Da pocnemo od poljupca?

ja sam kao sad neki fenomen ovde...ali mislim da mogu da naslutim..

prvo zato sto prilikom poljupca osetim koliko me neko privlaci, kakva je hemija i energija medju nama...sto je i najvaznije za kvalitetan sex...
a drugo osetim da li je topao ili hladan, da li nezan ili grub, da li je brz i nagao ili polako to radi, sa strascu ili mlako, da li ume da mi se prilagodi...i sto je najvaznije da li me oseca...
osetis bre temperament i senzibilitet poljupca - da tako to nazovem...
i onda je sex samo prirodni sled dogadjaja...
i meni se bar nije desavalo da jako uzivam u poljupcu a da mi sex nakon toga bude katastrofalan...
 
-Promućkaj i prospi-

Ko se sporo ljubi, na tenane, može dugo da se ljubi a da se ne napali, može polako da teše.
može da bude nezainteresovan, može da bude puritanac...

Ko se energično ljubi, lako pali, brzo šiljokurancki napada, vuće ka češćem svršavanju , a kraćem trajanju....

Kome se oseti da i kad ga povuće strast , ume da smiri loptu kod poljupca, on vlada razumom i kad gubi razum, pa je verovatnije da tako kontroliše i seks, što donosi duži koitus, ali i kraće veze sa ćurkama.....

Ko je nespretan u ljubljenju , smeten, teži sklekovima........

i td....dosta je, ne mogu više.....
 
emasstory:
Posto sam nova na forumu da pocnemo od poljupca! Dakle, da li mozete na osnovu prvog poljupca sa njim/njom da predvidite kakav ce vam biti sex?
Ne, poljubac nije najvazniji i ne odredjuje kvalitet sexa...
Nikad nisam imao ni jednu koja se lose ljubila... osim onomad kad se strasno osetila na neki duvan... pa mi je bilo onako bezveze...
Mnogi ljudi imaju tremu i frku pre prvog poljupca... svakakve im tripologije prolaze kroz glavu... da li ce mu/joj se svideti kako se ljubim... da li ovo da li ono... cak i sama tema je jedan od tih tripova straha.... Ljudi treba lepo da se opuste i prepuste... da zazmure i uzivaju.... a ne da razmisljaju o negativnim stvarima za koje je verovatnoca da ce se desiti 0,0001%...

A kad mi se nekad i nije svidelo kako se neka ljubi ja sam joj pokazao i objasnio... kako treba... tj kako se meni svidja i odgovara... a nije to nista prezahtevno... glavna je opustenost....
 
obicno kazu da devojke pridaju previse znacaj prvom poljupcu.....ali nekako se ja slazem s tom logikom, ako poljubac nije dobar, znam da ce nam i cela veza biti katastrofa a ako je poljubac dobar onda znaci da smo kompatibilni i bice sve ok....
 
chypawa_18:
Petar_Pan:
Ne, poljubac nije najvazniji i ne odredjuje kvalitet sexa...
QUOTE]


Ok, to je tvoje mishljenje, ono je bilo moje, ok je da se ne slazhesh, al nemoj reci da je bash to skroz tachno i totalno negirati moje. Ok?
Ma ok... nisam mislio da zalazim u neke bitnije rasprave oko toga da li je poljubac najbitniji... meni je ionako svaki poljubac super... Moguce da sad trenutno iz tvoje tacke i dimenzije i prostorne i vremenske ti imas takvo misljenje... Ne bih zalazio u detaljniju raspravu ovde...
 

Back
Top