samo sa balkana,vec i nemica,holandjanki,francuskinja,belgijanki itd;itd;
TUGA I JAD SI TI KAO LICNOST!
 
Ja zivim u inostranstvu i mogu ti reci da ovde ima vise prostitutki nego kod nas, znaci to nema veze sa zemljom u kojoj zivis, to je tvoj izbor, u toj nasoj zemlji ima mnogo mnogo ljudi koji rade posteno za koliko toliko novca i prezivljavaju nekako....NIKADA NISI TREBALA DA PADNES TAKO NISKO, bez obzira na situaciju.......to ces da nosis do kraja zivota, misli na djecu koju ces mozda imati sutra, kako ce im biti kada im neko kaze sta im je majka radila!!!

digni glavu gore i pocni ispocetka, nikad nije kasno da se pokajes. u zivotu nije sve sjajno, svi smo prosli kroz tu krizu kroz koju ti prolazis. Ja sam otisao vani zato sto nisam tamo mogao dodvoljno da zaradim, mogao sam da kradem da ubijam, al..sta da ti kazem. Iznad svega treba biti covjek, najlakse je reci ovde se ne moze odo ja u *****......stisni pesnicu i ides naprijed
 
PROSTITUTKA:
Ja za zivot zaradjujem tako sto se bavim najstarijim zanatom.
Ne zato sto hocu nego iz razloga sto sam prinudjena.
Moj stalni decko ne zna cime se ja to bavim i kako zaradjujem za zivot.
Da li da mu kazem?
Da li ce moci da me razume?
Inace, iako ne verujete, ja sam fakultetski obrazovana.
TUGA I JAD JE OVA NASA ZEMLJA!

Elem ovako :

Prinudjena, zanimljiva pojava? Jena prostitutka koja je prinudjena da radi to sto radi, bleji na internet krstarici :?: Nisam siguran da neko kome je egzistencija do te mere ugrozena moze da se razbacuje blejacinom na netu i trosenjem love na comp. . :roll:

Fakultetski obrazovana ????? :shock: Ovo vec pocinje da mi se svidja. :twisted: Primorana prostitutka, fakultetski obrazovana, svoje slobodno vreme trosi na internet krstarici ? Heavyyyyyyy :shock: :shock: :shock:

A uz sve to nasa zemlja je jadna i bedna .....izgubio volju..... :?
 
Pored svega ovoga sto je receno, ja bih jos nesto da dodam.Slazem se sa svima, ali ne treba nikoga vredjati. Ako je neko odlucio da bude to sto jeste njemu ili njoj je to na cast.Dok nas ne dira ne diramo ni mi njega.

A postoji jedna velika istina.

Kada ***** zavoli nekoga, ona ga voli vise nego sto to moze da uradi ijedna devojka na svetu.

Samo onda prestaje da bude ***** i zaboravlja na svoju proslost.Pod uslovom da njen dragi nije upoznat sa tim.
Mene u principu nikada nije interesovalo sa koliko je frajera riba bila pre mene, i ako je dobra dok smo zajedno zasto bi ja po njenoj proslosti uopste cackao.
U svakom slucaju nemoj ni slucajno da priznas decku
jer ces momentalno dobiti sut kartu.
 
e bas ste lepo sudili i presudili.... ajde sad da je i obesite....

ako devojka kaze da je prinudjena to moze da bude milion razloga.... mozda ima nekog bolesnog u porodici pa za lekove nedeljno treba celo bogatstvo (sto ne moze da se zaradi u ovoj zemlji na posten nacin) je prvi razlog koji mi je pao na pamet ali sam siguran da ih ima jos.... e sad me bas zanima, da imate nekog u porodici (brata recimo) koji ima neku bolest (od rodjenja, izlecivu, neizlecivu, nije bitno uopste) i da za specifican lek vam treba recimo 600 eura nedeljno, uz to recimo da u porodici nema ozbiljnih primanja (ili ih uopste nema.... samohrana majka npr. koja je ostala bez posla u poslednjih par godina, i koja sada radi neki sugav posao) da li bi vi bacili obraz pod tepih i poceli da zaradjujete na svaki moguci nacin... ili bi pustili da vreme ucini svoje (i voljena osoba mozda doceka svoj kraj u bolovima i patnji)

ja ZNAM da bi svoje dupe pustio u promet...
 
d1:
e bas ste lepo sudili i presudili.... ajde sad da je i obesite....

ako devojka kaze da je prinudjena to moze da bude milion razloga.... mozda ima nekog bolesnog u porodici pa za lekove nedeljno treba celo bogatstvo (sto ne moze da se zaradi u ovoj zemlji na posten nacin) je prvi razlog koji mi je pao na pamet ali sam siguran da ih ima jos.... e sad me bas zanima, da imate nekog u porodici (brata recimo) koji ima neku bolest (od rodjenja, izlecivu, neizlecivu, nije bitno uopste) i da za specifican lek vam treba recimo 600 eura nedeljno, uz to recimo da u porodici nema ozbiljnih primanja (ili ih uopste nema.... samohrana majka npr. koja je ostala bez posla u poslednjih par godina, i koja sada radi neki sugav posao) da li bi vi bacili obraz pod tepih i poceli da zaradjujete na svaki moguci nacin... ili bi pustili da vreme ucini svoje (i voljena osoba mozda doceka svoj kraj u bolovima i patnji)

ja ZNAM da bi svoje dupe pustio u promet...


