MISLI U MOMENTU

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
1630147-ba856c320f92f2e7.jpg



mene ovo podseca na samocu, osobu koja zeli da je sama i koja je sama...
sta bi vi menjali ovde ..............da bude malo drugacije :)
 
mene podseca na neko iscekivanje (zavesa je zadignuta kao da neko stalno izviruje napolju, ceka nekog...) na tugu, bol, samocu (samo je jedna casica na stolu, neka mala, ma ko da ce da pije otrov iz nje), nekako mi lsika deluje pomalo samoubilacki i ocajno... u je** te, gde sam stigao... ma ne bih nista menjao, samo bih pobegao iz te uklete sobe ... aaaa!!!
 
Moram da priznam da me ova slika podseca na ucionicu stare zgrade moje skole, koje vise nema, a u kojoj sam bila par razreda osnovne...ono drvo napolju, cini mi se zimzeleno, narocito podgreva taj daleki utisak, kao i namestaj, i to sto je fotka crno-bela
 
Cupavka:
Moram da priznam da me ova slika podseca na ucionicu stare zgrade moje skole, koje vise nema, a u kojoj sam bila par razreda osnovne...ono drvo napolju, cini mi se zimzeleno, narocito podgreva taj daleki utisak, kao i namestaj, i to sto je fotka crno-bela
Mislim da je to jedini zapravo i razlog za neku tugu koju bi ova slika i mogla da budi. . . Jer ako se malo pogleda kroz prozor pa napolju je suncano, a i biljke bas i nisu osusene. . .
 

Back
Top