Michael Owen vs Wayne Rooney

Owen vs Rooney

  • Owen

    glasova: 12 46,2%
  • Rooney

    glasova: 14 53,8%

  • Ukupno glasova
    26
  • Anketa je zatvorena .
Neandertalac:
Ja glasam za Owena jer je bolji kad je to potrebno,Rooney ima neosporan talenat, ali nema 2g mozga.Jednom recju neinteligentan igrac.
Owen je vrhunski strelac i pre povrede da je 8 golova na 10 utakmica
Ne bih se bas slozio sa tobom. Prvo sto za napadaca ne treba da ima mozak uopste, Savicevic nam je ocigledan primer! Mozda je to samo do mene, ali ja vise uzivam u Roonievoj igri i mislim da je maestralan iako ga u pocetku nikako nisam voleo. Ali svako ima drugaciji ukus!
 
Runi. Zato što je životinja, a ja volim takav stil igre :lol: Šalim se. Runi ima samo 20 godina, a već je jedan od glavnih, ako ne i glavni u Mančesteru. Kad se upare njegova brzina i snaga, dobije se probojnost ravna tenku, što napadačima svakako treba.
 
Owen je u padu..zablistao je ko i Runi veoma mlad(dobro Runi jos mladji...secam se njegovog debija protiv tada neprikosnovenog Arsenala i golcine u 88. minutu za 3:2 i pobedu Evertona....a tada je imao samo 16-17 godina)ali Owen mi se cini sada losiji igrac nego sa 19-20 godina......mnogo je obecavao ali je izgubio ostinu i nije ispunio ocekivanja.
Glasam za Runija.Englezima je tesko jer pored njih dvojice nemaju neke zamene za napadace...Krauc i Defo al to i nije neka svetska klasa.
 
Taj gol Runija je bio njegov prvi u Premiershipu, bio je star koliko i ja sad. Ljudi on ima samo 20 godina, ako ga povrede zaobiđu, za 7 godina će biti najbolji napadač.
Pored njega i Defoa izuzetno cenim, a Krauč je tuga od napadača.
 

Back
Top