Crnogorci porucuju

PREDSJEDNIK VLADE MILO ĐUKANOVIć OCIJENIO REALNOM PRIJETNjU SUSPENZIJOM PREGOVORA ZBOG NEIZRUčENjA MLADIćA I KARADZIćA I PORUčIO
Crna Gora će 21. maja izaći iz pozicije taoca
Ukoliko ne dođe do izručenja Mladića, suspenzija je narednih dana dosta izgledna politička realnost. I u tom najnepovoljnijem scenariju Crna Gora je u prilici da preuzme odgovornost za svoju evropsku budućnost i prekine praksu da dijeli posljedice za nešto što nije uzrokovala, rekao je Đukanović
---------------------------------------------------------------------
etooooo!!!!! sad se peru ruke od nedavne s"lavne"proslosti,sta li vreme i politika cine.....
 
sahara11:
PREDSJEDNIK VLADE MILO ĐUKANOVIć OCIJENIO REALNOM PRIJETNjU SUSPENZIJOM PREGOVORA ZBOG NEIZRUčENjA MLADIćA I KARADZIćA I PORUčIO
Crna Gora će 21. maja izaći iz pozicije taoca
Ukoliko ne dođe do izručenja Mladića, suspenzija je narednih dana dosta izgledna politička realnost. I u tom najnepovoljnijem scenariju Crna Gora je u prilici da preuzme odgovornost za svoju evropsku budućnost i prekine praksu da dijeli posljedice za nešto što nije uzrokovala, rekao je Đukanović
---------------------------------------------------------------------
etooooo!!!!! sad se peru ruke od nedavne s"lavne"proslosti,sta li vreme i politika cine.....
Pa eto kako Kostunica separatistima daje alibi za njihovu kampanju.
 
fosilvaso:
*ebote, ni Đetići više nijesu ono što bejaše......Ma raspisali se, opširnije i detaljnije od Starog Zaveta...:D
oni nikada i ne behose nista narocito.
cuj-Cetinje-dolina....ama seljakluk!
znam da je gomila nepovoljnih posledica po nas, al` vala neka idu.Ako treba, ja cu da glasam za njihovu nezavisnost tamo na njihovom referendumu.
to je obican parazitski izrastaj-njih saka jada da ucenjuju ostalih 7 miliona?
Treba ih prepustiti njihovoj sudbini.Pitacu ih kada ima `malesija` i rozaje odu, cetinje ce biti jedina crnogorska provincija u zelenom okruzenju.Sve na moru je u vlasti rusa ili mudzosa i bas me interesuje od koje privredne grane ce onda ziveti?
verovatno se radi o filozofiranju.
 
nince:
Pa neka se ocepe!
Da smo bili pametni mi bi se ocepili od njih a ne oni od nas!

Koliko ti godina imas? Kojim jezikom pises, govoris...? Srpskim, crnogorskim, (novo)beogradskim?!!!
Kaze se "otcepe" ili "otcijepe" a ne "ocepe", "otcepili" - "otcijepili" a ne "ocepili"...

E vidis, takvi neobrazovani i nepismeni kao sto si ti traze svoj jezik i naciju za sebe (jer takvi su najpodlozniji demagogiji i kojekakvim manipulacijama koje najvise prikupljaju preko net-a, foruma i sl., uce istoriju preko istog i iz zute stampe, itd.)

Jos uvek ima onih cestitih Srba u Crnoj Gori koji su svesni svega tog, ali i Srba koji jos ne shvataju sta se desava u citavoj ovoj zbrci (van ovih samoubedjenih, arogantnih Crnograca, Dukljana ili cega vec...) i koje pokusavaju jeftino da "kupe".
 
jel mora odmah da padne prozivanje za "nepismenost"?liku me mozda omaklo,u brzini
i nije li malo bezveze da mi moramo da cekamo da nas svi napuste,da bi konacno mogli da slushamo svoju himnu i vidimo svoju zastavu?..da pojednostavim...
jel ti to govori da nesto nije u redu?
srbija ce svoju drzavnost i medjunarodni subjektivitet kao nezavisna drzava povratiti laganim napustanjem svih ostalih iz zajednica u kojima je ona participirala...
 

Back
Top