Zasto si jos uvek ovde mali forumashu?

alex_cool

Aktivan član
Poruka
1.085
Na forumu, na krstarici..
Ja sam ovde zato sto volim da pishem, volim da citam kada je nesto lepo napisano.
Prvobitno sam dosao zbog ljudi, ali ljudi ne valjaju kao sto Nick Cave kaze u jednoj pesmi..

E sad, zasto si ovde, mislim na tebe u javi, sta radis u zivotu?
Kada kazem zivot mislim na slaganje svih ljudi o jednom toku stvari koji ih obuhvata.
Realnost. Zasto si tu? Da li ti odgovara? Da li ti se svidja, volis li tu javu, imas li neku svoju?
Sta volis tamo?
Ja se ne slazem oko tog toka stvari, ja ne volim tu stvarnost, ja sam odrastao na drugom mestu gde stvari nisu takve.
Moja java.
Na putu do igraonice gde pishem ovo sto pishem susreo sam nekog pijanog tipa koji me je nazvao 'Vladom', 'Vlado! Vlado!' -govorio je, drao se. Najzad sam se okrenuo, onda kada je postalo neizbezno voditi racuna o sopstvenoj sigurnosti.
'Vlado?' upita me on.
 
a da li ste se nekad pitali.....shto je krstarica ovde
shto je FORUM krstarice ovde.....ko od toga ima koristi
objasnite mi

kakvo se zameshateljstvo krije iza toga
nemam nishta osim ovog foruma ni ocemu da pricam. imam o tome shta sam jela. bas sam degradirala. to mi je rekao nebojsha. i sad bi me josh gazio i svi bi me gaziil tako sam mala i jadna. sad ce da ti zakljucaju temu kikiikiki zbog moje nekooperativnosti
 
dosada i guess...mada se uvek tako navuchem na neshto...tipa igram igricu par meseci svaki dan kad sam qtji...il neshto...mislim moram vreme nekako utroshiti...ne chitam knjige...ne gledam tv...i shta da radim?...opet ne mogu neprestano surfovati po netu...a i volim da pishem...volim i da uchim o ljudima a na ovakvom mestu to mozhesh...stvarno vidish neshto shto ne bi ovako inache...kakvih sve ljudi ima...kad nije to...uglavnom provodim vreme dangubetji s drugovima...uvek se nadje neshto shto mozhemo zajedno...mada dok je ovo shit vreme mozhemo samo karti il da budemo kod nekoga...radim to me baaash onako ubija...josh i ne radim puno al opet nekako sam u koloseq shto se posla tiche i mrzim da pricham o tome a bash imam potrebu a ko vas yebe jagodica je postavala ovde a kad ona negde postuje onda pazi shta pishesh jer jagodica jedva cheka da naleti na tako neq otvorenost pa da je upotrebi da bi neshto ne znam shta...a kad prichash o onome shto te zaista muchi onda je to otvoreno i onda...ma ko vas yebe
 
?:
a da li ste se nekad pitali.....shto je krstarica ovde
shto je FORUM krstarice ovde.....ko od toga ima koristi
objasnite mi

kakvo se zameshateljstvo krije iza toga
nemam nishta osim ovog foruma ni ocemu da pricam. imam o tome shta sam jela. bas sam degradirala. to mi je rekao nebojsha. i sad bi me josh gazio i svi bi me gaziil tako sam mala i jadna. sad ce da ti zakljucaju temu kikiikiki zbog moje nekooperativnosti
:lol: :lol: :lol:
svidjash mi se... :mrgreen:
 
Hmm.. znaci ovde ste zato sto nemate sta da radite, zato sto ste debeli i zato sto vrebate svoje zrtve...vrlo fino mladi virtualni neshto-ljudi.
Ali, to sam vec znao.
eh, pretpostavljam da postavljam pitanje na koje ne zelis odgovoriti iskreno moj Joriche.... (obraca se lobanji u napadu sekspirijuma)

Evo, ja sam danas ovde jer sam ustao jako rano, jer lupaju mi neshto oko prozora spavace sobe, jer sam pojeo celu pizzu potpuno sam, jer sam igrao igricu do mile mi volje, jer sam odgledao gomilu crtaca i jer sam raspolozen da vidim sta rade moji izmisljeni drugari :)
 
zashto sam ovde?zato shto bih mogla biti negde drugde a nisam, zato shto bih mogla biti sa nekim ljudima a nisam, zato shto su mi i ovde neki ljudi bliski a odvojeni prostorno a mozhda nisu ni iskreni ni stvarno onakvi kakvi se predstavljaju ali im verujem, ne znam zbog chega..zashto, pa eto zanimljivo je to shto u jednom trenutku na raznim mestima ljudi rade jedno isto...
 
