Komp neće da se gasi

Saka1

Zainteresovan član
Poruka
169
Prvi komp koji sam imao je ,,Spektrum,,.Kasnije ,,Komodor 64,, pa 128, Amiga 500... Bilo je davno.
Pojavio se ,,DOS,,. I onda, TAJ Widnows. Radio sam na svakom Windows-u.
Još uvek ih imam na diskovima. Na ovako nešto još nisam naleteo.

Imam instalirana nekoliko OS-a, od kojih: Tri Windows-a XP, Windows XP 64-bit...
Jedan XP mi služi da proveravam programe.

Komp neće da se gasi na prekidač ON/OFF, samo na tom OS-u. E,sad da ironija bude veca iz Windows-a se gasi.
Na ostalim je sve OK. Tako da otpada da je neki kvar.
Ja, priznajem, ne znam šta se dešava. Verujem da će reinstalacijom da bude sve OK, ali me baš zanima šta se desilo.
Valjda neko ima neku ideju ?
 
Rešio sam problem. ,,Hvala svima,,, a posebno ,,moronu,,. Moraću samo da te razočaram. Nisam problem rešio na tvoj način, ali bih voleo da imaš isti, pa da ga rešiš na taj ,,moronski,, način.

:-D :grin: :-D :lol: :-D :grin:
 
Saka1:
Prvi komp koji sam imao je ,,Spektrum,,.Kasnije ,,Komodor 64,, pa 128, Amiga 500... Bilo je davno.
Pojavio se ,,DOS,,. I onda, TAJ Widnows. Radio sam na svakom Windows-u.
Još uvek ih imam na diskovima. Na ovako nešto još nisam naleteo.
Imam instalirana nekoliko OS-a, od kojih: Tri Windows-a XP, Windows XP 64-bit...
Jedan XP mi služi da proveravam programe.

"Komp neće da se gasi na prekidač ON/OFF, samo na tom OS-u. E,sad da ironija bude veca iz Windows-a se gasi."
Na ostalim je sve OK. Tako da otpada da je neki kvar.
Ja, priznajem, ne znam šta se dešava. Verujem da će reinstalacijom da bude sve OK, ali me baš zanima šta se desilo.
Valjda neko ima neku ideju ?
Umesto što si navodio koje si računare koristio, bolje da si malo detaljnije opisao problem...

Komp neće da se gasi na prekidač ON/OFF, samo na tom OS-u. E,sad da ironija bude veca iz Windows-a se gasi.

Znači gasi se na windowsu, ali neće na "tom OS-u" ? Zar nisu sva 4 tvoja operativna sistema Windows ? I stvarno, čemu 4 windowsa ?
 
Serijski_Ubica:
Umesto što si navodio koje si računare koristio, bolje da si malo detaljnije opisao problem...

Komp neće da se gasi na prekidač ON/OFF, samo na tom OS-u. E,sad da ironija bude veca iz Windows-a se gasi.

Znači gasi se na windowsu, ali neće na "tom OS-u" ? Zar nisu sva 4 tvoja operativna sistema Windows ? I stvarno, čemu 4 windowsa ?

Znači, to što sam napisao. To znači. A ti brate, nemoj da se ljutiš, ali postavljaš besmislena pitanja. Ako nemaš ništa pametno da kažeš, pusti me da uživam u životu.

Bez ljutnje

Pozdrav
 
ArkantoS-Vrbas:
Da nije resenje bilo mozda
Right Click > Propraties > ScreenSaver > Power Options > Advanced > "when I press the power button on my computer" <Shut Down>????

I ja sam mislio da je to. Medjutim tu je sve bilo u redu. Ne mogu sad da objašnjavam šta sam radio, svašta sam radio. Važno je da sam ja to namestio. Čačkao sam nešto u Windowsu... Ma važno je da sada radi.

U svakom slučaju hvala ti.
 

Back
Top