Da li ste zadovoljni svojim zivotom?

Da li ste zadovoljni svojim zivotom?

  • Uglavnom da

  • Samo u nekim trenutcima

  • Skoro nikad


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
MadonnaGirl:
Da li ste u potpunosti zadovoljni zivotom,ili postoje neke male(ili malo vece)stvari za koje biste zeleli da su drugacije???
Realno sagledano imam jako lep zivot.. Dosta dobrih prijatelja i porodicu koja me podrzava.Nemam vecih finansijskih problema, zdrav sam (kol'ko tol'ko), inteligencija i svest mi je na sasvim normalnom nivou.
E sad.. tu se postavlja problem skole i samopouzdanja koje mi znatno zagorcavaju zivot..
Odatle polaze sve moje nedace.. Stoga sam se odlucio za drugu opciju u anketi,jer sam zbog toga nevodjeno ubedacen i imam nevidjene probleme! :cry:
 
imam savrsen ljubavni zivot! (svadje su sastavni deo toga, tako?)
nemam drustvo, a ni ne treba mi....pre su me svi zayebali, sad ne mogu kad ih i nemam ;)
jedino sto se stalno svadjam sa mamom zbog skole...medjutim, za skolu me zabole, tako da sam i mamu pocela da ignorisem, pa me ni to ne nervira vise......
hmmmmmmm.....da, zadovoljna sam svojim zivotom...ali, ako raskinem sa medom, bicu najnesrecnija osoba na svetu (ne samo zato sto cu i dalje da ga volim, nego zato sto ja nemam nikoga osim njega)
 
@naanc
Bolje poradi na tom prijateljstvu..
Necu da baxuziram, zaista, ali teenagerske veze su jako nestabilne i ko zna sta se sutra moze desiti! :(
Oke je imati decka/devojku ali ne treba se 100% posvecivati njima.. SI videla kako si se sva izbedarila pre neki dan kad je trebalo da se razdvojite na vise od 24h ili koliko vec?
 
Shinoda:
@naanc
Bolje poradi na tom prijateljstvu..
Necu da baxuziram, zaista, ali teenagerske veze su jako nestabilne i ko zna sta se sutra moze desiti! :(
Oke je imati decka/devojku ali ne treba se 100% posvecivati njima.. SI videla kako si se sva izbedarila pre neki dan kad je trebalo da se razdvojite na vise od 24h ili koliko vec?
da, i jos uvek ga nisam videla...juce smo pricali 2 i po sata i htela sam odmah da krenem nazad za smederevo, ali sam jedva na ubedjivanje ostala...tek u ponedeljak cemo da se vidimo......ja izasla sinoc, meni neki poceo da se nabacuje, ja sela i kazem:
slusaj:ja imam decka 7 meseci i mnogo ga volim!
i krenem da mu pricam citavu istoriju, a on me sve vreme belo gledao...... :-D
i uspelo je, otkacila sam ga, mislim da mi se vise nikada nece obratiti!:mrgreen:
 
@nensi
Shinoda je u pravu. Ako te je prethodno drushtvo vrijedjalo, ne znachi da trebash odustati od potrage za novim [boljim]. E a je l' znash onu 'Momci/djevojke prolaze, prijatelji ostaju.' Shvatam ja da ti volish svog momka, ali kao shto Stefan reche tinejdzerske veze nekad znaju biti nestabilne.

~inache ja sam odabrala drugu opciju... Imam fin zivot, ali imam i problema koji ga ne chine savrshenim.
 
ma ..... imam mali milion problema ..... mada i ne pokusavam da ih resim ...... da tu su i neki finacijski ...... imam extra dobar dzeparac (radim ustvari ) , nedeljno po 60 e , a nema sance da ih rasporedim , a kamoli ustedim ..... svi moji drugovi ne dobiju toliko za 1 mesec ..... , ali , ebai ga , ja sam navikao da trosim mnogo .....onda , s porodicom .... ponekad ..... , uglavnom majka ...... , skola ... nista ... sitno ..... 2-3 komada ..... ali bice bolje .....e sad , ako trebam da vam se ispovjedam .... onda ... stvarno ....:) :) :)
 
u porodici nemam problema lepo se slazemo, drustvo super, imam 5 drugarica sa kojima sam nerazdvojna od osnovne skole, zdravlje dobro, skola...ok, to moze i bolje, ljubav cveta:imam decka i super mi je, a i da ga nemam o5 extra.. zadovoljna sam...potoje trenuci kad se sa svima svadjam i kad mislim da mi je zivot katastrofa, al to su moje zute minute koje prodju brzo...
 
ja nikad nichim nisam zadovoljan tako ni sobom ni svojim zhivotom, ali daleko od toga da ja sad tu neshto sedim i samo patim, prosto nemam vremena ni zhelje vishe da lelemudim nad sobom i svojom sudbinom. druga losha strana medalje je shto kod mene nema sitne uzhivancije, tj ima ali retko, al dobro shta sad.
 
pa nekad sam zadovoljna nekad ne... sve zavisi od raspolozenja...
zdravlje super,
roditelji takodje (kad ih poredim sa roditeljima nekih mojih drugarica),
shkola super (ocene i sve ostalo),
ljubav - hmmm...nije losha...jes' da nemam decka, ali u toku je jedno muvanje tako da i ljubav je cool,
drustvo - e jedino tu mogu da se pozalim... imam super drustvo u skoli, i nekoliko dobrih drugarica van skole...ali nemam ekipu za izlaske... moja ekipa iz osnovne se "raspala"... tako da jedino mi to shkripi u zivotu :D
 
glasala sam za opciju 2 jer cesto zelim nesto da promijenim,uvijek mislim da moze bolje i nikad nisam u potpunosti zadovoljna
ali to su sitnice,a ovako uopsteno - imam super drustvo,porodicu,skola dobro ide,nemam momka ali mi mnogo ni ne fali (dobro,kako-kad :mrgreen: ) i otprilike to je to...
 
Lucky girl:
inace taj sto je pevao dont'r worry be happy se ubio,pa ti sad vidi :lol:

Xaxaxaxa!
Drago mi je da vam se svidja moja tema.Ja sam samo u nekim trenutcima zadovoljna svojim zivotom.Finansijska situacija mi je manje-vise ok.U skoli mi je suuuuuper,decka nemam i to me baca u bedak,ali zato imam 3 najbolje drugarice koje su uvek bile sa mnom i u dobru i u zlu i ta me cinjenica uvek vraca u zivot. Mozda bi moj zivot i bio savrsen samo kad bih imala decka,ali..............
 
ja sam prilicno zadovoljna...mada , poslednji put kada sam izjavila da sam srecno dete, desio mi se takav splet losih dogadjaja da ne mozete ni da zamislite.
ali, recimo , imam decka koga volim, zdrava sam, imam najbolju drugaricu i druga koje nikada ne bih menjala, drustvo sa treninga, dobra sam u skoli (ako ikome sreca toliko zavisi od toga), samo ume da me izbedaci kada me isteraju iz takta kuci...kada vam je stanje u porodici lepo, nista vam drugo ne treba, verujte, ni pare ni nista...
 
pa, znas kako, osecam da mogu da napravim nesto od svog zivota, imam ono nesto u sebi sto me gura napred, s obzirom da nemam podrsku kod kuce sto se tice mojih planova za buducnost (fax i to), tako da sam vrlo ponosla na svoj "elan vitale"
da, osecam se dobro povodom svog zivota. moze? :razz:
 

Back
Top