Molim vase iskreno misljenje

Zacudjen

Početnik
Poruka
43
Cao svim forumasima.
Interesuje me vase iskreno misljenje.
Smatram sebe hetero osobom ali ponekad imam neke afinitete prema muskarcima.
Prosto se javi velika zelja na momente pa se pitam dali sam normalan.
Blokiraju me normalne norme tako da to nikad nisam probao ali zanima me sto vise vasih misljenja na temu muske biseksualnosti. Dali sam biseks ili se to javlja u mislima vecine muskaraca.
Puno pozdrava svim dobronamernim.
 
Izvini, ali ja mislim da si bi.....imam 2 drugarice koje imaju momke, ali kad raskinu sa njima napiju se i provedu celu noc zajedno.....shta mislish kako? Ali, sa druge strane, zavisi i od intenziteta tvoje zhelje. Ja recimo obozhavam svoju najbolju drugaricu ali jednom kad smo se tukle jastucima zapitala sam se shta bi bilo kad bi joj pritisnula na lice sve dok ne prestane da se mrda... Eto, mislicesh da je to bolesno, ali to je trajalo oko 5 sekundi i posle toga vishe nikad nisam pomislila na taj nachin..... To je samo flesh. Ako ti imash flesheve, to je ok, ali ako imash dugu, veliku zhelju, ali samo te drushtvene ( a ne normalne ) norme te blokiraju to je vec neshto drugo..... Onda si bi.
 
NE mislim na dugovechno, nego na neki period tipa par dana....ako je par sekundi/ minuta u pitanju to je MISLIM normalno.... ali ovo prvo.... to je vec sklonosti ka biseksualnoshcu, ako nishta drugo..... A sam morash da skontash to. Recimo, da ima neki momak s kojim mozhesh da spavash sa njim a da niko ne sazna, da li bi iskreno voleo to da uradish?
 
chypawa_18:
Izvini, ali ja mislim da si bi.....imam 2 drugarice koje imaju momke, ali kad raskinu sa njima napiju se i provedu celu noc zajedno.....shta mislish kako? Ali, sa druge strane, zavisi i od intenziteta tvoje zhelje. Ja recimo obozhavam svoju najbolju drugaricu ali jednom kad smo se tukle jastucima zapitala sam se shta bi bilo kad bi joj pritisnula na lice sve dok ne prestane da se mrda... Eto, mislicesh da je to bolesno, ali to je trajalo oko 5 sekundi i posle toga vishe nikad nisam pomislila na taj nachin..... To je samo flesh. Ako ti imash flesheve, to je ok, ali ako imash dugu, veliku zhelju, ali samo te drushtvene ( a ne normalne ) norme te blokiraju to je vec neshto drugo..... Onda si bi.

Hvala na razumevanju. Volim sto si iskrena.
 
Mozda si BI... Bila sam u shemi sa deckom koji je povremeno mastao o seksu sa muskarcima... Kada je probao i to konkretno bas ono i onako kako je mastao, shvatio je da su ipak zene one koje ga iskljucivo privlace... Ovo je bio nacin da nedoumice rascisti sam sa sobom...
 
chypawa_18:
NE mislim na dugovechno, nego na neki period tipa par dana....ako je par sekundi/ minuta u pitanju to je MISLIM normalno.... ali ovo prvo.... to je vec sklonosti ka biseksualnoshcu, ako nishta drugo..... A sam morash da skontash to. Recimo, da ima neki momak s kojim mozhesh da spavash sa njim a da niko ne sazna, da li bi iskreno voleo to da uradish?

kazem, zanimaju me samo neke kombinacije. Nemam emotivnih afiniteta ka muskarcima. Probao bih oral i to samo nekim tipovima i to samo ponekad. Voleo bih da je tu recimo zajedno moja ili njegova riba.
Eto, lud sam priznajem.
 
Zorice, pa da ne iskljuchuje, ne bi nam ni trebala rech bisexualac, zar ne?

Gazdarica:
Mozda si BI... Bila sam u shemi sa deckom koji je povremeno mastao o seksu sa muskarcima... Kada je probao i to konkretno bas ono i onako kako je mastao, shvatio je da su ipak zene one koje ga iskljucivo privlace... Ovo je bio nacin da nedoumice rascisti sam sa sobom...


Joj, nemoj mu savetovati da to proba...jer ako proba i ne svidi mu se, kajace se zbog toga celog zhivota...
 
