Problem...

Jbga uceni ga necim, naljuti se malo.Ili procitaj sta sam napisala na temu sita sam sexa????? povodom jedne igrice koju smo moj decko i ja igrali kad smo bili u sl. situaciji.Probaaaaj, meni je bilo super, a ja sam bila problem.
 
Ako ga volis, pokusaj jos malo da tu nesto promenis. Ali ako se nista ne promeni, onda bolje idi dalje. Jer, ako si ovako rano isfrustrirana, kasnije ce moci da ti bude samo jos gore. (sem ako ne budes za varijantu da ga varas sa nekim sa strane, ali to je bzvz)
 
Mislim da on nije siguran da si ti ona prava...ILI
Sa tobom je sve ok...ali kod muškaraca takvi su periodi mogući samo kada se iznenada odvoji od
porodice i ima se problem u glavi kako to prebroditi..ILI poneki muškarci više očekuju od svojih devojaka
na početku...MORAŠ SA NJIM PORAZGOVARATI O problemu koji se stvara među vama,jer to mu
dođe kao poslednje rešenje ,da mu se izbace crvići iz glave..
 
Ja mislim da jednostavno niste kompatibilni u sexu, tj. imate razlicit libido. Ako i pored svih pokusaja nisi uspela da podignes njegov niti je tvoj opao tj. prilagodio se njemu mislim da niste jedno za drugo. To nece moci dugo tako. Ljudi moraju i u sexu kao i u drugim stvarima da se slazu da bi veza uspela.
 
A da li si ti spremna da se odreknes zadovoljenja svojih sexualnih potreba zbog njega? da li je on toga vredan? i mislis li da bi mogla tako da zivis, konstantno isfrustrirana i sexualno nezadovoljna? To je pravo pitanje.
 
Pa posto ne bi mogla mozes vezu da prekines sad a i ne moras, vremenom ce se to svakako desiti kad se tvoje nezadovoljstvo toliko nagomila da vise ne mozes da izdrzis, pucices jednom. A i ima i treca opcija, nadji ljubavnika.
 
Znam.Potpuno si u pravu.
Nazalost nisam tip koji moze na dva stolice...Mogu da budem sa nekim samo ako sam zaljubljena, a ako sam vec zaljubljena onda zbogom....odlazim definitivno...ne mogu oboje..
 
J.ga, sta da ti kazem. Onda pokusaj jos malo mada cini mi se da je kraj izvestan samo je pitanje vremena.
Ma da ipak pokusas da nadjes nekog dobrog ljubavnika ili pozoves u pomoc nekog bivseg poroverenog, pa bar u sexualnom smislu da ti bude bolje. Oraspolozices se, bice ti bolje i lakse ces ga preboleti.
 
UH...
Ma puci ce film ne samo meni nego i njemu,jer koliko god bilo frustrirajuce za mene i za njega je...
Bas sam tuzna ,jer pitam se zasto uvek nesto mora da zaser... sve bi moglo da bude tako lepo ali eto ,baksuz...grrrr
Nista nego da vam posaljem post kad nas "ne bude vise" zajedno ..:O(
 
mislim da se u sexu reflektuje kakva je veza...tako da nije bas da samo treba da se odreknes cestog sexa i to je to...mislim da generalno nesto nije u redu a samo se pokazuje u krevetu...
 
frida, ti zelis jos, na drugoj temi 2care2 je sita sexa... mislim da se jednostavno ne uklapate najbolje sa momcima.....a da se zamenite? salim se,ne ljuti se, znam da ti nije do sale....
 
