Videste li ovo?

hemoroid

Zainteresovan član
Poruka
425
Holbruk kaze, ili Kosovo ili evropska unija?
Pa ljudi ovo je katastrofa. Oni nas jebu pa nas rasturaju.
sada je to i javno objavljeno, mislim svi to znamo ali zasto? sada treba da nam smrad to saopsti.Pa taj holbruk je antiSrbac.
 
Pa on ima razlog i to dobar da radi za Šiptare.. Čovek bio totalni mediokritet i anonimus dok se nije izuo onomad i seo na pod sa onim dripcima posle čega je otišao veoma visoko u USA administraciji. A ni finansijski momenat nije zanemarljiv...
 
ma da, ali kada se izuo seo je sa ekipom koja je imala puske u rukama i sve je licilo na Iran. ****** jel ima neko pametan da nas izvuce iz ovih zajebancija.covece da li je sve ovo moguce po 100 put sve iz pocetka.
 
Kamo srece kad bi svi za Cedicu,to ti je neka evropska varijanta.Al ne vredi.Ovo ti je propast, ovaj narod je pglu i ne moze da istraje ni u cemu.Oni Iranci bar se loze do kraja.A mi smo dobili Slobin sindrom, malo kenjamo pa im sve damo.
 
Samo...........ipak........

Kolko god Holbruk bio kreten i placena shiptarska fuksa. u jednom je u pravu.
Svidelo se nama ili ne, mi cemo , ipak izgleda morati da biramo izmedju Kosova i EU....

A tu ce biti lomova, samo takvih......
 
I shta sad normalan covek da zeli? Mislim u redu smo za Evropu a shta ako pcne neki jebeni rat i promeni se odnos sila?
Opet da ga izduvamo, kao bolje rat nego pakt i te varijante. Da li je ta evropa prevazidjena star ili ne . Mozda je kao i nekada Amerika u povoju, pa ce da izraste u nesto veliko a mi da ostanemo kao Aljaska sa strane. Ko je sada pametan. Ni jedna zemlja u okruzenju i u celoj evropi nije morala da ustupa svoju teritoriju za evropu, samo mi.
 
@Hemoroid

Ni jedna zemlja u okruzenju i u celoj evropi nije morala da ustupa svoju teritoriju za evropu, samo mi.

Ni jedna se nije kurchila na zapad kao mi....................pa ti vidi..

A Evropa ne moze biti prevazidjena........tek je u povoju, stvara se nukleus nove , velike Evrope, i bolje bi nam bilo da budemo deo iste................

a shta ako pcne neki jebeni rat i promeni se odnos sila?

E, onda bi pametna zemlja sa pametnim politicarima, u hodu promenila stranu :):):)
 
Ma najgore je to sto ce Kosovo biti proglaseno za nezavisno a da se mi nista ne pitamo,kasnije planiraju da Srbiju,Crnu Goru,Kosovo,BiH,Albaniju ubace u Uniju u paketu,na nama je da vidimo u toj situaciji da li nam treba Evropska Unija ili ne,bice jednog dana referendum.
 
Major_TOM:
@Hemoroid



Ni jedna se nije kurchila na zapad kao mi....................pa ti vidi..

A Evropa ne moze biti prevazidjena........tek je u povoju, stvara se nukleus nove , velike Evrope, i bolje bi nam bilo da budemo deo iste................



E, onda bi pametna zemlja sa pametnim politicarima, u hodu promenila stranu :):):)
Za promenu strana je kasno,Milosevic da je znao da promeni stranu ne bi se sve ovako desilo sa Kosovom.
 
Brate, bice referendum, naravno.........narod se pita....

Seti se onog , gde smo jednoglasno rekli NE, ne mogu promatraci na KiM da nose puske, kao , povreda integriteta...oni posle dosli na tenkovima..

Seti se onog drugog, cuvenog referenduma o himni.............hebote, cela Srbija izabrala "Hej Slaveni"

Plasim se da cemo opet "prelomiti glupo"
 
ja nesto mislim da cemo ipak prelomiti dobro...ne mogu da verujem da ce nasha glupost trajati vecno...kad krene bolje da se zivi i da se stvari sredjuju,polako ce se i vrednosti promeniti...
a sto se tiche onoga sto je tom pomenuo o stvaranju nukleusa nove evrope-to je tacno...ja garantujem da ce u narednih 20 godina evropa biti federacija..
 
Major_TOM:
Brate, bice referendum, naravno.........narod se pita....

Seti se onog , gde smo jednoglasno rekli NE, ne mogu promatraci na KiM da nose puske, kao , povreda integriteta...oni posle dosli na tenkovima..

Seti se onog drugog, cuvenog referenduma o himni.............hebote, cela Srbija izabrala "Hej Slaveni"

Plasim se da cemo opet "prelomiti glupo"
Ne brate,ne mesaj Miloseviceve referendume sa ovim,u svakoj drzavi koja je pristupila EU,obavezan je i bio je referendum,koliko znam,citao sam skoro oko 65%Srba je za ulazak Srbije u EU.
 
PredatorBG11:
Za promenu strana je kasno,Milosevic da je znao da promeni stranu ne bi se sve ovako desilo sa Kosovom.

Pa, batice.........sada smo za EU i NATO ...satro do koske.......... :D

Ako se promene odnosi, peremo ruke od kapitalistickih smradova, i farbamo se u zuto, jedimo pirinac, i sve ostalo sto treba..........

To je politika............a ne kurchenje na najvecu silu sveta, svih vremena

Mali smo mi, za ispravljaje svetskih krivih Drina....samo sto to neki, u svojim glavama nikako da shvate.Jos zive na Kosovskim mitovima ,i bajkama o Srbinu koji , satro, rado ide u vojnike.......

A, voleli su i onu Slobinu: "ne znamo da radimo ali znamo da se bijemo"

Uh, sto se to primilo na srbe, brate...odma svi porasli deset cm. :D :D
 
a sto se tiche onoga sto je tom pomenuo o stvaranju nukleusa nove evrope-to je tacno...ja garantujem da ce u narednih 20 godina evropa biti federacija..

Srbija bi trebalo da se drzi SADa do daljnjeg.
EU je organizacija koja jos uvek ne zna sta ce sa sobom, a mi nismo u poziciji da treba da se zbog nje zrtvujemo.
 
Pade mi na pamet jedan komentar od juče sa vesti na PINK-u, a povodom trke uz Genex:
Srbi su tradicionalno naviknuti da trče, da li da jurišaju, da li da beže... Bilo smešno, ali...
 
Coke:
Srbija bi trebalo da se drzi SADa do daljnjeg.
EU je organizacija koja jos uvek ne zna sta ce sa sobom, a mi nismo u poziciji da treba da se zbog nje zrtvujemo.
ma znaju oni sta da rade,samo ne znaju kako josh javnost da pripreme za to...
videches,chak ce i konzervativci tipa merkelove da dignu ruku za to...evropski ustav se usvaja u narednih nekoliko godina..tako je bilo uvek do sad,posle svake propale transformacije...
ma mislim da ni ne mozesh preterano odvajati saveznistvo sa eu i sad-om..
 

Back
Top