Slicnost demokrata i dece

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Стојим иза таквих речи. Само што не стојим иза једног, а то је да би неко био демократа не мора имати у имену странке слово Д. Очигледно је да овдашњим политичким партијама тај придев служи за замазивање очију јавности.
 
"Ako bi dosli vanzemaljci i poceli da jedu ljude, mi bi ukljucili TV i culi kako liberali i demoklrate traze da cuju i misljenje vanzemaljaca, dok bi liberali odmah poceli da kritikuju "da smo mi krivi za ovu invaziju" "

Julia Gorin



Jel ona to prica o Americi ili o Srbiji?
 
Изгледа Александре да је овде на форуму мало разумних, јер видим и сам да се овде расуђује на основу припадности политичкој партији, а не према реалности.
 
Па и ја сам демократа. Колико знам Српска Радикална Странка је демократска. Рекох, не мора се у имену странке имати придев који ће указивати на то ко је демократа а ко није. То је замазивање очију јавности.
 
Acika svaki put kad vidim neki tvoj post, u startu znam da odise lucidnoscu.:) Zato samo tako nastavi i uveseljavaj sve pripadnike foruma.

Moje iskrene zelje

P.S. Samo no_problem ti se priblizava neverovatnom brzinom, zato cuvaj svoje mesto koje si stekao teskom politickom borbom :)
 
PredatorBG11:
Je li radikali,kad smo kod maste i stvarnosti gde vam je Karlobag,gde vam je Karlovac,gde vam je Virovitica a gde vam je gazda,rece pre deset godina da ce sam da ode u Hag i da rasturi tribunal,sta je sad?
Jel mogu ja da objasnim, u njihovo ime, neće se ljutiti?:lol:
Evo ovako:;
srbija će izbiti svojim granicama na liniju Kavlovac-Kavlobag-Oguvin-Vivovitica kad tad!:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top