:shock: :shock: :shock: :shock: NE MOGU DA VERUJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
JOVANA77:
d1:
JOVANA77:
:shock: :shock: :shock: :shock: NE MOGU DA VERUJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

problem sreco :roll:

a za koje pare bi pustio dupe u promet?
za koliko je neophodno da u onom slucaju koji sam opisao zaradim dovoljno

ama devojka nigde nije napisala da ona uziva u poslu kojim se bavi... lepo pise da je prinudjena

tu jeste bitan novac ali samo kao vrsta izlaza jer je je.beno neophodan
 
d1:
e bas ste lepo sudili i presudili.... ajde sad da je i obesite....

ako devojka kaze da je prinudjena to moze da bude milion razloga.... mozda ima nekog bolesnog u porodici pa za lekove nedeljno treba celo bogatstvo (sto ne moze da se zaradi u ovoj zemlji na posten nacin) je prvi razlog koji mi je pao na pamet ali sam siguran da ih ima jos.... e sad me bas zanima, da imate nekog u porodici (brata recimo) koji ima neku bolest (od rodjenja, izlecivu, neizlecivu, nije bitno uopste) i da za specifican lek vam treba recimo 600 eura nedeljno, uz to recimo da u porodici nema ozbiljnih primanja (ili ih uopste nema.... samohrana majka npr. koja je ostala bez posla u poslednjih par godina, i koja sada radi neki sugav posao) da li bi vi bacili obraz pod tepih i poceli da zaradjujete na svaki moguci nacin... ili bi pustili da vreme ucini svoje (i voljena osoba mozda doceka svoj kraj u bolovima i patnji)
Tada se trazi drugi izlaz, postoje organizacije zaduzene za to, trazis novac i pomoc preko ambasada, poznatih licnosti, fudbaleri kosarkasi i sl. Znaci opet nema opravdanja.........sumnjam da se radi toga bavi tim poslom, u pitanju je poslijednji model nokie garderoba i ostale zajebancije za kompleksase sa nasih prostora
 
Anonymous:
Tada se trazi drugi izlaz, postoje organizacije zaduzene za to, trazis novac i pomoc preko ambasada, poznatih licnosti, fudbaleri kosarkasi i sl. Znaci opet nema opravdanja.........sumnjam da se radi toga bavi tim poslom, u pitanju je poslijednji model nokie garderoba i ostale * za kompleksase sa nasih prostora
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

koje si ti bajke citao kada si bio mali.....
 
hmmmmm... ona je sama (nadam se) izabrala cime ce se baviti, i molim lepo... Dokle god mene ne ugrozava meni ne smeta...

Znam da NEMA te stvari na svetu koja bi me naterala da prodam sebe! ... Sve bih radio, ako treba i 24h dnevno, ali da padnem toliko nisko NIKAD ne bih dozvolio sebi!

A odgovor na pitanje: cisto sumnjam, jer osobe koje se (svojevoljno) bave takvim 'poslom' tesko da mogu mentalno da me privucu, a ma koliko to otrcano zvucalo: ja najvise cenim intelekt osobe!
 
ebote ljudi jos uvek mi niste jasni.... ili ne gledate dovoljno siroko....

primer

zeleni venac... prosla jesen

zena sa dvoje dece (devojcica otprilike srednja skola prva druga godina, decak osnovna)... pristojno obuceni... da oni prodju pored vas, ne bi ste ih primetili... izgledaju sasvim prosecno

prose na ulici.... drze se zajedno, zagrljeni, pognuli glave... sta ce... UZAS

ne rade oni to zato sto hoce vec zato sto su iz nekog razloga prinudjeni.... prinudjeni su da prose bar taj dan... iz Bog zna kog razloga

ovo gore je cinjenica... sta mislite, sta bi trebalo jos da se desi lose da natera jedno od njih da podje tim putem (majka recimo)...
 
Poznajem devojku koja se bavila time. Roditelji u totalnoj bedi, za knjige nove nije imala nego je uzimala stare od drugih ma pribor za nokte samo grickalicu.Izuzetne lepote, najbolja u odeljenju profesori je hvale... I tako dobije ponudu od gospodina da mu bude ljubavnica a on će izdržavati. Dugo je razmišljala ali je zima u pocepanoj obući bukvalno naterala. I opravdavam je i ne.Ako smo mi da sudimo kad smo imali roditeljsku zasštitu i ne možemo reći da nismo imali elementarne uslove za život. A neko nema nikakve pa je na neki način prinudjen ili da krade, prosi ili prostituiše se.
Setite se samo Sarlet o Hare i reči: Nikada više neću biti gladna.
 

Back
Top