Dobre knjige za C++

Ima.Ja sam na google nasao jednu, u pdf formatu i extra je. Sve ima. E sad jedino to sto je na hrvatskom . Evo ga i URL free-zg.htnet.hr/jsribar/download.html. Ona je oko 900 i nesto Kb. Uzivaj :)
 
batali te gluposti o programiranju za 21 dan ili za 2 nedelje itd
programiranje nije toliko jednostavno a sto se literature tice najbolje bi bilo da nadjes skriptu sa nekog faxa ili skripte srednjoskolaca koji programiraju u c++-u jer te skripte pisu profesori zatop sto za srednju skolu ne postoji literatura za programiranje
 
milos_ns_ks:
batali te gluposti o programiranju za 21 dan ili za 2 nedelje itd
programiranje nije toliko jednostavno a sto se literature tice najbolje bi bilo da nadjes skriptu sa nekog faxa ili skripte srednjoskolaca koji programiraju u c++-u jer te skripte pisu profesori zatop sto za srednju skolu ne postoji literatura za programiranje
Ma citaj sve sto ti padne pod ruku
 
P_R_E_D_A_T_O_R:
K znaci tema je jasna ovde pisite sve dobre knjige za C++ ko je autor itd.

Evo jedna moja:
Naucite C++ za 21 dan napisala Jesse Liberty doduse ne znam da li je dobra jel sam pocetnik i tek sam krenuo da je citam :D

Imam je i ja...Mislim da nije nesto....Ako si ok sa Engleskim...Tutoriali su bolji 100 puta...
Bar za neke stvari sa kojima sam do sada imala iskustva...Mislim da je knjiga naucite C++ za 21 dan....Nedovoljno temeljna....realno nije mi cilj da ga naucim za kratko vreme vec da ga naucim na najbolji moguci i najlaksi nacin.
 
@sendai
koliko je para (i jel mislimo na istu knjigu,onu hrvatsku? )?
ja sam skinuo sa njihovog sajta neki .pdf prvih 100 strana knjige i prilicno mi se svidela jer je bas za pocetnike.
i da koja je godina izdanja?
 
Zool:
@sendai
koliko je para (i jel mislimo na istu knjigu,onu hrvatsku? )?
ja sam skinuo sa njihovog sajta neki .pdf prvih 100 strana knjige i prilicno mi se svidela jer je bas za pocetnike.
i da koja je godina izdanja?
Da, knjiga je hrvatska.
Cijena joj je oko 34 Eura.Ovo je drugo prošireno izdanje, godina izdanja je 2001.Prvo izdanje je bilo 1997.
Ako hoćeš da je naručiš moraš platiti i troškove dostave.Ja sam iz Bosne, pa me je izašla 50 Eura.
 

Back
Top