Drage dame...ako niste znale... :)

  • Začetnik teme Vragolasta Amfibija
  • Datum pokretanja
ijhuuu.....:lol:


ja našla jednu maštariju :P
10. Seks sa strancem
U stvarnosti takav oblik seksa najčešće ne uspijeva. Ali u mašti je neopisivo zanimljiv. To je seks radi seksa, a nagrada je čisto zadovoljstvo. Možete ostvariti sve svoje želje, jer ga nikada više nećete vidjeti. Jedna od varijanti je i seks s muškarcem bez lica. On vam prilazi s leđa, vi ga osjećate, ali ga ne želite pogledati, a seks prolazi bez intimnosti kontakta pogledom.
 
čekaj...ja sam ambidekster...znači - mojom desnom njegovu levu :P
i neka tri govnjiva lifta sam sanjala...i sekretaricu za 100 dinara (ajmo, pala cena :....:lol: )
ah i neke ljude i kancelarije, nešto polupuno...ma ja mislim da sam i njegovu ženu sanjala! :lol: Al ništa kao...držimo se za ruke :D hahahahaha :lol:
 
ovo je sjajan trik!!! 8)

Pokušaj približavanja :D

Učinjeno: blaženo sjediš s njim za stolom i u dubokom ste razgovoru. Sada pažljivo ispitaj sviđaš li mu se i koliko. Jednostavan trik: u razgovoru se približi nečemu iz tvoje privatne sfere ili privatnim pričama drugih ljudi i pri tome pazi na njegove sljedeće reakcije:

1. Odgurni čašu ili šalicu bliže njemu. Zbunjuje li ga to, ili ga hrabri?
2. Gurni knjigu, olovku, čep od Ožujskog na njegov kraj stola. Prihvaća li igru?
3 Vrati sve one predmete natrag, ponovi to na različite načine. Mijenja li to što, je li zainteresiran ili je sve hladniji?!
 

Back
Top