Sweet_Jane:
Ja sam ovde jer sam ovde. Ne znam, moga papagaja mi. Mozda sam se uclanila zato sto sam zelela da naucim slepo kucanje ;). Pa, donekle mi i uspelo.

Sasa Matic samo tako kuca!
Evo, dok kuckam ovo, zmirkajuci jer sam skro oslepeo od ovih virtualnih gluposti, gomila dece utrcava u igraonu izazivajuci vetar, kao kada kamion projuri pored tebe i povuce svu onu prasinu pravo tebi u oci.
Skacu za kompove kao da ce umreti ako se ne uhvate za tastaturu, stavljaju izlomljene slusalice na ushi, deru se, menjaju mesta.
Vratili se iz skole upravo, pretpostavljam.
Zasto smo svoju decu osudili na pakao igraonica, virtualnosti i slicnih babazulua?
Zar nema nicega drugoga tamo....
Odoh citati neku knjigu. Vidimo se virtualna prasino.
(tera zle duhove rukom)
 
ja kao iz navike ovo je smeshno ljudi su mahom chista nula...da ne prichamo o pristrasnosti moderatora koji eto kao leche frustracije...ma ovo je forum za shiroke narodne mase...a shiroke narodne mase su bez mozga...ne znam meni bilo zanimljivo dok nisam provalio ko je ko i ko shta i kako misli...posle se smorio ovo jer mi dosadno a popodne sam imam vremena za qnt...a na chatovima su totalno sve degeni...nije bilo ranije tako majq mu...e al shto sam naleteo na neq budalu na nekom chatu...trazhi cura normalnog lika...i ja dam necin broj...shalje mu poruke daaanima...trebo sam i adresu da dam...gledo sam hostel kaaakvo djubre od filma uzhas...a josh navaren...strashno...e lozhim se na stopala sad neshto gledam neki kao erotski film...nije losh trip kao malo fetish promene a?...valjda kinezi il japanci stopala visoko rangiraju na tabeli zhenskih atributa...majq mu...a jel postoji naziv za vrh stopala...dno je taban a kako se zove gornja povrshina?...to sam vido na guglu i bash me muchi pito sam i dokrora-to-be i reche al ja prvi put chujem ne verujem mu da postoji ta rech...jbte josh koji dan i eto ti juna...pih izgleda ope tju da ispushim za putovanje...niko kesha nema...tuuuga da idem sam...al izgleda da tju morati...kad bi imo puno para imo bi sokola bavio bi se tome kao uzgajao sokolove...to je super trip zamisli imash dresiranog sokola...prochitah danas u novinama text o drogama...i pazi kd za lsd pishe da "izaziva nepredvidive ideje"...zamisli to pa aman shta bi bilo kad bi imali predvidive ideje...lol koje budale su ljudi...shto kazhe rambo "marihuanu brane jer otvara ochi svi normalni ljudi koje poznajem probali su marihuanu"...i stvarno kad pogledam vetjina ljudi koje poznajem a da su ok su probali thc...ok ne svi al velika vetjina...a mahom su shabani u fazonu "a droga droga dalje od mene"...miiiisim ne treba ljudima samo braniti i kazhnjavati...ljude treba informisati...a sve shto jbni psiholozi i sociolozi znaju o tome dobijaju od ex narkomana...mislim ko da pitash choveka koji je prezhiveo tek prezhiveo saobratjajq u kojoj mu je izginula porodica "shta misli o saobratjaju"...e ima dobar film na pinq aj zdrao raja...
 

Back
Top