BRAZIL

frozen1982.

Iskusan
Banovan
Poruka
6.316
Po imenima sigurno najjaca reprezentacija na svetu,ali.....
Na proslim svetski prvestvima samo su dve reprezentacije uspele da odbrane titulu-Italija(34. i 38.) i Brazil(58. i 62.).....ako je to neki parametar.
Koji su po vama dometi karioka?
Lagano razvaljuju sve ostale ili nas ceka veliko iznenadjenje?
Imaju Ronaldinja pre svih,ali je Ronaldo totalno van forme i debeo......i puno igraca je zaslo u 30-te.
Dida,Gomes,JulioCesar,
Cafu,RobertoCarlos,RoqueJunior,Lucio,Cicinho,Belletti,Serginho,Sylvinho,Luisao,
Emerson,ZeRoberto,Juninho,Edu,GilbertoSilva,Kaka,JulioBaptista,
Adriano,Ronaldo,Ronaldinho,Robinho.

Deluje zastrasujuce.
Vasa misljenja.
 
Po meni su ovo top 23...a naravno da Brazil moze da iskombinuje minimum 3 tima koja bi kandidovala za prvaka.....zavisice i od povreda,trenutne forme,tripova selektora i igraca....itd.,itd.,.....
Da, Belletti je Brazilac,bio je i medju 23 koji su osvojili 2002.
Al ja nesto sumnjam......ko i 98.,kad su bili apsolutni favoriti sada su mi nekako previse stavljeni kao nedodirljivi...videcemo.
 
Ne mogu da pobede Englesku,koja ima najjaci tim ikada.
Robinson
Neville,Terry,Ferdinand,Caragher
Gerrard,Lampard,Beckham,J.Cole
Rooney.Owen

Steta sto ne igra A.Cole pa mora da igra glupi Neville.
 
engleska na svakom prvenstvu ima najjaci tim ikada
i svaki put ga izduvaju
izduvace ga opet naravno
glupi bekam kapiten
komedija
zerar i lampar ne mogu zajedno
runi je drvoseca
oven je totalno van forme i tesko da ce se u nju u skorije vreme vratiti
 
pa zasto si naveo RONALDA, ako smatras da je van forme i debeo. ako iko ima spiceva, to je brazil, ali opet je zuba u 1.postavi. hehe.
a sto se sastava tice zaboravio si rikardinja (koji je jedan od najboljih igraca brazilske lige) i edmilsona (barsa)
 
pandiani:
pa zasto si naveo RONALDA, ako smatras da je van forme i debeo. ako iko ima spiceva, to je brazil, ali opet je zuba u 1.postavi. hehe.
a sto se sastava tice zaboravio si rikardinja (koji je jedan od najboljih igraca brazilske lige) i edmilsona (barsa)
Pa jel ti mislis da Ronalda nece biti?Ja mislim da on zbog zasluga ko i Kafu ide sigurno.Naveo sam one za koje mislim da imau veliku verovatnocu da odu a vec sam rekao da za tim Brazila na svetskom moze da konkurise bar 50-tak fudbalera.
 
pa naravno da ce RONALDO igrati i cak mislim da ce dati jedno 5-6 golova. ali hocu da kazem da kakav je majstor RONALDO, i kad je van forme opet je 1.spic brazila, a samim tim i jedan od najboljih spiceva svijeta.
 
Neandertalac:
Ne mogu da pobede Englesku,koja ima najjaci tim ikada.
Robinson
Neville,Terry,Ferdinand,Caragher
Gerrard,Lampard,Beckham,J.Cole
Rooney.Owen

Steta sto ne igra A.Cole pa mora da igra glupi Neville.
Tacno tako.Mada je Brazil dosta jak.Ja licno navijam za Englesku mada je favorit Brazil.
@banegan2004 Bekam nije glup.
 

Back
Top