AVIO karta za USA

salezv

Početnik
Poruka
29
Ljudi, molim savjet oko rezervacije avio karte za USA (konkretno za Atlantu, moze Majami i sl). prvi put kupujem i pomalo sam zbunjen svim ovim ponudama preko neta, interesuje me najpovoljnija u narednih 20-ak dana, naravno ekonomskom klasom i sta se sve jos placa uz kartu. inace sam iz Bosne, tj. RS, pa mi odgovaraju polasci iz Beograda, Sarajeva ili Zagreba
unaprijed hvala
 
20-ak dana je jako mal period da bi nasao povoljno kartu (ako je uopste uspes naci). Avionske karte se traze i rezervisu nekoliko meseci unapred.

Ja sam proslo leto na relaciji Chicago-Paris-Beograd sa povratnom platio oko $1,200 i to sam zvao i rezervisao nekoliko meseci ranije i jedva sam i to uspeo da nadjem.
 
Probaj da kontaktiras agenciju koja se zove Gea, iz Beograda je, nalaze se u ulici Kneza Milosa. Nemam njihov broj, ali ga sigurno mozes pronaci ili online ili u najgorem slucaju biranjem pozivnog broja za Bg pa 988 pa trazi broj telefona agencije Gea u ulici Kneza Milosa. Definitivno su najpovoljniji, a sto se tice toga da li karata ima, sve su te agencije u zajednickom sistemu za rezervisanje, tako da ako ih ima raspolozivih ima ih i u Gea-i. Mislim da nece biti problem pronaci kartu iz BG-a, verovatno preko Londona, pa dalje za US. Ipak nije let BG-London toliko prebukiran, a od Londona za US ima aviona bukvalno na svakih pola sata...sad da ce mozda biti malo skuplja zato sto je nisi rezervisao unapred...mozda...
Puno srece
 
Sport_Billy:
Probaj da kontaktiras agenciju koja se zove Gea, iz Beograda je, nalaze se u ulici Kneza Milosa. Nemam njihov broj, ali ga sigurno mozes pronaci ili online ili u najgorem slucaju biranjem pozivnog broja za Bg pa 988 pa trazi broj telefona agencije Gea u ulici Kneza Milosa. Definitivno su najpovoljniji, a sto se tice toga da li karata ima, sve su te agencije u zajednickom sistemu za rezervisanje, tako da ako ih ima raspolozivih ima ih i u Gea-i. Mislim da nece biti problem pronaci kartu iz BG-a, verovatno preko Londona, pa dalje za US. Ipak nije let BG-London toliko prebukiran, a od Londona za US ima aviona bukvalno na svakih pola sata...sad da ce mozda biti malo skuplja zato sto je nisi rezervisao unapred...mozda...
Puno srece

Da, GEA je odlicna, mozes probati i BeoTours, oni su samo malo nize niz ulicu K. Milosa, nisam siguran ali mislim da je broj 80.
 

Back
Top