Kad niste zaljubljeni...

Petar_Pan:
Mislis sta nas pokrece na sex kad nismo zaljubljeni?
Strast prouzrokovana hormonima... a mozda i nada da ces se kasnije ipak zaljubiti... Daklem pruzis sansu ljubavi...
Daklem: strast ili nada...
Zar ne mislis da je malo bezveze da zbog strasti prouzrokovane hormonima imas sex sa nekom devojkom u koju nisi bar zaljubljen, a posebno ocekivati da ce posle sexa ljubav doci i da li je to pravo pruzanje sanse ljubavi...?
 
emasstory:
Zar ne mislis da je malo bezveze da zbog strasti prouzrokovane hormonima imas sex sa nekom devojkom u koju nisi bar zaljubljen, a posebno ocekivati da ce posle sexa ljubav doci i da li je to pravo pruzanje sanse ljubavi...?
Zavisi od situacije... daklem uglavnom zavisi od devojke same... Naravno da necu cekati milion godina da se zaljubim pa tek onda da spavam sa nekom... Ja sam se i ranije zaljubljivao tako... posle sexa... Tako da je sve to moguce... Jeste ti to cekanje da se zaljubis, nekako rizik da ces je/ga izgubiti... Milion puta sam gledao kako se neko premislja a uleti neko drugi... A i dodatna je nelagodnost sto ti ako neces odma to kod one suprotne osobe moze da stvara nesigurnost da li je ti zelis uopste... Naravno da je najidealnije sacekati da se 100% zaljubite pa tek onda... ali malcice je drugcije u praksi... Ali sve u svemu i ja i ti bi dali sansu ljubavi... svako na svoj nacin i u svoje vreme...
 
Zivim zivot, svakodnevne obaveze, druzenje s prijateljima, izlasci, posvetim se i sebi posto imam vise vremena, orijentisem se na strast posto se tada bavim pure sexom , i nadam se da cu se uskoro ponovo zaljubiti, cekam novog pravog, sta da ti kazem
 
emasstory:
Zivis, dises, radis, citas, slusas muziku...to je ono sto je spolja ali sta je ono sto te pokrece na sve to? Nada da ces uskoro popuniti praznine ili kompromis sa srcem da ces slusati glavu i raditi ono sto se od tebe i ocekuje ili...

nada umire poslednja:)
vidi, ako bih mislila da cu ziveti do kraja zivota u emotivnoj pustari, to bih zaista tesko podnela...ljubav je plemenito i divno osecanje koje nas ispunjava i cini sretnima...ali, ne mozes diktirati sebi kad i da li ces nekog zavoleti, cak ni da li ces se zaljubiti..a ziveti u stalnom iscekivanju tezak je smor...postoje zadovoljstva i van musko-zenskih odnosa, i ona mogu ispuniti zivot...mislim da je najvaznije sacuvati vedrinu, smisao za humor, i sposobnost da se radujes...u svemu sto radis se davati do kraja, imati ciljeve koji su ti bitni...i tako...:)

sto rece lup na nekoj temi...popeti se na planinu, zasaditi drvo, spustiti se niz reku:wink:

i bukvalno, i simbolicki...samo ne kukati i predavati se:wink:
 
Kakve veze ima to? Treba da postoji uvek neka energija koja pokrece coveka! Nisam zaljubljena, ali pokrece me zelja i volja da ostvarim svoje ciljeve u zivotu, i mozda zvuci egoisticki,ali sumnjam da bih to uspela kad bih imala nekog. I taj period koristim za sebe i svoje prijatelje.
Raditi na sebi je isto toliko vazno!
 
emasstory:
Sta vas pokrece kad niste zaljubljeni? Da li onda vise razmisljate o proslim ljubavima, ili iskljucite emocije ili...?
Ja sam bio samo jednom stvarno zaljubljen i to nesrecno... tako da, lepsi bi mi zivot bio da se to nije desilo... A ovako mi je sasvim normalan zivot bez "zaljubljenosti"... zivim i uzivam :) Ima toliko lepih stvari mimo zaljubljenosti na ovom svetu...
 

Back
Top