Only for your soul...

U

usnula..

Gost
Pitam se i dalje koliko dugo traje beskraj...
I dali smo ga samo mi uspeli dotaci..
I pitam sada sve ove dobre ljude dali su ikada makar na trenutak osetili necije srce toliko da su pomislili da nemogu da naprave razliku izmedju sopstvenog i "necijeg"...?Dali su se ikada vodili pojmom "logike srca"?Dali i koliko I DALJE VERUJU U LJUBAV?Dali su zbog slomljenih srca osetili da trebaju da se povuku u sebe i dali su to ucinili?Dali su bili ikada hrabri da idu do kraja ...do poslednje pregrade svoje duse i da u njoj pronadju izgubljeni sjaj ?Dali su ljubavlju dotakli Tvorca?
Zelim da cujem odgovore....
I OVOM PRILIKOM NIKOLA MOJ MILI ZELIM DA TI KAZEM DA SI TI NAJDIVNIJE BICE NA PLANETI I DA TE VOLIM ..BESKRAJNO VOLIM...
 
:D I CAN FEEL SILENT HARMONY..WHEN I SPOKE TO MY SELF....I THINK THERE IS NO OTHER SOUL TO FIND EXEPT YOU MY DEAR..I HEARD THE SOUND OF BLOSSOM BELLY..SOMEKIND OF ETERNAL FROST...IS THERE ANYBODY WHO CAN HEARD IT? :D
 
flucht-(c)byConland-holgi26.gif
 
USNULA, DA LI SI RAZMISHLJALA DA PROMENISH SVOJE IME U USNIJA REDZEPOVA BROJ 2 I DA TVOJE TAKO UZVISHENO PITANJE OTPEVASH UZ NEKU JEZIVU MELODIJU?
MISLIM DA BI DOBRO PROSHLA KOD PINK PUBLIKE.
JE LI, JESI LI TI SVESNA U KOJOJ SI SE MERI TI PROSRALA?
SUVISHE CHITASH KNJIGE MIRE MARKOVIC PA SI POD DEJSTVOM NJENOG STVARALACHKOG STILA?
KAKO GOD, PA PRVI POGLED SI MI JEZIVA I ISKRENO MI JE ZAO TOG NIKOLE KOGA TAKO PUNO VOLISH...
NE BIO MU JA U KOZURI...
TOLIKO...
 

Back
Top