hitmen 2
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: hitmen 2

radehitmen2
    Guest

Podrazumevano hitmen 2

moze li mi neko pomoci kako da prodjem peti nivo u hitmenu 2,kako da srusim zid? [/b]

Obećava
    Učlanjen
    27.06.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

E ovako,i ja sam se tu mucio duze vreme....Ako je to u S.Petersburgu onda ides ovako: Prvo si nadam se pokupio bombu i daljinski tamo iza onih velikih kutija,tek kad izadjes iz kanalizacije,onda ides tamo po onog Amerikanca i zajedno krenete do tog zida,onda uzmes bombu,i mislim da samo treba da dodjes do zida i kliknes misem i treba da ti pise BOMB IS ARMED,onda je samo bacis na G ili F (pogledaj u kontrolama,trazi DROP ITEM),i izadji odatle i uzmi daljinski,i pritisnes dugme i srusio si zid,ali pazi,mislim da ce tu biti jos Rusa.......... :wink: :wink: :wink:

radehitmen
    Guest

Podrazumevano odgovor na odgovor

:lol
    puno hvala , druze , kad opet zapnem , racunam na tebe
    hvala :

Obećava
    Učlanjen
    27.06.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Nema problema!

Početnik
    Učlanjen
    24.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Post Re: hitmen 2

prati sta ti kazem i bices silent assasin sto je i cilj igre

1.popni se niz merdevine iz kanalizacije i sacekaj da nema strazara.prodji lagano kroz kutije i pazi da te ne vide.uzmi sve iz kutije na mapi ti je oznacena sa hitmenovim znakom.sacekaj da zazvoni interfon na strazarnici(to je mala kucica) i lagano prodji pored strazara koji prica i udji u otvor za kanalizaciju kraj kapije.
    2.prodji kanalizaciju do prvog otvora.tu se popni na male drvene stepenice kraj zida.sacekaj da se strazari pomere tako da mozes da otrcis do zelene kutije.tu sacekaj da strazar udje u zgradu.sakrij se iza vrata i sacekaj da ode, usunjaj se u zgradu.udji u kancelariju i obuci se u odelo na stolici.imas deagle u fioci ako ga do sada nisi pokupio.
    3.udji u lift.i spusti se dole(dobices bonus save i iskoristi to).sacekaj da strazar ode nekih 5 m pa kreni iz lifta polako(nemoj da trcis pucace na tebe,kreci se normalnim hodom)udji u sobu sa kamerama i skreni desno.kad izadjes u hodnik udji na prva vrata i pucaj sa necim utisanim na masinu koja sluzi za kamere.produzi dalje i udji u sobu za bombu odbaci bombu i izadji napolje.dodji do spavaonice za vojnike ali nemoj da ulazis.aktiviraj bombu.sacekaj da svi vojnici izadju a onda udji unutra i uzmi uniformu sa oficirskom kapom nalazi se msm u drugoj sobi.
    4.dodji do 2 lifta u podrumu i sidji u drugi podrum de se nalazi meta.dodji do vrata sobe u kojoj je meta.odbaci pager(kod vrata) i uzmi mobilni.levi klik i pager ce zazvoniti.meta ce otvoriti vrata i uzeti ga.podji za metom tiho i usunjaj se u prostoriju sa njim(pazi da te ne vidi)i zadavi ga.uzmi combat knife.udji u lift i idi gore.kroz sobu koju si razneo izadji na kanalizaciju.idi na exit point i to je to.

rejting ce ti biti silent assasin

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    29

Podrazumevano Re: hitmen 2

Citat Original postavio mr.mrmot Pogledaj poruku
    E ovako,i ja sam se tu mucio duze vreme....Ako je to u S.Petersburgu onda ides ovako: Prvo si nadam se pokupio bombu i daljinski tamo iza onih velikih kutija,tek kad izadjes iz kanalizacije,onda ides tamo po onog Amerikanca i zajedno krenete do tog zida,onda uzmes bombu,i mislim da samo treba da dodjes do zida i kliknes misem i treba da ti pise BOMB IS ARMED,onda je samo bacis na G ili F (pogledaj u kontrolama,trazi DROP ITEM),i izadji odatle i uzmi daljinski,i pritisnes dugme i srusio si zid,ali pazi,mislim da ce tu biti jos Rusa.......... :wink: :wink: :wink:
    kolko sam se ja mucio s tom stazom ali sam onda slucajno bacio bombu u zid i pukao je

Slične teme

1. novi hitmen pomoc
    Autor mirko 123 u forumu Akcione igre
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 30.06.2006., 08:34
  2. Hitmen 2
    Autor Nešoni u forumu Video igre
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 31.01.2005., 13:16
  3. HITMEN 3
    Autor dzorz u forumu Video igre
    Odgovora: 1