frida-kahlo:
Cao...
Problem ...resiv ili ne ni sama vise ne znam.
Imam momka sa kojim se zabavljam nepunih godinu dana...zivimo zajedno...
Lepo nam je tu i tamo...on je dobar , pun razumevanja ,pazljiv i potpuno nezainteresovan za sex.
Ovo poslednje je tako frustrirajuce da ne znam sta da radim . Nasuprot njegovom ,moj libido je prilicno naglasen ,pa mi vodjenje ljubavi 1,2 X nedeljno ( obavezno tek kad legnemo u kevet posle 1 ) ne znaci ama bas nista...
Pokusala sam da razgovaram sa njim (licno mislim da je to promasaj jer kada se razgovara na tu temu problem je def. neresiv ) on negira, kaze da ja umisljam...bla bla..
Ovako je od pocetka nase veze ,znaci uvek je na tu temu bilo ....hm...blah...
Od pre dva dana pristupila sam sledecem koraku nebi li ga zainteresovala malo...pomislila sam mozda to upali...nabavila sam neke od filmova sa "explicitn. sadrzinom "...on je nista vise nego i bez filmova odreagovao...ok...vodili smo ljubav jedanput ali vec posle toga njega vec "boli glava" sutra dan "umoran sam" a po ceo dan smo kuci ...uzivamo...radimo srecom posao koji volimo...ali izgleda za uzbudljiv sex. zivot kod nas mesta nema.
Upomoc.
Sta da radim?
Volim ga a u isto vreme ovo me tako frustrira.....verujem i njega...
Ocajajna sam.

Ne bih da te razocaram ali...


Nemoj da mucis i sebe i njega.


Ima toliko ljudi sigurno mozes naci nekoga ko je OK isto kao i on ali da se uklopite i u sexu.

frida-kahlo:
Ne bi mogla. Ali volim ga i ne znam sta da radim.


Znam da sma odvratana ali procice.


Jos kada nadjes nekoga sa kim ce ti biti sex preteran........
 
Psihologue:
Mislim da on nije siguran da si ti ona prava...ILI
Sa tobom je sve ok...ali kod muškaraca takvi su periodi mogući samo kada se iznenada odvoji od
porodice i ima se problem u glavi kako to prebroditi..ILI poneki muškarci više očekuju od svojih devojaka
na početku...MORAŠ SA NJIM PORAZGOVARATI O problemu koji se stvara među vama,jer to mu
dođe kao poslednje rešenje ,da mu se izbace crvići iz glave..

MA nema tu razgovora...


Ja sam bio u istoj ali obrnutoj situaciji, i dzaba sam pricao, to samo privremeno promeni stanje ali ne promeni osobu.


I na kraju sam morao da raskinem, i tako je bolje.
 
MA jel mi verujes da sam i ja voelo....

Necu da te nagovaram, znaci meni ni u dzep ni iz dzepa. ALi kontam da se tako nesto ne moze promeniti.

Mogla bi donekle da bude opravdano sve to cinjenicom da on zaista puno radi ( na primer od ujutru do uvece svaki dan), i da pre nije bio takav, ali mislim da nije tako.

Bre ja se vratim posle 1.maja (kakva koincidencija!) umoran extra sredim se kod kuce i prevac kod ribe da je ka.ram a ona "umorna'" .... ???? A bili smo na imsom mesu, jel, biuli smo zajedno.

To je bilo ranije,i eto kako se zavrsilo.
 
frida-kahlo:
Raznorazne su okolnosti tu u igri...
Da se cela ova stvar dogadja pre nekih 5 godina ja bi vec odavno bila nekoj drugoj polulopti...
Sada je on na mojoj "polulopti" ...eto nas...zivimo zajedno....milion nekih stvari...sto celu stvar ne cini jednostavnom...blah..
...i naravno ,volim ga...sranje....izvnite na recniku....ali bas bezveze...
To sam upravo htela da kazem,da ima tu dosta okolnosti koje mi ne poznajemo dovoljno:vase godine,ranija iskustva...
Ja sam zajednicki zivot pocela pre 10 godina,kada su shvatanja o tome bila: vencaj se pa radi sta hoces! I ta odluka o zajednickom zivotu je imala svoju tezinu,odgovornost,toleranciju,
negovanje te veze...Sada je to sve drugacije,ali je veoma bolno rasturiti nesto, a da znas da ne snosis odgovornost za to...Mislim da je rano u vasoj vezi za probleme takve vrste,bice jos milion prepreka dok pojedete ono prvo kilo soli zajedno,znaci premeri ti to sve jos jednom,
pa ako pukne znaci da nije ni vredelo, a drugi put bolje upoznaj partnera,ja sam zagovornik
dugih veza!
 

Back
Top