Za Zaposlenje
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Za Zaposlenje

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Talking Za Zaposlenje

Trazim dobru firmu u kojoj cu za zaradim a sto manje da uradim jer ocigledno nikom ne treba kontra varijanta, verovatno ce ovo da upali jer su u poslednje vreme svi peduzetnici alergicni kad se spominje PLATA, a cesto se prave ludi mada to neki i jesu ema izuzetaka ovog putA

USLOV Da NE vozim gazdinu zenu kod frizera na trac partiju a cerku na abortus

sorry BUT ******
    p.s. iz Novog Sada i okoline maksimum 5 km
    http://thumbnails113.imagebam.com/47289/07764f472886413.jpg

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Re: Za Zaposlenje

A cime bi ti da se bavis??? Evo ja radim neki posao na netu i prezadovoljan sam! Nije MLM, nikakvi baneri i slicno! Firma je na Bahamima....... I svakoga ko je zainteresovan, neka mi posalje mail na bartus@tippnet.co.yu i ja cu poslati detaljne upute.

PS, ovaj posao se moze raditi ioffline 8-)

Obećava
    Učlanjen
    29.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Mene zanima sat je to divian86@yahoo.com

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Graficar, (skolovani a ne priuceni) a ovaj post nije postavljejn kao izgovor neklom da postavi sovju reklamu
    http://thumbnails113.imagebam.com/47289/07764f472886413.jpg

Poznat djorax (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    123

U pravu si, a ovaj gore trazi 70$, c,c,c.

Veoma poznat Džek svih zanata (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    32
    Reputaciona moć
    317

Citat Original postavio Robertos
    A cime bi ti da se bavis??? Evo ja radim neki posao na netu i prezadovoljan sam! Nije MLM, nikakvi baneri i slicno! Firma je na Bahamima....... I svakoga ko je zainteresovan, neka mi posalje mail na bartus@tippnet.co.yu i ja cu poslati detaljne upute.

PS, ovaj posao se moze raditi ioffline 8-)
    Alo, bre...radim i ja na netu i lepo od toga zivim...A tebe kolega bi savetovao da ne laprdas krelcima koji se ovde postuju kao saljivdjije, provokatori i ostalo...Svaka ti cast ako si na net-u pokrenuo nesto, znam koliko je tesko sa ovog podrucja...
    Poz i mani se danguba.....nemoj se uvrediti, nisam to hteo

Početnik
    Učlanjen
    13.01.2006.
    Reputaciona moć
    0

Poz. ne znam o kojoj sumi tj plati mislis da zaradis ako neces da igras po gazdinim pravilima,ako u napred imas u svojoj glavi da neces niko da te cima a da budes dobro placen to je vec malo teze bez dobre veze,ovde u glavnom mislim na drzavne firme tipa komunalno jer imaju dobre plate i sve benificije oko toga.

Evo moj primer,radio sam kod sebe sa matorim imamo neku radionicu i tu su bile pristojne pare za nase uslove s obzirom da je prosecna plata oko 200e i to u vecini slucajeva su neki poslovi od kojih i ledja pucaju tipa Magnetron,Univer i ostale veleprodaje,pijace... a po nekad se radi i ne prijavljen za taj "kes",ali je taj moj posao bio prljav i ne tako redovan,ali mesecno sam zaradjivao oko 400-500e a po nekad i vise tj dnevno oko 20-25e radio sam kad ima posla,nekad je to bilo po 15sati dnevno a nekad po 4-5sati,sve zavisi kako koji period dodje,al nekad ne bude posla pa se mesecno izvuce samo oko 100-150e,privatan posao je jako zeznut jer ti niko ne garantuje da ce sutra biti musterija,po nekad sedim kuci i po 5-6dana a po nekad se za neki posao uzme po 400-500e za 4-5 dana pa to delimo pola-pola,e kako je meni toga vec doslo preko glave jer sam to radio zadnjih 10-11godina,potrazio sam posao i nasao normalnu firmu koju drze svajcarci i u kojoj su uslovi za rad kao u svajcarskoj ali na zalost u njoj su srpske plate.

Sada radim za 200e tj prva 4meseca,ugovor se potpisuje posle 30 dana na 3meseca,a nakon toga se prijavljuje za stalno i bice 300e,nije neki kes ali je i posao lak,sve je u minut tacno,nema cimanja oko ostajanja duze na poslu,radi se od ponedeljka do petka od 7:20-16:10h,a ako se zeli i kad ima posla preko glave svako moze da ostane prekovremeno i to se placa 2e po satu,a subotom posto je radno vreme 9sati ispada 18e+ ako se ima jos i prekovremeno subotom koji sat eto lakog kesa imamo pauze na svakih 2sata,dve od 10min i jednu od 30min na kojoj imamo topli obrok tj.rucak,a hrana je kao kod kuce,pohovano meso,gulas,lazanje,pasulj... a i moze da se bira uvek po 2-3jela i veliki sendvic kome se ne svidja rucak.

Posao se sastoji iz servisiranja tonera za laserske stampace,posto je firma nova radi se sve sa novim profesionalnom alatima,unutra je cisto kao u apoteci i svako zna sta treba da radi,ima nas oko 140-150 u firmi i ja sam prezadovoljan sa svim sem sa platom,al po nekad radim i kuci kada dodjem sa posla i subotom jer mi je veci kes kuci nego tamo,a i onako sam kod kuce radio i svaku subotu a po nekad i nedelju tako da mi radni dani sada dodju kao odmor a subota kao naporan posao

E da jos sam zaboravio da kazem,da je sve kao i u DRZAVNOJ firmi,ne radi se praznicima (placeno je sve),ima se godisnji 21dan godisnje,bolovanje se podrazumeva bez skidanja plate,moze da se izostaje sa posla za ispite (studenti),slava je neradan dan a i ako se ima nesto da se obavi uvek daju slobodan dan,a na pocetku svakog meseca stoji spisak ljudi kojima je u predhodnom mesecu bio rodjendan i mole se da dodju u kancelariju gde im se urucuju pokloni u velikoj kesi,pice (pelinkovac sa casama),neke kutije ali nisam skontao sta je u njima,hemijske,blokovi,rokovnici... a devojke koje rade u kancelarijama dobijaju Campari u kutiji sa casama umesto pelinkovca,a kolegi se porodila zena i dobio je 7 dana porodiljskog poklonili su mu isto paket i pice,buket cveca za zenu i cebence i posteljinu za bebu,te sitnice su me bas zadrzale na poslu,inace sam konkurisao i u DHL-u i zvali su me da radim ali sam odbio jer mi je super,uh ala sam se raspisao

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Drago mi je sto si se ti snasao, i sto radis ono sto volis... Medjutim, ja ne volim da radim ni za koga. Ja volim da radim za sebe, i sto je jos bolje, da ljudi rade za mene...A ovaj business na netu mi to omogucuje. Jeste tesko u pocetku, sve dok se ne udje u stos i dok se ne naprave koreni koji ce da rastu, i jeste mali problem jer je na ovom prostoru, ali niko vas ne ogranicava da radite samo na ovim prostorima. Pred vama je preko milijardu korisnika interneta!!!

Početnik
    Učlanjen
    09.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

i kazes da to nije MLM......

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški