Polne osobine u tranziciji

Betty

Elita
Poruka
21.481
mislim da ovo zaslužuje posebnu temu :P
Tipično muške osobine i tipično ženske osobine izgleda da više ne postoje :D I to je uglavnom dobra stvar.
Ali, ima stvari od kojih me podilazi jeza....
evo...
sve je vec zauzeto:
ne znam ali ja sam do sada dosla do zakljucka da su muskarci iskreniji (njih nekolicina naravno) nego sto vecina zena moze i zeli da bude... od zena ne znas sta da ocekujes i tu sam se vise puta gadno opekla, a neke od tih rana jos uvek bole... :(

pa to je sasvim druga tema, ali razumem te skroz! Ja sam nekako sklonija da verujem svom polu....Lako se bwe dogovorim sa ženama. I sa muškarcima ako su ok, naravno.

ALI: jeste primetili trend muškaraca TRAČARA :x e, s tim ne umem da se izborim. :? Mislim, kulturološki šok sam doživela kad sam ukapirala da se lik ponaša ko neka primitvna žena.
Primitivizam je dakle primitivizam, i nema veze s polom. Ali oni su počeli da tračaju!!! Pa to je grozno. Je li to oduvek tako bilo? :roll: Baš je fuy. Naročito kad pokušavaju da se sprijatelje sa mnom na tom principu :lol: Pa ja to ne radim ni sa ženskama!!!! :P O čemu se bwe radi ?
 
Uglavnom vise volim da se dogovaram sa muskarcima. Zene umeju da budu veoma dosadne i tako dalje (necu da pisem sta dalje, jer ne valja da zena o zeni ovako pise), ali imam i sjajne prijateljice, naravno. Ipak, sa muskarcima je mnogo lakse. I prijatno :D Samo ne volim da molim nekog muskarca za pomoc kada npr imam problem sa kompjuterom.. ili necim sto se tice tehnike.. Oooo, kako oni tada umeju da sede i pricaju.. :shock: urade nesto, moraju da provere, a mozda da probaju drugacije (iako sve radi kako treba), odmah govore sta jos bi trebalo da uradim, savetuju sta treba da imam, cude se zasto nesto radim ovako a ne onako.. strasno je to! Ali ja ih volim ;) Bez muskaraca bi bilo veoma dosadno! I mislim da su bolji ucitelji.
 
iz mog skromnog iskustva mogu da kazem da to nema veze sa polovima vec jednostavno kako se postavis,kako se ponasas,koliko si u prici...
sto se tice ogovaranja njih je bilo i bice uvek,jer ipak pojedinim ljudima je to glavno oruzje da bi uspeli u necemu
ono sto sam sto posto siguran je da ne treba nikome verovati (u poslu)
 
pecko:
sto se tice ogovaranja njih je bilo i bice uvek,jer ipak pojedinim ljudima je to glavno oruzje da bi uspeli u necemu
)
eto.sve je rečeno!!!
a za otrov sam mislila...
znaš kada neko tračari,pa tračari..
ali kao taj trač dobija nijanse zle namere....e o tom otrovu saam mislila..
inače...jes ima otrova u rl...tooo much :roll:
 
ali MUŠKARAC yebote pa kako to NIJE čudno? :shock: I to postariji muškarac....i to više njih! tračari ko seoske frajle!! jao....kako ovo niko ne razume :cry:


btw. a ne znam za rl, ja negujem lepe odnose. Jes da su relativno svedeni, ali su harmonični. Ne bih se kladila u otrov-na-sve-strane. To možda tamo gde su veće plate :) hehehehe....surov biz svet. A? Jel to?
 
a? :shock: ma ne vredi, niko ne razume :?
TRAČ ne podrazumeva prepričavanje i slinjenje nad latino serijama :lol: Možda mu je dodatna aplikacija, ali ne radi se o tome. Trač je lanisranje polinforamcija odnosno neistina u cilju..u nekom cilju, lošem.

ps. I yebi se za babetino, smore. Jel se baš trudiš koji ćeš pogrdniji naziv da mi daš? Šta je tu tačno zanimljivo? Paceru.
 
Eto, Klik, da li ti je sada jasnije na šta sam "onomad" mislila, u priči o bacanju đubreta po ulicama...
Vidiš, ružno je bacati smeće na pod, ali kada neko nevaspitan počne da popuje i glumi finoću, to je još ružnije.
 
Betty:
a? :shock: ma ne vredi, niko ne razume :?
TRAČ ne podrazumeva prepričavanje i slinjenje nad latino serijama :lol: Možda mu je dodatna aplikacija, ali ne radi se o tome. Trač je lanisranje polinforamcija odnosno neistina u cilju..u nekom cilju, lošem.

ps. I yebi se za babetino, smore. Jel se baš trudiš koji ćeš pogrdniji naziv da mi daš? Šta je tu tačno zanimljivo? Paceru.

А што би трачање било ексклузивно женска особина???

Мислииим, откад си и ти склона оваквим стереотипима?:roll:
Изненадила си ме.
 
Узгред, јуче сам у таксију чула диивну народњачку песму (стење и завија као да јој треба пробавита)..а речи иду отприлике овако: (парафразираћу)'' Зар си ти мушко? Ти си жена већа од мене!!....Ако пустиш сузу слажи да је ...''.(не знам како даље, али тако некако отприлике)

Суштина је да му се она руга и назива га женом јер је он заплакао!!!

....Ваљда само жене имају право да плачу.....или да трачаре...
 
pa ja sam tako kapirala stvari :roll: Pod kraj dvadesetih upoznam lika koji to onako zdušno radi - 1. put u životu :? Izvini, Hellen, ali toliko mi je mučno što sam i tog jednog srela, da uopšte ne mislim da će ovaj "stereotip" da mi škodi. Uz to, skoro da ne poznajem žene koje tračaju, indeed. :D
Greška bi bila da mislim da ne postoji uopšte to tračanje, jerbo ga ja ne srećem na svakom koraku!
Ok.
Ovako sam, izgleda, "samo" imala sreće i sačuvala stomak. :D
: Oh, sirota ja pojma nemam. :D QQ. Topic pod Loc da se ne sramotim :D
4 gazda - brisni ga celog, nikuda ne vodi da stoji ovde ;)
 
btw. mislila sam na tranziciju NAJNIŽIH osobina - plakanje je ok, zar može drugačije, ali trač kod frajera koji pri tom NIJE obična provincijalna gejština već porodični čovek sa karijerom i renomeom??? ma mislim...
ajde - lock.
gde je rastamann. gde su svi. Ć.
 

Back
Top