Naslovi u novinama

absonic

Domaćin
Poruka
3.197
Ovakav topic sam video na jednom hrvatskom forumu. kad mogu oni, mozemo i mi...
Znaci, neki glupavi naslovi u novinama, koji su vam ostali u secanju... nesto tipa
UBIJEN GREGORI PEK (ubili nekog lika u selu kod Osijeka koji se zvao Gregori Pek)
ili OBESIO SE COVEK SA BRKOVIMA ili IZRESETANA LIJEPA KUCA itd... (Vecina naslova je iz Vecernjeg Lista).

Tako da, ako ste videli nekad negde neki naslov, ovde gi bacite
 
vrhunac vrhunca što se tiče naslova je jedan naslov iz Kurira

''Tajanstveni čovek iz šahta NIJE mrtav''
umirao sam od smeha, sećam se i dalje

tu su još i

''Psi mutanti iz Tamnave''
''Glavić osumljičen za silovanje''
itd
 
Nema naslov ,ali je smesno...

'Pismo koje je iz Londona poslato 3.marta 1950.godine,stiglo je ovih dana u Kembridz,90 kilometara severno od glavnog grada Velike Britanije,saopsteno je juce iz britanske poste.Pismo je poslao izvesni Dzordz Grin u kome je zakazao"randevu" svojoj prijateljici Gven za naredni vikend."Pismo se zagubilo i prosto je neverovatno da je ostalo sve to vreme u nasem sistemu"rekao je portparol Kraljevske poste Dzejms Tejlor.

:shock: :lol:
 
mislim, to je vest kao u strpu Freak Brothers - kad razmotaju novine a ono naslov "Bug Squashed" :lol:

ja ipak mislim da je veca vest kad covek ujede psa nego obrnuto, ehehe..razlupo poršea, čime se pučina naslađuje - jel bar to bilo dok je vodio ljubav sa 2 cice istovremeno, na kokainu iz Damaska i pri brzini od 280 km /h ?
 
Betty:
Politika, osamdeset i neke:

:arrow: SILOVAO 16 ŽENA A IMAO DEVOJKU



:
d035.gif
d035.gif
 
A jel ima neko mozda ono kad komsija tuzio komsiju jer ga uhvatio u stali u vise navrata u polnom odnosu sa ovcom, a ovaj se posle branio kako je hteo da zeni tu ovcu itd. Bilo mi tu u komsiluku u okolini Palanke

:lol:

pokazivao mi kum, al ebiga ne uzeh mu da iskopiram... :(
 

Back
Top