Zenski um - VELIKA TAJNA

mirkomax

Početnik
Poruka
2
Zene su svo ovo vrijeme glumile slabiji pol. To nije tacno! Jeste da ima i momaka koji su kdjfksdfhjshd, ali vecina zena bar njih 98% zna sta treba da se nekom momku zavrti mozak. Zbog toga momci imaju problema sa djevojkama. Jedan covijek je davno rekao"MUZ JE GLAVA KUCE, ALI JE ZENA VRAT I OKRECE JE KAKO HOCE." Skidam Kapu Zenama jer s mentalno jace, ali ih molim da shvate da mi u stvari zelimo samo malo paznje jer nismo objekti bez osjecanja. Neka se ponasaju prema momcima kako bi one voljele da se momci ponasaju prema njima.
 
mirkomax:
Zene su svo ovo vrijeme glumile slabiji pol. To nije tacno! Jeste da ima i momaka koji su kdjfksdfhjshd, ali vecina zena bar njih 98% zna sta treba da se nekom momku zavrti mozak. Zbog toga momci imaju problema sa djevojkama. Jedan covijek je davno rekao"MUZ JE GLAVA KUCE, ALI JE ZENA VRAT I OKRECE JE KAKO HOCE." Skidam Kapu Zenama jer s mentalno jace, ali ih molim da shvate da mi u stvari zelimo samo malo paznje jer nismo objekti bez osjecanja. Neka se ponasaju prema momcima kako bi one voljele da se momci ponasaju prema njima.

A bre , jos malo pa ces poceti da cvilis ovde :shock: .Nije tacno da su zene mentalno jace .Tu su stvari ravnopravne , pola -pola.Sustina je u seksualnim razlikama , jer bi muskarci uradili dosta toga da dobiju taj famozni sex.Mnogi od njih se spuste previse i zena iskoristi priliku kad je vec dole da obrise pod sa njim.Naravno uvek postoji druga strana medalje ali sustina je da mentalne razlike nisu bitne , bitno je da znas sta hoces i kako to da ostvaris :)

Poz SL
 
mirkomax:
Zene su svo ovo vrijeme glumile slabiji pol. To nije tacno! Jeste da ima i momaka koji su kdjfksdfhjshd, ali vecina zena bar njih 98% zna sta treba da se nekom momku zavrti mozak. Zbog toga momci imaju problema sa djevojkama. Jedan covijek je davno rekao"MUZ JE GLAVA KUCE, ALI JE ZENA VRAT I OKRECE JE KAKO HOCE." Skidam Kapu Zenama jer s mentalno jace, ali ih molim da shvate da mi u stvari zelimo samo malo paznje jer nismo objekti bez osjecanja. Neka se ponasaju prema momcima kako bi one voljele da se momci ponasaju prema njima.

Ima istine u ovom. Ali ni nemoj da das uvek da te vrte kako hoce. Ne daj se drugar! Ukljuci mozak, igraj s njima, vrti i ti njih (ne mislim na prevaru, samo se malo poigravaj) i bice zanimljivo i njima i tebi! Glavu gore!
 
mirkomax:
Skidam Kapu Zenama jer s mentalno jace, ali ih molim da shvate da mi u stvari zelimo samo malo paznje jer nismo objekti bez osjecanja. Neka se ponasaju prema momcima kako bi one voljele da se momci ponasaju prema njima.
Zene koje se tako ne ponasaju prema muskarcima, ortodoksni su kreteni i nisu vredne. A ja kao zensko, tebi skidam kapu.
 
Kakva je to veza gde nema nadmudrivanja?
Zdrava borba nikom neškodi ma igraj se ko mačka sa mišom samo pusti da se strana malo okrene(budi i ti neki put miš), biće Vam zanimljivije.
PS. u većini slučaja ono što dobiješ to si i zaslužio
 
mirkomax:
Zene su svo ovo vrijeme glumile slabiji pol. To nije tacno! Jeste da ima i momaka koji su kdjfksdfhjshd, ali vecina zena bar njih 98% zna sta treba da se nekom momku zavrti mozak. Zbog toga momci imaju problema sa djevojkama. Jedan covijek je davno rekao"MUZ JE GLAVA KUCE, ALI JE ZENA VRAT I OKRECE JE KAKO HOCE." Skidam Kapu Zenama jer s mentalno jace, ali ih molim da shvate da mi u stvari zelimo samo malo paznje jer nismo objekti bez osjecanja. Neka se ponasaju prema momcima kako bi one voljele da se momci ponasaju prema njima.
=====================================================
Alal ti cufta za prvi post.Sad jos samo da zamislis zelju i ubodes prstom.
P.S.Posle mozes da povuces vodu :twisted:
 
A bre , jos malo pa ces poceti da cvilis ovde :shock: .Nije tacno da su zene mentalno jace .Tu su stvari ravnopravne , pola -pola.Sustina je u seksualnim razlikama , jer bi muskarci uradili dosta toga da dobiju taj famozni sex.Mnogi od njih se spuste previse i zena iskoristi priliku kad je vec dole da obrise pod sa njim.Naravno uvek postoji druga strana medalje ali sustina je da mentalne razlike nisu bitne , bitno je da znas sta hoces i kako to da ostvaris :)

Poz SL[/quote]

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
 
To da je zenski um tajna je tacno samo po sebi. Uopste, zenska psihologija je nepremostiva prepreka.

A sto se tice onog 'leba, mene su ucili sledece: ko tebe kamenom, ti njega lebom... sa domske vecere... nedeljom, po mogucstvu.

Ako je ko kad ziveo u domu zna o cemu pricam...
 

Back
Top