Da li se Srbija zatvara u sebe?

Da li je Srbija konacno krenula putem samoizolacije?

  • Da

  • Ne

  • Jos uvek je neizvesno


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

st.maurice

Primećen član
Poruka
577
Da li je Srbija konacno krenula putem samoizolacije, posle ovakve odluke da se ne saradjuje sa Hagom, i posle suspenzije pregovora o pridruzenju EU?
Sta ce se nadalje desavati sa blokom stranaka Srs, Sps i Dss koje ne zele dalje u Evropu?

Da li ce biti dovoljno snage i pameti u politickoj eliti (kojoj to?) da ponovo motivise apstinente u demokratskim redovima kojih, cinjenica je ima vise nego radikala i socijalista?
Postaje sve interesantnije.
Belorusija ili Eu. Srbija je trenutno negde izmedju, mozemo vrlo lako na obe strane. Licno mislim da se ne moze vratiti unazad casovnik, ma koliko bili bucni duhovi proslosti.
Jedini koji im daju snagu su nesposobni politicari u DS-u prvenstveno, oni dodatno svojim slepim ambicijama kopaju jamu i sebi i svima nama. :?

Svakom po zasluzi. Jedina recenica koja moze opisati svakoga u Srbiji, pa i sve nas 8)
 
Sada sam ubedjen da , ako ne dodje do drasticnog zaokreta u politici, kao pre neku godinu u Slovackoj, Srbija moze samo da sanja kako ce biti bar malo otvorenije drustvo od Enver Hodzine Albanije....

Belorusija je za nas Eldorado..........

Propali smo, samo nam to jos niko nije u lice rekao....
.

Ako na sledecim, skorim izborima ne dodju na vlast, beskurpulozni, hrabri politicari, umesto ovih metiljavih i nepismenih.....spasa nam nema..........................
 
pa, Jom.....Srbiji sankcije vise i ne trebaju.....i na to vise niko i ne pomislja....

Stopiranje pregovora, je sasvim dovoljno, za ovaku ruinu od privrede,.....nema ulaganja, nema investicija, nema para, nema plata.....ima , zato dosta korenja za glockanje, jos uvek...

A i nismo se jos sageli,,,da pokupimo to korenje...polako........................
 
st.maurice:
Sta ce se nadalje desavati sa blokom stranaka Srs, Sps i Dss koje ne zele dalje u Evropu?

Licno mislim da se ne moze vratiti unazad casovnik, ma koliko bili bucni duhovi proslosti.

Svakom po zasluzi. Jedina recenica koja moze opisati svakoga u Srbiji, pa i sve nas 8)

Kako ne može ? Može, može. Časovnik je upravo stao na vreme koalicije Uroš Nejaki + radikalni Mrnjavčevići, tako barem meni liči. Ne znam da li i vama izgleda ovako, ali šta je bilo sa ovima to znamo. Šta će biti s nama, saznaćemo ;)
 
On sad misli kako da se izvuce iz go*** u koja je upao, mislim da za koji dan mozemo ocekivati ili neku novu aferu ili neki novi obracun sa nekim tajkunom. Ali u svakom slucaju manevarskog prostora vise nema. Izgleda ce tek sad da shvati da je doslo do onoga ili ili. Mada je tako bilo poslednjih mesec dana, ali je verovatno mislio da se ovi iz EU zezaju. A i izbori se blize.............
 
Truman:
Mene interesuje da li on nece da ga uhapsi jer bi mu to smanjilo rejting ili zato sto zaista ne mogu da ga nadju. I meni je taj Kostunica potpuna enigma, sta li je njemu u glavi...

kermitdancing7lm.gif


To je kad je smiren..........inace je gore................

cat323zo.jpg

zevamaca2jz.jpg
 

Back
Top