Gazdarica:
Mozda si BI... Bila sam u shemi sa deckom koji je povremeno mastao o seksu sa muskarcima... Kada je probao i to konkretno bas ono i onako kako je mastao, shvatio je da su ipak zene one koje ga iskljucivo privlace... Ovo je bio nacin da nedoumice rascisti sam sa sobom...

Hvala ti puno na razumevanju.
Znaci, mozda ne bi bilo lose da probam te neke kombineacije da bi definitivno shavtio sta hocu.
Posebno me privlaci da probam zajedno sa zenskom i tipom.
Mislim da sam u sustini hetero samo treba da se soucim sa ovim i prevazidjem to.
 
Zacudjen:
kazem, zanimaju me samo neke kombinacije. Nemam emotivnih afiniteta ka muskarcima. Probao bih oral i to samo nekim tipovima i to samo ponekad. Voleo bih da je tu recimo zajedno moja ili njegova riba.
Eto, lud sam priznajem.

Nisi lud. Ako nemash emotivnih afin. mislim da to znachi da tebe jednostavno opchinjava pojam qrca....izvini, ali tako mislim........jednostavno, tebe to lozhi i to je sve.....nisi bi, bre.... mislim da bi i ja bila takva da sam mushko-ne bi ga ispushtala iz ruke;)
 
Zacudjen:
Hvala ti puno na razumevanju.
Znaci, mozda ne bi bilo lose da probam te neke kombineacije da bi definitivno shavtio sta hocu.
Posebno me privlaci da probam zajedno sa zenskom i tipom.
Mislim da sam u sustini hetero samo treba da se soucim sa ovim i prevazidjem to.

RESHENJE-Probaj sa devojkom i momkom. Sve cesh znati. ALi MOLIM TE, ne pokushavaj samo sa tipom....
Gazdarice, izvini, nisam te dobro skontala....peace;)
 
chypawa_18:
Nisi lud. Ako nemash emotivnih afin. mislim da to znachi da tebe jednostavno opchinjava pojam qrca....izvini, ali tako mislim........jednostavno, tebe to lozhi i to je sve.....nisi bi, bre.... mislim da bi i ja bila takva da sam mushko-ne bi ga ispushtala iz ruke;)

kako mislis lozi me pojam qrca?
Ima tu nesto, stavrno me jedino penis ponekad opcinjava i to samo oral da uradim.
Bas blesavo.
 
Zacudjen:
Hvala ti puno na razumevanju.
Znaci, mozda ne bi bilo lose da probam te neke kombineacije da bi definitivno shavtio sta hocu.
Posebno me privlaci da probam zajedno sa zenskom i tipom.
Mislim da sam u sustini hetero samo treba da se soucim sa ovim i prevazidjem to.
Tu odluku moraces sam da doneses, ali trebalo bi da budes spreman da se suocis sa posljedicama, i ako one ne budu onakve kakve ocekujes...

Ono sto mogu da kazem jeste to da se neke stvari sa sobom mogu rascistiti, samo ako se iskuse... Dacu i primjer iz svog seksualnog zivota... Svojevremeno sam mastala o odnosu gospodarica-rob, a nakon sto sam to i probala, nestala je svaka zelja za takvim stvarima...
S druge strane, nakon sto sam se poljubila sa zenom, pozeljela sam da idem dalje...
Pozdrav njoj! :lol:
 
chypawa_18:
Zorice, pa da ne iskljuchuje, ne bi nam ni trebala rech bisexualac, zar ne?
...


joj, sta si se sad zakacila za to, lepo sam ti rekla da ne vladam terminologijom! :roll:
za mene ***** nije manje ***** samo zato sto ponekad kresne i neku ribu!
Zacudjeni ovo se ne odnosi na tebe, ti jos ne znas sta si! ;-)
ja uopste nisam nameravala da iznosim svoje konzerve od misljenja, ali ti se zakacila za to gay ...
 
Zacudjen:
kako mislis lozi me pojam qrca?
Ima tu nesto, stavrno me jedino penis ponekad opcinjava i to samo oral da uradim.
Bas blesavo.

Eto, rekoh ti....;) Pa koliko imash godina? I kakav je tvoj odnos bio prema masturbaciji kad si bio mladji? Da li si to redovno i mozhda previshe praktikovao ili su ti prichali da je to bolesno i ta sranja? Da li si nevin i kako ti je bilo prvi put? Izvini na pitanjima, ali ovde se ne radi samo o tvom sexualnom zhivotu nego i o psihichkom, jer sve to dolazi iz glave.....p.s. NE KAZHEM DA SI LUDDDD
 

Back
Top