smrc.... 2

ponovo me je iznervirao do suza.....kako ga ponekad mrzim!!!!!! tako je tvrdoglav i....ne mogu vise da ga podnesem...svakog dana se svadjamo jer on nikada nece da popusti, ima neke svoje principe, i nema sanse da prizna da je pogresio i kada je svestan toga....tako vec godinu dana, a ja svakog dana pijem lekove za smirenje jer ne mogu da ga podnesem...mnooogo sam osetljiva, a on je uvek takav.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: svaki dan, pa i ako se ne znam ni ja koliko raspolozena probudim, mi presedne i na kraju uvek zavrsim uplakana
 
naancy90:
ponovo me je iznervirao do suza.....kako ga ponekad mrzim!!!!!! tako je tvrdoglav i....ne mogu vise da ga podnesem...svakog dana se svadjamo jer on nikada nece da popusti, ima neke svoje principe, i nema sanse da prizna da je pogresio i kada je svestan toga....tako vec godinu dana, a ja svakog dana pijem lekove za smirenje jer ne mogu da ga podnesem...mnooogo sam osetljiva, a on je uvek takav.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: svaki dan, pa i ako se ne znam ni ja koliko raspolozena probudim mi presedne i na kraju uvek zavrsim uplakana

ljekove za smirenje prepisuje doktor....
 
ako pijesh te lijekove i nemozesh da budesh normalna...zato i plachesh i depresivna si...prvo prekini sa lijekovima a zatim i sa tim bolidom...
 
Muci me proslost trenutno.........to sto je oktobar,sto mi budi neke tuzne uspomene,usput me muci kijavica,ne znam kako sam se prehladila.Nervira me moj stariji brat koji je krajenje neozbiljan u svojoj 38-oj godini zivota i sto shvatam da necu neke stavri moci nikad da mu utuvim u glavu .A jos malo ce mi rodjendan....stalno se pitam da li da se radujem tom datumu ili ne...........
Lakse bi mi bilo da je tema ''sta Vas veseli''imala bih manje da pisem.......
 
muchi me....pojam DOSADE,nego...vishe nego emocije....ii sto bih voleo da ponovo nadjem devojku,jer...ne zelim da ostarim kao panj.

Eyo,Endriiiiiiiiiiiiiijen!...((axaxxaxa)()0
 
muchi me...
children_sleep.JPG

 
muchi me shto cju sada da se diskonektujem.....
shto idem u bolnicu..... muche me igle.... i nozh.... i krv.... i tishina....
muchi me shto nisam nikom rekla.....

first thing in the morning....

mada... dobro je dok ima necheg da se oseti..... :rolleyes:
 

Back
Top