STA NAM TO KOSTUNICA SAOPSTAVA

opanak

Domaćin
Poruka
3.447
Sutra 03. aprila tekuce Gospodnje godine, predsednik vlade g-din Kostunica se obraca narodu na zakazanoj konferenciji za stampu.
Inace tog dana istice njegovo obecanje o saradnji sa Hagom kroz izrucivanje Djenerala R.Mladica.
Sve je to najavio i ministar za odbranu.
Mislim da nam nista novo nece saopstiti, sta vi mislite,................
 
kruška je zrela :grin:


corax.gif
 
"Mi moramo da nastavimo sa izgradnjom institucija....bla,bla,bla......ne treba srljati u donosenju odluka.....bla,bla,bla.......pravna drzava,legalizam,.........bla,bla,bla,........ne treba radikalizovati situaciju........nisam obavesten."

Ista prica ko i uvek.
 
i sve zbog nekog komunistickog generala mladicha...lepo reko neki chova iz banjaluke-nashem obichnom seljaku,kad kazesh koje su posledice neizruchivanja mladica,samo ce te bledo pogledati..boli nasheg seljaka uvo-njega obustava pridruzivanja neche ni pogoditi;taj svake godine ima prinose koje zavise od poplave i sunca,i nit' ga briga za nekakve integracije,nit' mu se negde putuje..
 
opanak:
Sutra 03. aprila tekuce Gospodnje godine, predsednik vlade g-din Kostunica se obraca narodu na zakazanoj konferenciji za stampu.
Inace tog dana istice njegovo obecanje o saradnji sa Hagom kroz izrucivanje Djenerala R.Mladica.
Sve je to najavio i ministar za odbranu.
Mislim da nam nista novo nece saopstiti, sta vi mislite,................
pa saopstice vam da je odabrao jedno od onog sto je Holbruk ponudio..a to je Kosovo..dovidjenja Evropoooooo!!!!
 
opanak:
Sutra 03. aprila tekuce Gospodnje godine, predsednik vlade g-din Kostunica se obraca narodu na zakazanoj konferenciji za stampu.
Inace tog dana istice njegovo obecanje o saradnji sa Hagom kroz izrucivanje Djenerala R.Mladica.
Sve je to najavio i ministar za odbranu.
Mislim da nam nista novo nece saopstiti, sta vi mislite,................
Opance,sutra je 03.maj tekuce Gospodnje godine,da nisi ti u 19 veku?
 
Major_TOM:
Ma pitanje je cool ..........i u redu je , aktuelno..
samo to , oko tekuce Gospodnje godine..............ok, neko to tako voli...
Meni ne smeta....

A ti , bre predator, svaka ti dlaka smeta........ko rdjavom.....:)
Cekaj,ja jesam Predator ali znam da je sutra 03.maj,smeta mi,volim kada sam precizan,kao dlanom o dlan,ja dza egzekutor,gresnih ljudi zadnji tutor.
 

Back
Top