SKYPE

sa SKYPE je komunikacija izmedju dva wireless racunara besplatna - da ili ne?

kako ide sa placanjem ako sa racunara na wireless-u pozivam fiksni tel.broj: komae, kako i kad placam ?

molim nekog da mi to malo poblize objasni ;)
 
JA KORISTIM TEL2 AMERICKU KOMPANIJU I IMAM FIKSNI AMERICKI BROJ U STANU I IZABRAO SAM EX-YU PLAN KOJI MI OMOGUCUJE DA POZIVAM BILO KOJI FIKSNI BROJ OD SLOVENIJE DO MAKEDONIJE U TRAJANJU OD 400 MINUTA MJESECNO ZA 30 $ PO SREDNJEM KURSU PLACAM OBICNOM POSTANSKOM UPLATNICOM PREDSTAVNIKU KOMPANIJE U SARAJEVU.-ON JE OVLASTEN DA PRUZA USLUGE PO CIJELOJ BIVSOJ JUGI.
INACE POSTOJI MOGUCNOST DA KORISTITE I MNOGE DRUGE OPCIJE I RAZGOVORE PO VEOMA NISKIM CENAMA-
PRIMER: 1 MINUTA SA AUSTRALIJOM KOSTA 3 CENTA,SA AMERIKOM 5 CENTI KAO I SA VECINOM EVROPSKIH ZEMALJA.
AKO IMATE DODATNIH PITANJA JAVITE MI SE NA MAIL.
 
Visa kartica reifeisen banke je VISA VIRTUON.Depozit za njeno vadjene je 20E.
Skype nije jedini po meni bolji je Gizmo (samo da nas stave na listu za besplatne PC-obican telefon pozive).

Za sada se za Srbiju placa poziv sa PC-ja na obican telefon.Na Gizmo-u je 0.2$/min ali neke zemlje su na listi za BESPLATNE POZIVE.Dakle ako si ti Gizmo korisnik i tvoj drugar u Brazilu je gizmo korisnik ti iz Srbije preko neta mozes da ga pozoves na fiksni telefon za DZABE.Stavis broj 011-ZemljaGradBrojTelefona.Mi jos nismo na listi ali sto vise nas se uclani u projekat vece su sanse da nas ubace.

Mozes cisto da probas.Idi na Gizmo sajt registruj se downloaduj program instaliraj ga i dobices kredit 0.25$ pa pozovi nekog ko je clan na fiksni telefon (ne mozes sam sebe). 011-38111Njegov_broj_telefona i mozes da pricas sa njim oko minut za tu sumu.011 je izlaz iz USA.Kad nas stave na listu mocicemo besplatno da se zovemo.
 

Back
Top