Zaista mi je potrebna vasa pomoc
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Zaista mi je potrebna vasa pomoc

JT
    Guest

Podrazumevano Zaista mi je potrebna vasa pomoc

Ovde sam brucos na Prirodno-matematickom fakultetu odsek geografija na Pristinskom univerzitetu u Kosovskoj Mitrovici.Volela bih ako mogu da odem u jednu od ovih zemalja:Novi Zeland,Kanada,Australija,Irska,mada mogu i druge.Zasita bi volela da nastavim skolovanje na nekom geografskom fakultetu u inostranstvu,jer moj san je na se bavim naucno-istrazivackim radom iz oblasti geografije,pogotovo okeanografije i tome slicno...posto slabo znam i govorim engleski,da li je moguce da se upise i neki kurs jeika,za pocetnika i da se ujedno i studira...posto nisam pri nekoj bajnoj finansijskoj situaciji,koji su fakulteti dobri a malo jeftiniji i zadovoljavaju ove moje potrebe,
    Unapred hvala,
    JT

Iskusan ancika (avatar)
    Učlanjen
    15.03.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

Fakultet u Velikom Trnovu- Bugarska. Cena skolovanja za strane studente je oko 900 dolara, ako pokusas da placas samo 30%, ALI AKO SI KOJIM SLUCAJEM BUGARSKE NACIONALNOSTI, ONDA NE PLACAS NISTA!!! Svi strani studenti OBAVEZNO tokom cele prve godine primaju stipendiju od 90 leva (2700 din), sto je sasvim dovoljno za najosnovnije potrebe- placanje stana i menze. A "stan" je, u stvari, studentski dom- svi strani studenti na prvoj godini imaju pravo na dom. Imala bi prednosti, verovatno,i ako imas neke veze sa Makedonijom. Postoji OBAVEZAN kurs bugarskog jezika za strane studente, i on je BESPLATAN!!! Sto se kursa tice u Sofiji je tako- postoji i besplatan JE. Za V. Trnovo nisam bas sigurna. Inace, u Sofiji su isti uslovi kao u Trnovu, ali je fakultet priznat u svetu. Cula sam da je priznat i velikotrnovski, ali nisam sigurna. Zivot ovde zaista nije skup!!!

Slične teme

1. hitno mi je potrebna Vasa pomoc...
    Autor Loki1984 u forumu Putovanja
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 05.07.2007., 17:39
  2. EJ PAMETNJAKOVICI POTREBNA MI JE VASA POMOC
    Autor PRFESIONAL u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 04.04.2004., 18:27
  3. Zaista mi je potrebna vasa pomoc
    Autor JT u forumu Školovanje u inostranstvu
    Odgovora: 5