Jedna Ozbiljna Tema

Betty

Elita
Poruka
21.481
Imate li strah od promene tj, da li ste ga svesne?

ja sam vrlo otvorena, skoro sve podleže sudu tj. proceni okoline - rad, trud, zalaganje, pa čak i izgled (!)
Ali kada je reč o ličnim pokretačima, o nagonima mojim i motivima - to nekako skrivam. :?

Čak i stavovi i principi - ako i ne podležu diskusiji (mogu da ih branim, nije porblem), vrlo su javni.
Ali ono što MENE pokreće, to je, tako nekako ispada, tajna.


Usrala bih se od straha da neko zaista poželi da me upozna sasvim :cry: Usrala sam se i kad sam došla do ovoga :lol: zečje srce yebote pametnica :lol:

So...Koliko vas ljudi suštinski poznaje? :)
 
Bojim se svake promene - osim promene posla, tj. radnog mesta - te promene obozavam, jer me sve smori posle pola godine.

Koliko me ljudi poznaje - nemam pojma. Nemam pojma ni kakav sam covek, to jest zena, i uopste sebe ne kapiram - ali cini mi se da moji prijatelji imaju bolje misljenje o meni nego ja sama. Da li je to zbog toga sto me poznaju, ili zato sto me ne poznaju - nemam pojma :)

Sta me pokrece? Mislim da je u pitanju radoznalost.
 
Nekada sam imala strah od svega i svacega.....ali, hvala Bogu to veme je proslo:D
Kad sam krenula da se bavim spedicijom - prvi dan me gurnuse u vartu,od tada me bas briga za sve8)
Samo kazem sebi "Ma yabole te" i krenem korak napred:')
Strahovi nisu dobri,pogadjaju te tamo gde si najsabiji i onda...... zato glavu gore,progutas knedlu i juriiis;)
A to dal me je strah dal ce neko da me upozna do kraja - hm - pa ni ja sama sebe ne znam dovoljno dobro - ko ce ga znati - nije,jer ne dopustam svakom:p
 
Mene koci strah od uspeha :)
Da li si skoro cula bolji izgovor?
Ustvari sam najbolja kad sam pijana. To mi je prava priroda - bezbrizna i obozavam ceo svet...Trezna, stalno nesto analiziram, uporedjujem, strahujem - smor! Trebalo bi svako jutro da tresnem jednu rakijicu, i jos jednu posle rucka, i jos nekoliko uvece...Mislim, ovo popodne nekako i odradjuem, al' jos nisam uvela ovu jutarnju :)
 
:lol: :lol: :lol: Muvalo, kupila si me ovim prizanjem :lol:
dok sam pušila cigarete, nekako sam imala više samopouzdanja, sad se sve nešto...preispitujem :?
ma da drmnem 1 rakijicu :twisted: Divota, da duvan zamenim alkoholom :lol:
Neću.
 
šta vas tišti, što se ne odvikavate ni od čega? :lol:
espi, ne bojim se groblja, niti mraka, niti vanzemaljaca, niti tih čudesa kojih se svet plaši....plašim se drugih stvari :idea: Npr. promene, nepoznatog, itd.
 
Svaka promena je jedan plus u zivotu,pa bilo da je pozitivna ili negativna po nas.
Kad bismo se svi plasili promena i nepoznatog nikada nista nebismo uradili u zivotu
Ja bas stremim ka promenama.Pojela bi me monotonija....:???:
Nije da se ne zapitam a sta ako ili da li cu moci !? :?:
Sisnes petlju i skocis,pa sta ti Bog da;)
 
Ja imam strah od straha ne volim da gubim kontrolu - eto... totalno retardirano al' šta da radim, kad god krenem u nešto zažmurim i sve što želim je da se ne uplašim jer ako se uplašim ode mast u propast...

A koliko me ljudi poznaju? Uopšte :lol:
Svako zna po nešto niko sve, ni ja sama ne znam sve što bi trebalo
 
esperanca137:
Svaka promena je jedan plus u zivotu,pa bilo da je pozitivna ili negativna po nas.
Kad bismo se svi plasili promena i nepoznatog nikada nista nebismo uradili u zivotu
Ja bas stremim ka promenama.Pojela bi me monotonija....:???:
Nije da se ne zapitam a sta ako ili da li cu moci !? :?:
Sisnes petlju i skocis,pa sta ti Bog da;)

to je to :wink: :-D

mnogo gore je "zamrznuto" stanje, bez promena
 
nemam pojma. nemam strah od promena, hrlim promenama.
ko me poznaje?
možda I.
možda moj muž.
ja nisam zatvorena.sve kažem.tako da samnom nema tajni.
ali čuvam tuđe.valjda tako treba.
tako piše u bon-tonu.
da mislim da me I dobro poznaje.I je moj drug.jedini.
 
pajamaca:
nemam pojma. nemam strah od promena, hrlim promenama.
ko me poznaje?
.

:P Bravo za stav!
A jel si oduvek bila takva? Mislim, prosto ne mogu da poverujem da ono što ja učim ( i navikavam samu sebe a bogami i vaspitavam i usmeravam se da iz promene izvučem najbolje! I to je proces koji traje! ) može da bude, eto tako, prosto jedan talenat ili jedna srećna okolnost. M? :)

Espi, u pravu si - stisneš petlju :P :P :P
 
procitala sam jednom ovo, i dopalo mi se:

The only thing constant in life is change.

Slazem se. Ne bojim se promena, mada nisu uvek sve dobrodosle, ali gledam da im uvek nadjem dobru stranu.

Trenutno prolazim kroz jednu bas veliku...

A koliko me ljudi stvarno poznaje... hm pa... mislim da ih ima, nekolicina... Naravno, sigurno da nekih 10-tak posto mene ostaje samo moje.
 
Ne obozavam promene, ali kad mora :-? Sto moram da promenim kod sebe promenim, ali generalno vise mi prija kad je sve mirno i ustaljeno, nisam avanturista :-(
Ne bojim se da ce neko otkriti sve o meni, iskrena sam, nema sta specijalno da se otkriva, nisam misteriozna :lol: naravno, postoji neki mali delic mene koji je samo moj.
 
blago tebi, lepo su te vaspitali i pazili na tebe, i očigledno si imala sve sjajne primere u okolini za takvo samopouzdanje, plus ništa te nije osujetilo niti obeshrabrilo na tom putu ;)
al priznaj bwe da nije baš lako stišćati te petlje, olakšaj nam, vidi koliko nas je ovde! :P


tarabice, svako ima delić samo svoj....al mene moj ponekad tišti :cry:
 

Back
Top