Radikali-da li su to sto i pricaju?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

PredatorBG11

Ističe se
Poruka
2.008
Srpski radikal nije alkoholicar,narkoman,homoseksualac,radikalka nije lezbejka,svi su ili ce biti porodicni ljudi,okrenuti porodicnim vrednostima i pravoslavnoj veri.E,sad sto zna da kaze majstor Rile,svima se vama sigurno na putu desilo.....pa mislim sigurno se svima vama do sad u zivotu desilo da upoznate nekog radikala na funkciji,meni nije skoro sam u Srbiji ali mi kaze jedan covek da zna predsednika opstine Sremska Mitrovica,razdrljen,voli da drmne radzu,vata zaposlene zene po opstini za zadnjice kao da je u bircuzu a one su konobarice.
Neka navede svako svoj primer susreta sa pojavom zvanom srpski radikal.
 
Coke:
Ne nego nemam nameru da sebi zagorcavam zivot.
Pa neces pred tim smardovima da bezis na Aljasku?LM(milism elem),bio ja do grada kada su imali pomen,ovaj miting tri godine od kada im je gazda u Hagu,kaze onaj nesrecni profesor a cuo sam od ljudi sa pravnog da nije cist,Oliver Antic,brat mi je muftija beogradski i sestra njegova zena ali mi nije sestra Natasa kandic i ostali,ostale,posle prolaze njihove nesrecne pristalice pored gradskog odbora DS-a,i urlaju,i mene su zeznuli,ne mogu ja toliko jako da urlam koliko mogi oni a neki se deru NOZ,ZICA,SREBRENICA.
 
PredatorBG11:
Srpski radikal nije alkoholicar,narkoman,homoseksualac,radikalka nije lezbejka,svi su ili ce biti porodicni ljudi,okrenuti porodicnim vrednostima i pravoslavnoj veri.E,sad sto zna da kaze majstor Rile,svima se vama sigurno na putu desilo.....pa mislim sigurno se svima vama do sad u zivotu desilo da upoznate nekog radikala na funkciji,meni nije skoro sam u Srbiji ali mi kaze jedan covek da zna predsednika opstine Sremska Mitrovica,razdrljen,voli da drmne radzu,vata zaposlene zene po opstini za zadnjice kao da je u bircuzu a one su konobarice.
Neka navede svako svoj primer susreta sa pojavom zvanom srpski radikal.

nemam nimalo pozitivno misljenje o radikalima, stavise! ali cisto istine radi...

predsednik opstine sremska mitrovica je zoran miscevic, clan dss-a
 
Ja, iskreno da kazem, stvarno nisam imao prilike da sretnem radikala in live...

Nikada mi niko nije rekao, da je glasao za njih..da li im je truba da se javno deklarisu, ili nece da povrede moja osecanja, ne znam.............

Uvek sam se zbog toga cudio, kako toliko radikala, a ja ni jednog ne poznajem............
 
Major_TOM:
Ja, iskreno da kazem, stvarno nisam imao prilike da sretnem radikala in live...

Nikada mi niko nije rekao, da je glasao za njih..da li im je truba da se javno deklarisu, ili nece da povrede moja osecanja, ne znam.............

Uvek sam se zbog toga cudio, kako toliko radikala, a ja ni jednog ne poznajem............
Ma ja znam simpatizere,nivo ljudi strasan,za zaljenje su,pa gledao sam ih u onoj masi kakvi su,sve neki bolidi,pojavom su kao ljudi nista.
 
PredatorBG11:
Srpski radikal nije alkoholicar,narkoman,homoseksualac,radikalka nije lezbejka,svi su ili ce biti porodicni ljudi,okrenuti porodicnim vrednostima i pravoslavnoj veri.E,sad sto zna da kaze majstor Rile,svima se vama sigurno na putu desilo.....pa mislim sigurno se svima vama do sad u zivotu desilo da upoznate nekog radikala na funkciji,meni nije skoro sam u Srbiji ali mi kaze jedan covek da zna predsednika opstine Sremska Mitrovica,razdrljen,voli da drmne radzu,vata zaposlene zene po opstini za zadnjice kao da je u bircuzu a one su konobarice.
Neka navede svako svoj primer susreta sa pojavom zvanom srpski radikal.

Političku netrpeljivost zadržite za sebe!
Pročitajte pravinik i uslove korišćenja.

Hvala
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top